Anlam veremedim..

garibankiz

düşler ülkesinin gelgit akıllısı
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2024
34
9
Merhaba arkadaşlar işyerinde aynı grupta çalıştığımız biri aramız da kötü değil goygoy sohbet muhabbet var, hatta yardımcı da oluruz birbirimize çok ilginçtir ki numaramı silmiş. Amaç nedir ki anlamadm.Ya normalde sohbetimin az olduğu biri olsa umrumda olmaz ama ayıp değil mi böyle şeyler yüz yüze bakıyoruz yani. Bir de günaydın deyip selamımı almayan 2 3 gün sonra kendi selam veren dengesiz tipler de var. Böyle cinslere nasıl davranmak lazim, yok mu sayalim napalimki

Telefonunu değiştirmiş de olabilir, bazı numaralar kayboluyor maalesef.
Sevgilisi vardır bu kim, şu kim diye diye rehberi temizletmiştir.
Görmezden gelin, geçin.
Hayat başka insanların düşünce ve davranış sebebine kafa yoracak kadar uzun değil.

Benim iş yerimde var gunaydın, iyi akşamlar asla demez ve saçma sapan laf sokar görmemezlikten gelmeye başladım uzunca bir süredir. Sorunu bana kalırsa kendiyle ve egosu yerle bir oluyor tavsiye ederim. Biri beni silmiş çağırmamış vs bu duruma üzülsem bile bunu kendi içimde hallediyorum karşı tarafa o sevinci yaşatmıyorum mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…