Ankara'daki Falcılar

fikriye ye gittim onun gittiği çıksın gidip alnından öpücem onu fikriye çıkarsa emin olun bütün falcılar çöplüğe hepsi beyin okuyan yalancılar bakalım az sabredin bu sene belli olacak kimin ne mal olduğu...

fikriye ye gittim onun gittiği çıksın gidip alnından öpücem onu fikriye çıkarsa emin olun bütün falcılar çöplüğe hepsi beyin okuyan yalancılar bakalım az sabredin bu sene belli olacak kimin ne mal olduğu...
valla fikriye ye gitmiş biri olarak çok ta etkilenmediğimi belirtmek isterim. o dönem yakın gelecekteki bir sıkıntıyı bildi malesef o da benim istenmeyen bir gebelikle karşılaşacağımı . başka da bir halt bilmedi. üzgünüm.

kızlar bu arada mantıcı aysu mudur? nedir? o kadın da fos galiba bana malum kişi için cumartesi gününe kadar seni arayacak demişti. ama? tık yok. ona gitmeyi düşünenler var ise ki ; ben hiç tavsiye etmem .5 dk da fal bakıyor. hızlı hızlı. bir de kahve falına 5 dk. için 50 tl .üstelik dedikleride çıkmıyor. galiba. şu çatlak satı bile ondan iyi. en azından kadın 5 dk. bakmıyor.ilgileniyor.
bir de fatoş ile ilgili kişisel fikrim:ilginç bir deneyimdi. bakalım .göreceğiz. benim adam için cinli filan dedi. bilemiyorum.durum tespitleri fena değildi. ama? ne bileyim. cinler minler havada uçuştu. aslında bildikleri de vardı. vede benim işime gelmeyen şeylerde vardı. mesela benim adam için bitmiş. bir rüzgarmış , geçmiş dedi. (kabullenmek zor olsada)
zamanla çıkarsa yazarım.
şunu da belirteyim. pek fena değil denenebilir.

aslında kızlar. şimdi aklıma geldi de , mihriye , tamara, satı, aysu vede fatoş bende bir ortak paydada buluştular diyebilirim. ama ne yazık ki bunun tam ortaya çıkması için bu yılın sonlarını beklemek gerek.
şimdilik hepinize fala ihtiyaç duymayacağınız kadar güzel bir yaşam dileğiyle.

valla fikriye ye gitmiş biri olarak çok ta etkilenmediğimi belirtmek isterim. o dönem yakın gelecekteki bir sıkıntıyı bildi malesef o da benim istenmeyen bir gebelikle karşılaşacağımı . başka da bir halt bilmedi. üzgünüm.

çıkmaması benim de temennim açıkçası önemli bi olayı bilemedi mesela benim için hayati mesele bir şey demedi hani dandik dediğimiz falcılar bile bunu daha iyi biliyordu

çok önemli not: evim özlem artık bende çıkmıyor dediklerinin tersi oldu nilginize

çıkmaması benim de temennim açıkçası önemli bi olayı bilemedi mesela benim için hayati mesele bir şey demedi hani dandik dediğimiz falcılar bile bunu daha iyi biliyordu

çok önemli not: evim özlem artık bende çıkmıyor dediklerinin tersi oldu nilginize
yapma ya. sen onu çok beğenirdin . ama ben onu hiç tutmamıştım . zaten şu evimdekiler tamamen tırt.

benim şu evimde en çok şaşırdığım konu . şu sevdayı kocası 40 kilit altında tutuyor. zor randavu alıyorsun(sanki bir halt biliyor gibi.) ama yine yok yine yok

yapma ya. sen onu çok beğenirdin . ama ben onu hiç tutmamıştım . zaten şu evimdekiler tamamen tırt.

evim özlem e kalsa bnm proje bu ay iyi olacaktı ben o projeyle alakalı biriyle ilişkiye başlayacaktım vs ama düşündüğüm kişi ile biraraya gelmemiz imkansız ötesi imkansız özlem patladı yani hala arar eder diyor da olmaz sanmıyorum gikriyenin falını da düşününce benim memur olup memur ağır abi biriyle evlenmem demek ölmem demek evlenmem evde otururum çalışmam daha iyi

yok yok falcı yok. valla benim bir handan ablam vardı. istanbulda kulakları çınlasın. inan dediklerini hala yaşıyorum.

sanırım hala borçlarını ödeyememiştir . vede kaçıyordur.

olur valla. edenler senden iyi mi ? hepsini deniyoruz. vede boyumuzun ölçüsünü alıyoruz.

Sibeli arıyorum demiştim ya arayan mevlasini da buluyo belasını da gerçekten. Tesadüfen denk geldim sakarya caddesinden geçerken. Kapı önlerinde durup fal bakıyoruz diye bağıran kişi aldı çıkardı beni cafeye. Kahvemi içtim fal baktirdim hesabı öderken sorumlu bayana Sibel hanımı sordum uzun suredir arıyorum falan diye. Bizde Sibel hanım vardı nasıl biriydi sizin aradığınız dedi anlattım sarışın kısa boylu kilolu diye. Allah ya işte gösterecek. Meğer benim gittiğim gün işten çıkarılmış musterinin cep telefonunu çalmış çaldığı ortaya çıkınca kovmuşlar. Daha bir çok para tuzağını anlattı ben korktum açıkçası bu falcılardan. Aman diyim 30 liradan fazla para vermeyin bunlara inanmayın derim gerçekten çok etkilendim.

X