Ankara'daki Falcılar

tatlım benim kesin bir şey yok. beni düşündüren şu ki takılalım zart zurt modunda adam şimdilik takılmak neyse. ben ciddiyet istiyorum o yuvarlak takılıyor hani hiç mi
bu işe girmesem diyorum. kafam karıştı. ama geçmişi bir an için de olsa unutturdu :KK70:
o zmn bilemedim canım ya öyle adamlar çookkk sen onu kullan at o zmn egon yükselir

yawrum evin cafe özlem hep bahsettik. evim pardon karanfil de çantacı ile lila bazar arasında 2. kat :KK66:))

Yaaa benim girmedigim zaman demekki konusulmus neyse kaça bakiyor ne bakiyorrr. Ayyy heyecan yaptiiii niyekii aceppp

özlem in falı çıktı. su grubu birinden çok etkileneceksin demişti. vallahi aynen öyle oldu sevgili olurmuyuz bilmiyorum. ama su grubu biri hayatıma girmek istiyor... yani ona kalsa hayatıma girdi de. bilmiyorum. haberiniz ola 1 hafta 1 ay demişti evet 1 haftayı geçti, 1 ay içinde hayatıma girdi. özlemin dediği gibi elit, iyi bir insan. özlem e kızdın ama falı çıktı. ve kafam karman çorman, eskisi dönse naparım inanın bilmiyorum. neyse özlem e nolacak diye gitmeyeceğim. ne özlem e ne diğerlerine. ama gelişmeler bu yönde.[/QUOTE
Evim özlem yazılmış , ben de birkaç şey söylemek isterim . Ben de burada bahsedilen kişilerin hemen hemen hepsine gittim , hepsinin söylediğini çıktıktan sonra not aldım , hepsi duruyor . Evim özlem tam bir facia / o kadar saçmaladı ki masadan kalktım. Ha sanmayın istediğim şeyleri söylemedi diye , ben büyük bir beklenti içinde gitmiyorum kaldı ki dönmesini istediğim ya da beklediğim biri yok . Kız bana kısa süreli ilişkiler seviyorsun ,birini alıp birini bırakıyorsun Dedi ki ... Sinirlendim birden hatta sen ne demek istiyorsun dedim çıkışarak . Sonra baktı ki olmuyor o konu , işinde kariyerin en üst noktada ,terfi alacaksın Dedi . Aaa öylemi nerde çalışıyorum acaba diye sordum kendisine ( o dönem iş arıyordum ) baktı ki o da olmadı , aileden girmeye çalıştı , eviniz çok kalabalık Dedi ( sadece 3 kişiyiz ) .. Sonra orda çalışan kızı çağırıp hiç memnun kalmadım sadece içtiğim kahvenin parasını vermek istiyorum dedim .. Tabi beni ısrarla adını hatırlamadığım bi bayana yönlendirdiler o da faciaydı .. Buradan en azından özlem iyiymiş ya diyenlere duyurulur ....not : özlem gittiklerimin arasında en kötülerden ilk 3 E girer

Arkadaşlar selam ,
Yukarıda yazdım ama sanırım bir hata oluştu yazdıklarım görünmeyebilir .
Özlem'e ben de gittim , buradaki hemen hemen tüm falcıları denemişliğim var ama özlem en kötüsüydü
Bana o kadar saçma sapan şeyler söylediki masada kendisine çıkıştım hatta . Hayatımda kimse olmamasına rağmen ( ayrıca bu bakımdan biraz muhafazakar yapıya sahibim ) hayatına birini alıp birini çıkarıyorsun Dedi ...!!!!! Sen ne demek istiyorsun diye çıkıştım , bu sefer yok o anlamda değil vs diye kıvırdı
Baktı ki aşk konusu tutmayacak , kariyerinde zirvedesin kısa süre sonra. Terfi alacaksın Dedi !!!! Aa öylemi nerde çalışıyorum acaba dedim ( o dönem iş arıyordum ) baktı o da tutmuyor aileden girdi , çok kalabalıksınız bi evin içinde Dedi ( 3 kişiyiz sadece )
Sonra ben oradaki kızı çağırıp memnun kalmadığımı daha fazla baktırmak istemediğimi ve sadece kahve parasını vermek istediğimi söyledim
Adamı resmen enayi yerine koyuyorlar ... Özlem bana niye mi bilemedi , çünkü asla ve asla ne minik ne de hareketlerimden bişey anlayamadı o yüzden saçmaladı . Bazı falcılar beyin okuyor tamam , ama hiç değilse saçmaladı demiyorsunuz , bu onu bile yapamıyor ??? Beyin okumasına razıydım ... Özlem'e gitmek isteyenlere duyurulur .... Sevgiler

Çıkan ve çıkmayan fal haberlerini buraya yazıyorum , herkes aynı hassasiyeti gösterirse çok sevinirim . Birbirimize yardımcı olmuş oluruz .
Çatı Cafe / satı: ilk baktırdığımda hiç tarih vermemişti hep geçmişten bahsetmişti
O yüzden ikinci defa gittim . Israrla bak görürsün çıkacak dediği 2 tarihte dün itibari ile bitti ..müjdeli haber alacaksın arka arkaya demişti .ne dediği şey oldu ne de verdiği tarihler tuttu

Çıkan ve çıkmayan fal haberlerini buraya yazıyorum , herkes aynı hassasiyeti gösterirse çok sevinirim . Birbirimize yardımcı olmuş oluruz .
Çatı Cafe / satı: ilk baktırdığımda hiç tarih vermemişti hep geçmişten bahsetmişti
O yüzden ikinci defa gittim . Israrla bak görürsün çıkacak dediği 2 tarihte dün itibari ile bitti ..müjdeli haber alacaksın arka arkaya demişti .ne dediği şey oldu ne de verdiği tarihler tuttu
Hadi ya. Bana verdiği tarihte az kalmisti zaten ama yine de bir umut bekliyordum:/ off offf

kızlar özlem i de unutun dediği gibi olmadı bnm iş başlamadan bitti. hiç dediği gibi biri değil adam, yanlış alarm :KK70: :KK70: :KK70:

Eskuden iyimis diye burda okumuştum.sana daha once girgir tugce demistim ben ona gitmistim yani.pembe tablo cizmez.bana coook beklersin demisti.gordugunu diyor yani

kızlar bu arada mantıcı aysu mudur? nedir? o kadın da fos galiba bana malum kişi için cumartesi gününe kadar seni arayacak demişti. ama? tık yok. ona gitmeyi düşünenler var ise ki ; ben hiç tavsiye etmem .5 dk da fal bakıyor. hızlı hızlı. bir de kahve falına 5 dk. için 50 tl .üstelik dedikleride çıkmıyor. galiba. şu çatlak satı bile ondan iyi. en azından kadın 5 dk. bakmıyor.ilgileniyor.
bir de fatoş ile ilgili kişisel fikrim:ilginç bir deneyimdi. bakalım .göreceğiz. benim adam için cinli filan dedi. bilemiyorum.durum tespitleri fena değildi. ama? ne bileyim. cinler minler havada uçuştu. aslında bildikleri de vardı. vede benim işime gelmeyen şeylerde vardı. mesela benim adam için bitmiş. bir rüzgarmış , geçmiş dedi. (kabullenmek zor olsada)
zamanla çıkarsa yazarım.
şunu da belirteyim. pek fena değil denenebilir.
bu fatoş nerede acaba?

Bana gidilbilecek bir öneride bulunsaniz ne güzel olur. Cok beklentim yok. Enerjisi iyi olsa yeter su aralar

Bana gidilbilecek bir öneride bulunsaniz ne güzel olur. Cok beklentim yok. Enerjisi iyi olsa yeter su aralar
Ay vallahi banada kızlaaar.
Birine gitmek istiyorum ama kime gitmeliyim onu da bilmiyorum.
Çok uzak gelecek değil sadece yakın gelecekte başarılı olan biri yok mudur?

canım merhaba sana TAYNAT kafeyi öneririm çok keyifli bir yer gamze diye birisi var ben cok memnun kaldım denemeni tavsiye ederi hadi neyse halin çıksın falin:))

Ay vallahi banada kızlaaar.
Birine gitmek istiyorum ama kime gitmeliyim onu da bilmiyorum.
Çok uzak gelecek değil sadece yakın gelecekte başarılı olan biri yok mudur?
Ben ilaydayi denedim. Fena degildi. Ilk defa gittim cikar mi bilmiyorum ama gidilebilir. Enerjisi güzeldi

X