Anksiyete:(

melek_3535

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2024
11
1
28
Herkese merhaba.
Bende anksiyete var ve bundan kurtulamıyorum.Hayatima çok fazla etkisi oluyor.Bir anda enerji düşüşleri kötü bir şey olacak hissi mide bulantısı vs vs.Psikolog ile görüştüm ama ilaç kullanmadan geçmez diyor bende isim gereği ilaç kullanamıyorum çünkü uyku hali sersemlik yapıyor.Kitaplar okudum,videolar izledim,araştırmalar yaptım ama yok bir türlü bu durumdan kurtulamıyorum.isin kötüsü bu iliskime de yansıyor ve kendimi erkek arkadaşıma bağımlı hissediyorum tabiki kendi hayatımı yaşıyorum aktiviteler yapıyorum tek başına da vakit geçirmeyi seven biriyim ama ataklar sadece erkek arkadaşımla vakit geçirirken beni yoklamiyor ve onun yanında olmadığı için onu hep yanımda istiyorum bu durum beni ilişki bağımlısı da yaptı onunla değilken cok mutsuzum huzursuzum hep.Bazen sırf ona daha fazla baglamaktan korktugum icin kendimden uzaklastirmayi bile düşünüyorum.Ama anksiyeteden kurtulursam bunların hepsi bitecek biliyorum tabiki erkek arkadaşımı yine yanımda isteyeceğim ama hastalığımın kurtuluşu olarak görmeden Ne yapsam gecicek bu durum ben kendim çözüm bulamıyorum artık dermanını bilen varsa söylesin lütfen

Öncelikle psikolojik rahatsızlıkların tıpkı fiziksel rahatsızlıklar gibi video izleyerek, kitap okuyarak geçmeyeceği bilincine varın. İlaç kullanmanız gerekiyorsa, doktor size reçete ettiyse; yan etkilerinin kısa zaman sonra geçeceğine emin olun. Bu yan etkiler vücut ilaca alışana kadar sürer sadece. Sosyal hayatınızı zindan etmek yerine, birkaç hafta uyku hali ve sersemliği göz ardı edebilirsiniz diye düşünüyorum. Geçmiş olsun.

Maalesef ciddi psikolojik rahatsızlıklar ilaçsız geçmiyor, ben de bu durumdan muzdarip olarak birkaç ilaç değiştirdim ve sonunda kendime uyan ilacı buldum. Siz de tek bir ilaç deneyerek vazgeçmeyin. Bünyenize iyi gelecek bir ilaç mutlaka vardır. İlaçla birlikte kendinize yatırım yapın daha sonra. Maalesef ilaçsız olmuyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…