Ankara'daki Falcılar

Taksimde Mustafa ve Rukiye var bence Ankara'nın en iyi 2 falcısı yalnız ruhiyenin modunda olması gerekiyo Mustafa her zaman iyi. Yanındaki kadın da fena değil ama buyu bozuyorum falan dedi hoşuma gitmedi
Valla ben rukiyenin mudaviniydim. En son dedikleri cikmadi bana ve arkadasimada. Mustafa gittim karakter analizi yapamadi. Dediklerinin zitti seyler oldu. Burda ki ovgulere inanarak gittim. Diger baktirdigim fallar hadi bir kaci cikiyordu ama mustafa hic biri cikmadi. Moralimi bozduguyla kaldi. Ve baktiranlardan da sonraki olumlar onun hakkinda hic olumlu seyler olmadi. Rukiyeninde modunu bulmak baya zor her gun gidip bekleyip moda girmesini mi bekliycez... Onceki baktirdiklarim da is konusu haric iliski konusu hep cikmisti ama sonrakiler fiyasko yillardir gittigim falciydi rukiye.

Mustafa bana da baya saçmaladı. Burdaki yorumlarda genel olarak beğenildiği için gittim ama anı bile bilememişti.
Arkadaşlar bir kaç sorum olacak:
1-Çok fal baktırmak iyi değil derler. Neden,mantığı nedir?
2-mesela falda 5 gün sonra arayacak diyorlar. Ama ben 5 gün beklemeden ariyorum. Falı bozmuşsun diyolar. Mantığı nedir?
3- tellwe selenaya fal baktıran var mı?sıramı bekliyirum.begenip begenmediginizi paylasirsaniz sevinirim.

Boşuna moralinizi bozmayin kizlar mustafanin dediği hicbir şey cikmadi. Ne iyi söyledikleri ne de kötü söyledikleri hem de. Rukiye desen tamamen bos.

Bugün turuncu cafe de Yasemine baktırdım hiç memnun kalmadım ve memnun kalmadığımı çok hızlı baktığını söyledim promosyon fal gibiydi 30 TL veriyorum haliyle iyi bakmasını isterim daha sonra başka bir falcıya yönlendirdiler Meryem hanıma o da fena değildi. Yinede aman aman memnun kalmadım bende evim cafe, karamele, cidan'a, çatı cafe, evime kısaca gitmediğim yer kalmadı ama şu çok iyiydi diyemiyorum. Çatı cafe de ki Satı hanım iyi gibiydi birde Cidan Cafe de ki bir hanım vardı ismi aklıma gelmedi o da iyiydi ama tatmin edemiyorlar. Sizlerin önerisi varsa şu çok iyi diyebileceğiz onlara gidebilirim. Ankara da falcı kalmadı zira :)

Merhabaa :)))
Ben bugün konur 2 de LAYLAYLOM kafeye gittim bi arkadaşımın tavsiyesi üzerine. Oradaki kadının adı sanırım Gülcandı önceden karanfilde evim kafede çalışıyormuş sonra kendi yerini açmış küçük nezih bi yer :)) En son masadan ağzım açık çıktığımı hatırlıyorum. Aşk hayatımda yaşadığım şeylerden tutun aile hayatımı ve iş hayatımdaki her şeyi bildi belirli tarihler verdi ve sadece kahveyle bildi bu kadar şeyii :) kahvesi 20 tarotu 40 tl yalnız kimseyi bekletmemek için randevulu çalışıyormuş haberiniz olsun. Bence bi deneyin bişey kaybetmezsiniz kızlar bana çoook dua ediceksiniiiz:))))

Son düzenleyen: Moderatör:
Bi ara cok giderdim gulcana anda iyidir gulcan yorumlari falan etkileyici. Takin zamanda ki basit seyler genelde hep cikmistir bende.Ama gelecek konusunda kimi goturduysem hic birimizin ki cikmadi canim malesaf. Baktirdigimiz surecler 1 yada 2 yil oncesi. Tarotta kader carki karti kime ciktiysa o an ki iliskide kim varsa evlecegin adam bu derdi. Hepsi farkli insanlarla evlendi :)) ama sohbeti iyidir.

Gülcan , bazı harfleri tutturur , hayatınız hakkında genel olan şeyleri bilir , tüyo Verdiğiniz zaman o olayı süsler püsler hikaye uydurur . 2 defa gitmiştim , not aldım . Tek dediği çıkmamış . 1 tane bilseydin bari demek geliyor insanın içinden . Yine baktım yazdıklarıma olacak dediği Olayların tam tersi olmuş . Boşuna para vermeyin bence ..

Bana çok dua edeceksiniz yazmışsın ??!!!! Geçmişi ve anı bilmiş . Gelecek ile ilgili söylediği şeyler çıktımı ki insanları bu şekilde yönlendiriyorsun???? Kimse geçmişi Öğrenmek için gitmiyor . .. Bence dediği tarihlerdeki olayları çıksın öyle tavsiye et . Insanları yanlış yönlendirip hemen, gidin diye tavsiyelerde bulunmayalım lütfen . Sonuçta bedava bakmıyorlar ...

Gülcan'a Gülcan'ı mı anlatıyorsun : )

Gülcan artık bizimle değilsin ....

Taksimde Mustafa ve Rukiye var bence Ankara'nın en iyi 2 falcısı yalnız ruhiyenin modunda olması gerekiyo Mustafa her zaman iyi. Yanındaki kadın da fena değil ama buyu bozuyorum falan dedi hoşuma gitmedi
Rukiye iyi falcıysa ben de astronotum.en son gittiğimde burnu havalardaydı hanımefendi zorla 4 dk fal baktı dedikleri de çıkmadı.sanki ciddi bi şey yapıyormuş gibi kendini önemli biri sanıyor.ama mustafa öyle değil cana yakın güler yüzlü ve bende dedikleri çıktı

Gülcanın dediği çıkmaz paranıza yazık

adı neymis

arkadaşlar bugün turuncu meryeme gittim,pek bi numara yok,,çatı satıya gittim güzel bence genel olarak bildi.. karşısında gülçe de bir kadın wardı onu hiç tawsiye etmem... sılayı aradım garaj ın oralarda hic tabela yoktu bulamadım,,birde evim cafeye gdecegim kimi önerirsinz?

Evimde özlemi beğeniyorum ben

Ben de Turuncu Meryem'e gittim. İçimi baydı resmen. Ondan önce Taynat'a girdim rastgele, Meltem diye biri başlamış. Eh işte orta karardı falı. Nokta atışı yok. Sonra Asmalı Konak Soner'e gittim. Çok bekledim ve değmedi. Oradan çıkışta da Evim'deki Aylin'e gittim. O da ayrı bir felaket. Aslında hepsinin söyledikleri benzer bir şey. Yeni biri geliyor. 2, 3, 4, 5 ay gibi tahminler var hepsinde. Her biri de ayrı meslek ve isim sallıyor bu kişi için. Gerçekten saçmalık olduğunu anladım bu fal işinin. Geleceği geçtim, anı bilen biri bile yok.

Selam ben yeni üyeyim. turuncuyu bilemem ama fikriye ve mihriye kardeşlere gitmiştim 6 ay önce söyledikleri her şeyi bir bir yaşadım. Aslında fikriyenin dediklerini yaşadım. 50 tlye bakıyor ama uzun bakıyor. Evimde gülcanla sibele gidiyordum ama gülcan sanırım ayrılmış onu da artık bulamıyorum. Memleketine falan gitti diyorlar numarasını istedim vermediler onunda dediklerini yaşamıştım ve çok pozitif bir kadın. Onun dışında bende ankarada falcı kalmadığını düşünüyorum..

Fikriye ve mihriye kardeşler nerde acaba?

Mustafa gerçekten çok başarılı kimi götürdüysem memnun ayrıldı
Rukiye nin gerçekten istemesi havasında olması gerekiyo sadece fal baksa başarılı aslında akıl vermeye olumlama yapmaya çalışıyo sorunlu bi karakter ama farklı bakıyo bakınca da

gülcana daha önce gittiğinde dedikleri çıkıyordu yani öyle mi...
ben geçen hafta gittim gülcana . kendi yerini açmış konur 2 sokakta
meşrutiyette madonun arasından gir soldan ikinci yada üçüncü bina İMPAROTORİÇE diye yazıyor... 2.katta

Dün ben Gülcan diye gitmiştim aslında ama başka bir arkadaşın dediği yeri Laylaylom diye bulamayınca Taynat'a girdim. Ondan sonra da dolaştım durdum. Bugün bir daha bakayım bari. Nasıldı yorumları? Hiç olmazsa geçmiş ve anı biliyor mu? Bir de sürekli kurşun döktür diyip duranlardan değildir, değil mi? İnsana fenalık geliyor, yıldızın düşük, moralin bozuk, enerjin yok dendikçe. Gelecekten vazgeçtik, bari moral bozmadan yollasalar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…