Ankara'daki Falcılar

Kızlar bu meşhur helin mi ki siyah saçlı kahküllü çok sıcak ses tonu ince değil eşi engelli ona bakıyor falan balık etli Bi ara angelo mu asmalı Konak mı oradaydı mehtapla hatta eğer oysa bana dedikleri çıkmadı malesef bir daha da gitmedim umarım o değildir ve bu arada flaş flaş flaş özlemle esin in falı çıkar gibi oldu ama benim istediğim kısmı değil o sonra ona daha Zaman var...

Zehra Hanım'a giden ve memnun kalan varsa adresini telefon numarasını ve ne kadara baktığını söylecek birileri var mı acaba ?

Kizlar simdi hatirladim eger su esin eski taynattaki ise bir halt bilemedi uzgunum hic gitmeye degmez

Bu arada kızlar bende patlayan fallar basta sıla ve bütün evim kafe artı su evim kafede girilemeyen randevuyla alan savda da dahil. Ayrica medyum ali denen o sarlatan . Sedat. Zehra ki en cok zehraya sasirdim . Vede su silanin kardesi asu ki onu ne zor vede tavsiye uzerine bulmustum. Hem de tam 150 tl bayildim. Ayrica eskiden silanin yaninda olan semrin. Valla bu isimlere bosuna gitmeyin. Hepsi beyin okuma. Benden soylemesi.bir elimde bekledigim patlamaz ise catidaki sati denen catlak kadin ve mihriye kaldi galuba. Hadi iyimser olayım belki biraz da tamara bilmiyorum fal olayindan iyice sogudum . Ama oyle bir illetki bu ne diyeyim allah kurtarsin.
Bu arada bugun icin kime gideyim valla benim krizim tuttu.

Bu arada kızlar bende patlayan fallar basta sıla ve bütün evim kafe artı su evim kafede girilemeyen randevuyla alan savda da dahil. Ayrica medyum ali denen o sarlatan . Sedat. Zehra ki en cok zehraya sasirdim . Vede su silanin kardesi asu ki onu ne zor vede tavsiye uzerine bulmustum. Hem de tam 150 tl bayildim. Ayrica eskiden silanin yaninda olan semrin. Valla bu isimlere bosuna gitmeyin. Hepsi beyin okuma. Benden soylemesi.bir elimde bekledigim patlamaz ise catidaki sati denen catlak kadin ve mihriye kaldi galuba. Hadi iyimser olayım belki biraz da tamara bilmiyorum fal olayindan iyice sogudum . Ama oyle bir illetki bu ne diyeyim allah kurtarsin.
Bu arada bugun icin kime gideyim valla benim krizim tuttu.
Gideceğin insandan memnun kalırsan yazarımızın bende gitmek istiyorum ..

Ya arkadasim zehra baktirdigimda beni en cok etkileyen ve ilk baktirdigimda 1 yil boyunca dediklerini yasadigim bir falcidir. Ama ne yazik ki asil konuyu oda bilemedi. Va sonraki fali cikmadi. Keske ciksaydi. Ama yok. Bence baktirmaya degmez. Ama siz bilirsiniz. O da bozdu fallari.

Ya arkadasim zehra baktirdigimda beni en cok etkileyen ve ilk baktirdigimda 1 yil boyunca dediklerini yasadigim bir falcidir. Ama ne yazik ki asil konuyu oda bilemedi. Va sonraki fali cikmadi. Keske ciksaydi. Ama yok. Bence baktirmaya degmez. Ama siz bilirsiniz. O da bozdu fallari.
Fal baktırmak istiyorum ama nereye gideceğimi bilemedim :/

Vala bu ara bende catidaki satiya takildim. Inanmasi zor ama o catlak kadina doktorlar bilr gidiyor. Bakalim o da patlarsa soylerim . Cikarsa da soylerim ama denemeye değer.

Su an kapatmis galiba ama konur da black kafede tamara vardi o da fena degil gibi.

Mihriye ye evet. Satiya hayir. Ama beklersin. Tamara eger oradaysa onada randevu gerekmez.

Cati sakaryanin kizilay girisinde girgir cafenin ustu. Finansbank var giriste sag kolda kaliyor. Kime sorsan soyler.

X