anksiyetemi kullanıp şantaj yapan yakın arkadaş

Arkadaşınız bir suç işlemiş ve siz de bundan rahatsızsınız bence önce yeniden kendisine sorun silip silmediğini( içinizin rahat etmesi için) eğer geçiştir gibi ise sert bir tavır koyun ortaya, şikayetçi olacağınızı dile getirin, kimse kimsenin sınırlarını böyle ihlal edemez o kişiyi hayatınızdan derhal çıkarın, öyle yakın arkadaş olmaz.

Bu kadar pis birinden arkadaş mi olur lütfen hemen şikayet edin bir bayan nasıl böyle bir hainlik yapar ya ! Şikayet et mutlaka o kim ya kardesiniz bile olsa sizi o halde çekemez siz nasıl tahammül ediyorsunuz buna

Neden çıplak görüntülerinizi kaydetmesine izin veriyorsunuz pardon??? Ben evliyim esimin bile kaydetmesine izin vermem bu kontrolcü olmakla paranoya olmakla alakasi yok ne münasebet elimizde ki telefonlara bile güven yok ben kendi telefonuma dahi öyle bir görüntü yükleyemem sizde arkadasinizi polisle tehtit edin saka yaptım diyin ciddiyetinizi anlasin

Laf arasında sen de tehdit et onu. Hem suçlu hem güçlü kıza bak ya. Bir de konuşuyor musun hala? Bu işin şakası olmaz bi kere. Sınır çizemediğiniz insanlara yaklaşmayın bi zahmet.

Şikayet edin. Hem de hemen. Acırsanız acınacak hale düşersiniz.

Bu arkadaşınızla fındık kırmadığınıza emin misiniz?
Konunuz çok garip çünkü

pislik!

siz normalsiniz o ruh hastası

siz de onu bir şekilde korkutun savcılığa şikayet ederek mesela

Mesajları niye siliyorsun saf mısın? Arkadaşın suç işlemiş, bunun senin suistimal edilmenle alakası yok.

İnanır mısınız ben de kendi telefonumla bile çekmezdim dediğiniz gibi ona bile güvenmem ama devir öyle bir devir ki cafelerde girdiğimiz wclerden, mağazalarda giyindiğimiz kabinlerden korkar olduk nerede ne çıkacağı belli olmuyor. Güya yakın arkadaşım ve arkamı dönmüş giyiniyorum nerden bileyim ben giyinirken telefonla arkadan beni çekeceğini. Zaten bu konularda çok temkinli olduğum için zayıf noktamdan vurmaya çalıştı beni
Şikayet edin. Hem de hemen. Acırsanız acınacak hale düşersiniz.
Maalesef hep acıdığım için acınacak noktaya düştüm zaten. En büyük koruma kalkanı acımasız olmak şu hayatta.
Bu arkadaşınızla fındık kırmadığınıza emin misiniz?
Konunuz çok garip çünkü
Hahahah yaşadığım garipliği ben de algılayamaz oldum son zamanlarda :))
Napicaksin şikayetci olucak misin
Tek bir hamle daha yaparsa ilk yapacağım şey
Mesajları niye siliyorsun saf mısın? Arkadaşın suç işlemiş, bunun senin suistimal edilmenle alakası yok.
Mesajları delil olarak sunmanın yasak olduğunu duymuştum bir ara o sebeple çok mesajda tutmam telefonumda en azından kafamı kurcalamasın diye
Ömür boyu böyle kafanda döner durur o zaman sen bilirsin...
O da doğru ama şuan hiçbir şey yapmıyor resmen tuhaf

Bana kimse bunun şakasını dahi yapamaz, bırak gizli kameraya çekmeyi. Onunla asla görüşmeyin ve suç duyurusunda bulunun.

Çüş! Sizin kameradan haberiniz var mıydı? Gizli çekim mi? Ne amaçla yapmış bunu? Anladığım kadarıyla kendini de çekmiş, sapık mı bu kadın.

Bunun anksiyetenizle alakası yok. Böyle bir olay yaşayan herkes sizin gibi tepki verir.

Şu an yapabileceğiniz bir şey olduğunu sanmıyorum. Olur da sizi yaymakla tehdit ederse savcılığa suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Tehdit seziyorum dediğiniz yerlerde ekran görüntüsü alın. Böyle bir şey yaparsa direk savcılığa gideceğinizi, tüm yasal yollara başvuracağınızı ona da açık açık söyleyin. O korksun, siz değil.

Yavaş yavaş o kişiyle de arkadaşlığınızı bitirin bence. Çıplak görüntülerimi elde etmeye çalışacak kadar sapık biri arkadaşım olmazdı. İki gün sonra evinize yatak odanıza da kamera koyabilir bu zihniyette biri.

Kendinizi suçlamayın. Hepimiz denize havuza gidip soyunma odalarında üst değiştiriyoruz. Ulu orta yerde soyunmamışsınız ya. Bu onun ayıbı, sizin değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…