Ankara’daki katliam sonrası Fuat Avni’den bomba iddialar

Yok yurtdışında mit gibi gizli bir teşkilata ait olduğu söyleniyor ya. Ondan dedim. Tayyibi yöneten her kimse onu kimler taşıdıysa buralara onlar yazıyor.
bence de mitten gibi:) adam nerden biliyor ki bu kadar şeyi
bir deee üstüne üstlük yakalanmıyor
çok olası
dahası mit in kitap yazdırdıkları bile var twitter hesabı neden olmasın ki...

bu haberler şuradan çıktı:
Embedded media from this media site is no longer available
şuraya adres koymaya çalışıyorum ama olmuyor.
her neyse. içeriğe göre Türk F16ları sınır ihlali yapan rus jetini düşürmüş ve bunu da Nato açıklamış, kabaca
oysa liveleak'ta yer alan görsel Yugoslavya'da düşürülen bir uçağa ait.
https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Shot_down_mig-29_48th_fw.jpg
Liveleak Nato açıkladı diyor ama Nato'nun resmi bülteninde böyle bir açıklama yok.
Rusya'da yok. Türkiye'de yok.
bu bir intihar olur, hem kişisel, hem toplumsal.

Bu adam ne dediyse çıkıyor demek istemiyorum.
Cok korkuyorum, ileride neyle karşılasacağız bilmiyoruz. Resmen karambole yaşıyoruz artık bu ülkede.
Allahim yardım etsin.

Son düzenleme:
Fuat Avni kim ?
Fuat Avni zannedildiği gibi Erdoğanın yakınlarında olan bir şahsiyet değildir. Fakat Erdoğanın çevresindeki ve yakınlarındakilerinin çevresinde olan Ak parti ve hükümet teşkilatına sinmiş ajanlardan bilgi devşiren ve bu bilgileri kendi amaclarına göre kirletip suan aynı zamanda PKK ve İŞİD eylemlerindende önceden yakinen haberdar olabilen bir teşkilatın sadece sosyal medya temsilcisidir. On tane normal yarına dair olacak bilgi verir. İnsanlarda "aa nasıl bildi" diye onu Erdoğanın yakınlarından biri zanneder ve her adımından haberdar olduğunu zanneder, on bilgiyide alıp kirletip verir. Millet " aaa bak bu böyle dedi böyle oldu, kesin bunun dediği gibidir" diye bir bilgi empoze etirir. Birde on doğru bilgi, on tanede kirletilmiş bilgi ve bir tanede PKK eylemini yazar ve "bunu Erdoğan planlıyor bakın yarın olacak" der ve olur. Millet de " AAA FUAT AVNİ GİNE BİLDİ KESİN ERDOĞAN DEMEKİ BUNU YAPTIRDI" der ve dedirtir.

belge çıkar montaj olur,ses kaydı çıkar tape denir,görüntü çıkar iftira olur.bilgi sızdırılır sallıyor olur.... hey yarabbim.rus jetleri vuruldu demekki sallamıyormuş

ben Fuat Avni'yi nedense o saftan biri olarak görüyorum. daha uygun bir kelime bulamadım ama.
insanlara bilgiyi verip o bilgiye alışmalarını sağlıyor ve o olay olunca da abartılı tepkiler vermiyor.
bir filmden örnek vereyim Joker.
Ne diyordu Joker : ''her şey plana göre gittiğinde kimse paniklemiyor, plan korkunç olsa da.''

belge çıkar montaj olur,ses kaydı çıkar tape denir,görüntü çıkar iftira olur.bilgi sızdırılır sallıyor olur.... hey yarabbim.rus jetleri vuruldu demekki sallam
ıyormuş
İyi iyi
İtiraf edeyim o zaman fuat avni benim...
Zincir takibi yapmak bu kadar mı zor? Adamlar zaten güldür güldür geliyorlar...görmemek için kör olmak lazım bazı şeyleri...bi tahminde benden gelsin o zaman...son durakları ayasofya...altındaki tünellerde olduğuna inanılan hz.isanın haçı...siz biz kendi dinimizde birlik olamamışken elin gavuru tek haç altında kıyamet koparacak...haarp var cern var...istanbul uyumasın yüzmeyi öğrensin,Rabbine sığınsın...
Ee şimdi bu dediklerim olunca avnirella ben mi olucam yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…