Anlamlandıramadığım durum

cileklihurma

Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2024
624
560
28
Öncelikle geçmişten özet geçeceğim nişanlımı tanımadığım zamanlarda nişanlımın en yakın arkadaşına bi kız kaçmış gelmiş her neyse o kız kaçmadan önce nişanlıma mesaj atmış Facebook üzerinde kızın gönderdiği nişanlımın da ona tepki gösterdiği mesajları vardı bu olayı günümüzde hiç açmadım cahillik yapmış kız dedim her neyse nişanlımın huyudur hiç bir şeyi silmez bu olay 2018 gibi gerçekleşmiş …

Şimdi günümüze gelelim bugün ben nişanlımın köyüne gittim bu kız beni yolda gördü nasılsın falan soru sordu bana nişanlım da arabadan bir şey aldı geldi ona da abi nasılsın dedi bunda da sorun yok neyse biz eve döndük nişanlım telefonda bana dedi ki X i takdir ettim bana dedi abi dedi bu konuda takdir ettim dedi
Dedim ne alaka bu ? Zaten öyle hitap etmeli …
Ne sebeple bunu dedi niye dedi bir türlü çözemedim bu sebeple niye bir insan takdir edilir özellikle nişanlımın arkadaşına kaçmadan önce gidip nişanlıma yazan ilgi görmeyince arkadaşına kaçan bir insanı ?
Bu konuda ne düşünürdünüz ?
Bir de bana nişanlım hakkında bugün kendisi çok iyi biri dedi ? Ne mantıkla ?

Not: bu arada Facebook mesajlarına zamanında denk geldiğim de hepsi duruyordu nişanlım tarafından bir karşılık hiç olmamış .Ama bu kızı çözemiyorum bugün nişanlımın onu takdir etmesini çözemediğim gibi .

Son düzenleme:
Geçmişteki olaya rağmen sorun cikarmamasini ve abi hitabini takdir etmiş sanırım. Yine de saçma haklısınız. Şüphelendiginizi belli etmeden izleyin derim ikisini de. Birşey çıkacağını sanmam da bazen erkekler dengesizce konuşabiliyor.

Öncelikle geçmişten özet geçeceğim nişanlımı tanımadığım zamanlarda nişanlımın en yakın arkadaşına bi kız kaçmış gelmiş her neyse o kız kaçmadan önce nişanlıma mesaj atmış Facebook üzerinde kızın gönderdiği nişanlımın da ona tepki gösterdiği mesajları vardı bu olayı günümüzde hiç açmadım cahillik yapmış kız dedim her neyse nişanlımın huyudur hiç bir şeyi silmez bu olay 2018 gibi gerçekleşmiş …

Şimdi günümüze gelelim bugün ben nişanlımın köyüne gittim bu kız beni yolda gördü nasılsın falan soru sordu bana nişanlım da arabadan bir şey aldı geldi ona da abi nasılsın dedi bunda da sorun yok neyse biz eve döndük nişanlım telefonda bana dedi ki X i takdir ettim bana dedi abi dedi bu konuda takdir ettim dedi
Ne sebeple bunu dedi niye dedi bir türlü çözemedim bu sebeple niye bir insan takdir edilir özellikle nişanlımın arkadaşına kaçmadan önce gidip nişanlıma yazan ilgi görmeyince arkadaşına kaçan bir insanı ?

Not: bu arada Facebook mesajlarına zamanında denk geldiğim de hepsi duruyordu nişanlım tarafından bir karşılık hiç olmamış .
Kız, nişanlınıza ismiyle hitap etse ne değişecekti ? Kız, insanların farklı anlamlar çıkarmaması için kendince önlem almış ve abi demiş. 2018'den 2024'e 6 yıl geçmiş. Siz nişanlınızla kaç yıldır berabersiniz ? Size ait olmayan mesajları okumanız ve bu mesajları 3. şahıslara aktarmaya hazır bir şekilde beklemeniz de çok çirkin.

Kız, nişanlınıza ismiyle hitap etse ne değişecekti ? İnsanların farklı anlamlar çıkarmaması için kendince önlem almış ve abi demiş. 2018'den 2024'e 6 yıl geçmiş. Siz nişanlınızla kaç yıldır berabersiniz ? Size ait olmayan mesajları okumanız ve bu mesajları 3.sahislara aktarmaya hazır bir şekilde beklemeniz de çok çirkin.
Mesajları izin alarak okudum … başka başka anlamlar çıkarmayın . Ben 3. Bir fikir alıp niye böyle denilmiş diyorum olay bu

Nişanlısının mesajlarını okuyabilir ne var bunda. Özel hayat diyeceksiniz özel filan yok artık 😃 evlenecekler ne özeli. Rahatsız olmakta haklisiniz. Ben dedektif gibiyimdir 1000 yıl öncesini bile karıştırırim gayet normal yaptığınız

İzni kimden aldınız ? Yazanın da izni var mı ? Nişanlınızın o mesajları saklaması da size okutması da hoş değil.
Yazanın neden izni olsun ulu orta ss lerini paylaşmadım herhalde ? Bu platformda insanlar fikir almak için olayların akışını paylaşıyor bendeöyle yaptım konu net anlaşılsın diye , hoş gelmediyse doğrudur . Fikir almak için yazdım

Nişanlısının mesajlarını okuyabilir ne var bunda. Özel hayat diyeceksiniz özel filan yok artık 😃 evlenecekler ne özeli. Rahatsız olmakta haklisiniz. Ben dedektif gibiyimdir 1000 yıl öncesini bile karıştırırim gayet normal yaptığınız
Hayır olay okuduğum mesajlara niye bağlanıyor 🤣🤣🤣 ben bugün yaşanan konu hakkında geçmişi anlatıp neden denmiş olabilir diye fikir alıyorum
Olay balmbaşka boyutlara çekiliyor
Bazen düşünüyorum ben mi yanlışım 🤭

Sizin yüzünüzden beğenmedi arkadaş yorumumu 😆 şaka bir yana ben de sizinle aynı fikirdeyim. Mesajları birebir paylasmadiniz isim vermediniz herhangi bir ihlâl yok bu durumda.hersey anonim. Her neyse nişanlınızı izlemeye mesajlari takibe devam 😂

Hayır olay okuduğum mesajlara niye bağlanıyor 🤣🤣🤣 ben bugün yaşanan konu hakkında geçmişi anlatıp neden denmiş olabilir diye fikir alıyorum
Olay balmbaşka boyutlara çekiliyor
Bazen düşünüyorum ben mi yanlışım 🤭
Bugün yaşanan bir olay yok çünkü. Ne amaçla saklandığı belirsiz mesajlar ve size anlatılmış bir olay var. Konunuzu yeniden okuyun. Kadın nişanlınıza mesaj atmış, kendisinden cevap gelmeyince yakın arkadaşına kaçmış gibi bir anlam çıkıyor yazdıklarınızdan.

Gerçekte ne yaşandı bilemeyiz.

Bugün yaşanan bir olay yok çünkü. Ne amaçla saklandığı belirsiz mesajlar ve size anlatılmış bir olay var. Konunuzu yeniden okuyun. Kadın nişanlınıza mesaj atmış, kendisinden cevap gelmeyince yakın arkadaşına kaçmış gibi bir anlam çıkıyor yazdıklarınızdan.

Gerçekte ne yaşandı bilemeyiz.
Ben gördüklerimle bu düşünceleri yazdım zaten belli bir şey o . takılacağınız yer başka yerler olmasın bugün hakkında fikir yazın ?

Bir de bana nişanlım hakkında bugün kendisi çok iyi biri dedi ? Ne mantıkla ?

Not: bu arada Facebook mesajlarına zamanında denk geldiğim de hepsi duruyordu nişanlım tarafından bir karşılık hiç olmamış .Ama bu kızı çözemiyorum bugün nişanlımın onu takdir etmesini çözemediğim gibi .
Nişanlın olay cikartirsin sanmış ve saçmalamış , kız da olayı biliyorsun diye salağa yatayım derken seni uyandırmış.

İzni kimden aldınız ? Yazanın da izni var mı ? Nişanlınızın o mesajları saklaması da size okutması da hoş değil.
Şermin hanım, nişanlısı neden okutmasın ki mesajları?

Bir de okuduğunu kız neden bilsin? Gerek var mı bilmesine?

Sevgili, nişanlı veya Karı - koca paylaşabilir, paylaşabilmeli.

Sizin kocanız fii tarihindeki mesajı okumanıza izin verse okumaz mısınız? Hadi doğruyu söyleyin😁

Şermin hanım, nişanlısı neden okutmasın ki mesajları?

Bir de okuduğunu kız neden bilsin? Gerek var mı bilmesine?

Sevgili, nişanlı veya Karı - koca paylaşabilir, paylaşabilmeli.

Sizin kocanız fii tarihindeki mesajı okumanıza izin verse okumaz mısınız? Hadi doğruyu söyleyin😁
Oku diyen; geçmişteki insana da hayatındaki insana da çok büyük bir saygısızlık yapar. Kadın şu anda arkadaşının eşi ve bu adam(!) 6 yıl önce faceten atılmış mesajları halen saklıyor ve 3. şahıslarla paylaşmaktan da çekinmiyor. Konuyu okurken masum bir hareket sanılan hareketler aslında hiçte masum değiller. Arasında hiçbir şey geçmemiş bir kadının mesajını saklayan ve kadın, arkadaşıyla evli olmasına rağmen o mesajları silmeyen adamın farklı arşivleri çıksa şaşırmam.

Oku diyen; geçmişteki insana da hayatındaki insana da çok büyük bir saygısızlık yapar. Kadın şu anda arkadaşının eşi ve bu adam(!) 6 yıl önce faceten atılmış mesajları halen saklıyor ve 3. şahıslarla paylaşmaktan da çekinmiyor. Konuyu okurken masum bir hareket sanılan hareketler aslında hiçte masum değiller. Arasında hiçbir şey geçmemiş bir kadının mesajını saklayan ve kadın, arkadaşıyla evli olmasına rağmen o mesajları silmeyen adamın farklı arşivleri çıksa şaşırmam.
Hala falan saklamıyor hanımefendi siz iyi misiniz bu geçmiş olayı anlattım konuyla bağlantılı olabilir mi diye 🤣🤣 nerenizden anlıyorsanız , hey allahım
Olayları farklı gösterip günahımıza da girmeyin yazdıklarınızda okuduklarınızın zerre alakası yok.

Bu konu dışında sizin yazdığınız gibi örnekler de olabilir. Fakat burda konu sahibini istemesiyle de nişanlısı mesajları okutmuş olabilir.

Herhangi bir iftiraya uğramamak yada yanlış anlaşılmaya mahal vermemek adına da mesajları saklama gereği duymuş olabilir.

Çok benzerini bu yaz akrabamız olan bir gencin yaşadığına birebir şahit oldum.

Eşinin uzaktan akrabası olan bir genç kız bunlar tabi farklı şehirdeler.. Bu kız eniştelerine f.book da mesaj atıyor sadece el sallama emojisi cevapsız kaldıkça bir kaç defa daha atıyor neyse çok uzatmayayım. Genç de onu tanıdığını yazan bir cevap vererek selam veriyor sonra kız gereksiz bir sohbete devam ediyor çocuk sohbeti bitirmek istedikçe saçma sapan kalpli, gülen suratlı emojilerle devam ediyor eb son genç artık cevap vermedikçe devam edemiyor kız. 5 sene önceki bir durummuş..

Bu sene oğlanın kayınvalidesi evlerine geliyor ve bu konuyu ima ediyor.. Dahası varda uzatmak istemiyorum ve çocuk mesajları çıkarıp kendisini gayette ifade etti..

Meğerse bu kız kayınvalidenin bütün damatlarına ya mesaj atmış ya da onları farklı numaralardan aramış. Kendince sadakat testi yapmış..

Herkes için değil ama çok garip insanlar var.. yani bazen mesajlar saklansa iyidir.

X