ankaralı hamişler lütfen cevap

ecemim2001

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
2.019
1
merhaba sevgili anne adayları artık karınlarımız büyümeye başladı hele benim ikinci hamileliğim 3. ay bitti ama karnım kocaman oldu arkadaşlar hamile kıyafeti satan yerler nereler tabiki biraz da uygun fiyatlı malum 100 ytl den başlıyor fiyatlar.. haberlerinizi bekliyorum

2 gün önce 7 aylık hamile arkadaşımla alışverişe çıktık. LCW'den XL penyeler aldık mis gibi, fiyatlarıda çok uygun. En pahalısı 30-35 YTL. Hamile kıyafeti gibi valla, çok da yakıştı.yerimseniben

arkadaşım şu anda 6 haftalık hamile.devlet mah.oturuyor.orda bir terziye diktirdi.süperrrrrrr

sıhhiyeye giden caddede hamile kıyafetleri satan biyer var.pasaj gibi merdivenden aşağıya iniyorsun.ben iki pantolon aldım 67 ytl.üstüme hiç bişey almadım metro var ya orda mağazalar var gezma falan diye.orada 5 ytlye hamile bluzuna benzer göğüs altından bağlamalı tişörtler var.onlardan aldım.hamileliğim boyunca en fazla 100 lira harcamışımdır hem de çeşit çeşit giyindim.

ecemim2001 canım
ben beypazarında görev yapıyorum.yorgunluktan yanlış yazmışım arkadaşım 6aylık hamile fakat siz biraz ters kalıyorsunuz eryaman tarafına
hayırlı doğumlarr.....

pantalondur etektir uyguna bulmak biraz zor..ama sansliyiz ki bu sene hep gögüs altindan genislemeli üstler moda..ben ankaraya ugradigimda mecidiye girisinde adesenin karsi tarafina düsüyor,bir hamile magazasi var ordan almistim ozaman 4 ayliktim,güzel seyler vardi ve uygundu fiyati ama bu sezon nasil bilmem istersen orayada bak..

slm canım ben de 14.haftama girdim,sanki karnım birden büyüdü ve kıyafet telaşına düştüm dün de kızılaya baktım,metronun altından pek bişey bulamadım,çünkü göğüs altından bol bluzleri en fazla 1-2 ay giyersin zaten benim de beğeneceğim bişey çıkmadı,pantolon içinse mine de 29,90 a hell klar marka kumaş pantolonlar promosyonda,ben aldım kullanıyorum çok rahat ve şık tavsiye ederim,tüm ürünlerinde peşinde yüzde 20 indirimi var,keten bakmıştım o da 50 ytl ye geliyor.benim de şu an bluz sıkıntım var malum havalar da serin gidiyor her yerde kısa kollu bulzlar var.ben de çözüm olarak kısa kollu altına badi giyiyorum tavsiye ederim.

Herkese selamlar bende 12+3 üm.Yeni üye oldum.Henüz hamile kıyafeti almadım ama bu hafta pantolonlarım sıkmaya başladı.Kızılayda özgü de güzel üstler görmüştüm ama pantolonu nerden bulacağımı henüz bilmiyorum.

ecemim bende hamile kıyafeti yerine su hamile penyesi gibi duran tuniklerden alıyorum... zaten bu sene çok moda... oxxo yu duymuşsundur ankamallde karumda falan var. çok güzel kıyafetler var orda. ve çok uygun ve kalitelii. tavsiye ederim canımmm

arkadaşlar hepinize teşekkür ederim haftaya bakacağım malum 15 i eğer farklı birşey bulursam haber veririm

X