anlamadım bişey ya

ayxsxegxuxl34

kuzucuklarım:)
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
513
8
42
ya kızlar dün test yaptım 2saat sonra 2.çizgi çok hafif belirginleşti ama sabah kalktığımda çizgi yoktu anlamadım :uhm: bide sol kolumda çok ağrı var belirti olabilirmi:uhm:

canım büyük ihtimal test bozuk çünkü testi yapınca ilk beş-on dakika içinde ikinci çizginin belirginleşmesi gerekiyor..ama en garanti bir test daha al yine yap..umarım hamişsindir..

ama 3kere test yaptım 3ündede aynı şey oldu bi kaç saat sonra çok dikkatli bakınca belirginleşti 2.çizgi ama belli belirsiz yani çok dikkatli bakman lazım=):çok üzgünüm:]canım büyük ihtimal test bozuk çünkü testi yapınca ilk beş-on dakika içinde ikinci çizginin belirginleşmesi gerekiyor..ama en garanti bir test daha al yine yap..umarım hamişsindir..[/QUOTE]

ne kadar çok yaparsan yap 1-2 saat sonra çıkmamalı..bence yarın başka bir eczaneden al veya direk kan tahlili yaptır.en azından garanti...

bende duymadım canım kol ağrısı hamilelik belirtisi mi.inşallah hamilesindir..

inşallah hamilesindir canım..yalnız 2 saat çok uzun bir süreç bence testti tekrar yap..testte ilk 5 en fazla 10 dakikada olan çizgi kaile alınır..

Test dogru cevabi ilk 5 dk icinde veriri 10 dk sonra herhangi birsey belirlenirse inanmayacaksin..
Yada sonuc negativ..ama istersen bi daha yap

canim benim de oylee oldu cok sevinmistim ama hamis degilmisim kan testinde cikmadi ama insallah sen hamissindir. testi tekrarlamani tavsiye ederim. marka dbest i9se baska marka al. iyi bir marka. cunku birkac arkadasta okudum o test genelde yaniltiyor.

kuzum bazı testler belli bir süre sonra o bölgede renklenme yapıyor. ben ayda en az 10 test harcadığımdan biliyorum bunu. eğer o çizgi yaptıkdan sonra max 10 dk içinde çıkmazsa negatiftir. renklenme yapan teste bakıpda ümitlenme kuzucum. eğer ümidin varsada kan testi yaptır a.s.

canım işallah hamişsindir.ama biz çok istediğimiz için nasıl görmek istiyorsak öyle oluyor.doktor bile söyledi bunu.ben bi testi sağlık kabinine bile götürdüm,doktora gösterdim yok dedi.sen nasıl görmek istiyosan öyle çıkar dedi.tabi hamile değildim ve hala değilim.rabbim yaşatsın hepimize işallah bir an önce.

canim ben gece yapmistim ik cizgi haif silik cizgiydi ve sabah ev doktoruna gittim ve tekrar yaptik iki koyu cizgi cikti insallah hamisindir

X