Ankara'daki Falcılar

Ya evet mutlaka yaz. Sonuçta bilmeden etmeden yorum yapılmasın.
Bana da sağlama olur. Gerçekten iyi mi, yoksa sallama mı bende anlamış olurum.

Evettttt kızlar test ettim onayladim DİDEM Reklam değil Ayyy çok mutlu oldum konusunca ben ilk defa telde fal baktırdım inanilmaz bir seymis seni gormeden mimiklerini gormeden dokturdu çok da tatlı bir enerjisi var. Benim yazilarmi okuyanlar bilir yakinda falci uzmani olacam bana dediki; bu aralar çok fal baktiriyorsun görüyorum dedi çok baktirman iyi olmaz olacağın süresi uzar dedi. Haaa saydim 1 ay içerisinde 8 Didemle dokuz kisiye gitmisim merak ediyorsunuz eminim valla bende bir gariplik var herhal kii digerlerinin aynisini söyledi tarih verdi oda aynı bekleyecemm. Gayet samimi sicak dusunun ki hiç para muhabbeti yapmadan bakti ve ben ona bir kac gün içinde gonderecem. Iznini aldim yazacam diye içine sinfiyse memnun kaldiysan sen bilirsin dedi sadece yuklenmeyin kizlarr sonra enerjileri dusuyorrr. Benden bu kadar sorulara acigimmm öpüyorum ))

Ne kadara bakıyo?

Baktirirsan yorumunu bekliyoruz canim. Is hakkinda dediği az cok çıktı dediigin biri var mi?

Baktırdım canım yorumumuda yaptım. İş konusuyla hiç alakam yok da zatennn fark edermi kii neye yogunlasirsan o çıkmaz mı öyle bir ayrim var mı hic bilmiyorum. Ama Didem iyiydi evde oturdugum yerden dinledim kayıt Programı bile indirdim telime dinleyip dinleyip durdum

Ne kadara bakıyo?

50 tl. Aslında onu.bile direk soylemedi diyorumya hiç para muhabbeti yapmadi kii laf arasında geçti hani bizz hep kendimizin dolandirildigini soyleriz yaa oda sıkıntı yaşamış mesela ne tuhaf insanlar var ki memnun kalmadiysan para almam bile dedi. Baktirip yatirmayanlarda varmış yuhhh diyorumm

O zman hemen denemeliyim. Ozelden numarasino yollayabilor misin canim

OTE="birgunbelki, post: 41015756, member: 645446"]O zman hemen denemeliyim. Ozelden numarasino yollayabilor misin canim[/QUOTE]
Gönderdim canım sende yazarsın yorumunu

Merhaba

Uzun zamandir disaridan forumu takip ediyorum uzun zamandir bu fal isini yapiyorum icerden biri olarak sunu soyleyebilirim forumdan ciddi sekilde para kazanip insanlarin umutlariyla oynayan bazi insanlar var ne isim verip kimseyi kotulemeye ne de reklamimi yapmaya gelmedim bazi arkadaslar kolay para kazaniyorlar demisler kolay para kazanmiyoruz herkes gibi bizim de sorunlarimiz oluyor sonucta hizmet satiyoruz ama bizimki daha cok terapi gibi memnun kalmayani oluyor parasini geri isteyeni olayi bir adim oteye goturup ufurukcu zannedip boyle bir seye bulasmayacaginizi soyleyince tehdit edeni de sinir krizleri gecirip yalvar yakar fal baktiran surekli musterilerimizden her seferinde para istesek dusundugunuz gibi cok zengin olabilirdik ama malesef degiliz bazi isimler bunu yapiyor olabilir ve bazi insanlar da ayila bayila bu paralari kaptiriyor olabilir bir laf vardir beni bir kez kandirirsan ayip senindir iki kez kandirirsan ayip benimdir diye simdi bazi arkadaslar bana cok kizacak biliyorum ama her musterime en basta soyledigim gibi gaybi Allah'tan baskasi bilemez herkese iyi gunler

Ben işini düzgün yapan kişilerin çok da kolay para kazandiklarini düşünmüyorum çünkü enerji ile calistiginizi düşünüyorum zaman ayiriyorsunuz ve sizinde sonucta bir kul oldugunuzu ve sizinde kendinize göre sıkıntılariniz oldugunu düşünüyorum. Ve ayrica özel insanlar oldugunuzu da düşünüp bazen imreniyorum da sonra yok yok Rabbim ben böyle iyiyim diyorum. Şimdi yazmissinizya Gaybi Allahtan baskasi bilmez diye tamam güzel de ama biz ne için bu kadar falcilara gidiyoruz gecmisimizi ve mevcut animizi ogrenmek icin mi o zaman olacak denilen şeyler hep yalan mı madem yazdiniz buna da cevap verirmisiniz. Tabi kii kör körüne bir kulun dedigine inanıp kalmam da kafam karıştı aciklarsaniz sevinirim

Belki siz ozel kulu diye dusunuyorsunuz ben ve benim gibiler icin verilmis bir ceza soyle dusunun bir insanin karsisinda onun gecmisi veya gelecegi ile ilgili bir seyler goruyorsunuz esinin aldattigini bile bile bir insana aldatmiyor demek zorunda kaliyorsunuz gelecekte mutlu olmayacagini bilerek o insanin istedigi cevaplari verebiliyorsunuz malesef cok az insan gercekleri kaldirabiliyor gunde uc seans yapsaniz butun enerjiniz yok oluyor gece yarilari calan telefonlar bakmazsan gelmezsen intihar ederimler havada ucusuyor sorunuzun cevabina gelince sihirbazlar neden cok kazanir biliyor musunuz insanlar kandirilmak ister

Size katiliyorum evet zorluklar yaşadığınız durumlarda vardir muhakkak ona lafım yok. Şimdi asla polemige girmek istemiyorum da sizde mi size gelenlere pembe tablo çizip gonderiyorsunuz yani gercekleri soylemiyor musunuz bence çok yanlış eğer böyle yapiyorsaniz ne goruyorsaniz onu soylemeniz gerekir diye düşünüyorum belki 10 kisiden birinin kaldiramiyacagini düşünerek olumlu yorumlar yapabilirsiniz. Burdaki arkadaslarda benim gibi dusunuyorlar dobra ve doğru yorum yapilsin isteniyor olumsuzsa olumsuz . Eğer siz mutlu olmayacak birine mutluolacaksin diyorsan çok yanlış yapiyorsundur derim. Yani en size baktirsam şu an inanamam ki soylediklerinize yazdiklarinizdan dolayı

Yanlis anladiniz sanirim basta gercegi soyleyince kabullenmiyor insanlar egip bukup kendi istediklerini konusturuyorlar sonunda 100 tane insana baktiysam 60 tanesi bu sekilde yapti ne dedim gercegi kabullenmek zor geliyor gercekleri soyleyince karsinizda aglayan belki yuvasini yikmayi sirf bir fal ugruna goze alan insanlar bunlar siz ne yapardiniz benim yerimde olsaniz gece hungur hungur aglayan bir insana sakin ol bak hersey duzelecek demekten baska ne yapabilirsiniz

Zaten amacimda burda musteri kazanmak degil aman fal bakayim derdinde degilim genel bir caresizlik gordum herkeste ve defalarca ayni insanlara dolandirilmissiniz haksizmiyim

Zaten amacimda burda musteri kazanmak degil aman fal bakayim derdinde degilim genel bir caresizlik gordum herkeste ve defalarca ayni insanlara dolandirilmissiniz haksizmiyim

Ben çok şükür dolandirilmadim zaten hayatimda son bir yildir fal baktirmaya basladim ama son bir aydır zirvedeyi. Görüp de gorduklerinin tersini soyleyenleri doğru bulmuyorum nedeni ne olursa olsun. İyi akşamlar size

Sebebi ne olursa olsun derken gece yarisi kimse kapiniza dayanip elinde bicakla tekrar bak esimi oldurecegim diyen olmadigi icin kolay geliyor sanirim

Kardeşim sen benim neler yaşadığımı biliyormusun? Nasıl bir depresyon atlattığımı? Ne zorluklar geçirdiğimi. Zehra nın reklamcısı aynen bana şunu dedi "silah mı dayadık başına vermeseydin o parayı" niyekim ben de para peşine düşmedim. Siz şu an didem süpper diyprsunuz baktırmayacağım. Bedava baksa baktırmam. Bu benim tercihim. Biri zehrayı önerdi gitmeyi tercih ettim zehra bi araba parasına büyüleri bozdururum dedi inanmayı tercih ettim zehra nın suçu ne ben inanmayı tercih ettim. Bu bana yaramadı tü kaka olayı diil. Msj da ne dedim size iyi geliyorsa gidin. Ama benim yaşadığım bu. Ben ne intiharların eşiğinden döndüm, şu an çok şükür iyiyim ama o dönem sadece Allah a güvenmek yetmedi inandık övdük.

Neyse dediğim gibi çok şükür o dönem çok geride kaldı. Çok şükür...

Arkadaşlar korkmayın ya durun, ben bu olayı korkun diye anlatmadım. Benim bazı şeyleri hissetmem benimle alakalı ya da benim olumsuz etkilenmem benim sorunum. Amacım onu da kötülemek değil ama bildiklerimi paylaşmak istedim. İstediğini yapsın, ben 5 vakit namazımı kılıyorum, Allah a sığınıyorum, Allah tan korkuyorum zehra dan değil. İstediğini yapsın. Ne diyim bilmem ki hem bi kötülük yapacaksa bana yapar. Yapsın ben buradayım göndersin cinlerini napayım Allah izin verirse zarar verir.

Aman Allah'ım neler anlatılıyor neler dönuyor gecmis olsun Allah yardımcınız olsun şunu soyliyeyim herkese iyi kötü bir seyler bilen biri olarak burada birbirlerine paslayan cok oluyor birine baktırdığınızda diğerine gitme ihtimalinize karşı herkes müşteri portföyünü paylaşıyor yani siz gitmeden sizden önce bilginiz gidiyor

Teşekkür ederim canım. Valla sanırım foruma girmem bir daha fal da baktırmıyorum artık. Allah a sığındım zaten dileğim de olursa gidip tövbe edeceğim ve fal parası kadar parayı bir yere bağışlayacağım. Düşünsene Allah bana 6 aydır namaz kılmayı nasip etti, dua etmeyi nasip etti. Ha bu beni zehra konusunda haklı çıkarmıyor ya da fal günahımı temizlemiyor. Ama işte dediğin gibi insan şaşar salak anımdan ziyade çaresiz anıma denk geldi. Siz de her şeyinizi kaybetmiş olsaydınız hayatta kalmak için bir sebebiniz kalmasa ne yapardınız intihar etmeyi düşünseydiniz her an yemeden içmeden kesilseydiniz psikolog işe yaramadı ama zehra nın bi sabret olacak ama büyüleri çözdürmezsen olmaz lafı beni hayata bağladı çok çaresizdim evet o dönem Allah a dua etsem belki daha iyi olurdu ne belkisi tabiki daha iyi olurdu. Ama toparlanmam için bi umuda bir dala ihtiyacım vardı hiçbir şey beni teskin etmedi. Ha şimdi muhteşem değilim mutsuzum mutsuz uyanıyorum ama kalkıp bi namaz kılıp seccadede namaz kılıyorum dayanamayıp ağlıyorum kendime uğraş buluyorum ama fala gitmiyorum güvendiğim sadece 2 isim var tamam 4 ama onlara da uzun zamandır gitmiyorum.

Biliyorum benim yaptığım da iyi değil o zaman iyiydi de şimdi mi kötü oldu. Evet haklısınız yaptığım kötü bir şey ama en azından büyü bozma işine girmeyin. Falı çıkar çıkmaz bilemem. Ben zehra yı da birçok falcıyı da çok gerilerde bıraktım.

Artık bir an önce zehra ile tanışmadan 1 2 ay önceki hayatıma geri dönmek, sevdiğim adamla evlenip çok mutlu olmak bütün yalanlardan kötülüklerden uzaklaşıp hatta ankaradan bile gitmek istiyorum.

Hayatta bir teş şeye ihtiyacım vardı, o da ümit etmekti. Sen hayatımı değil ümitlerimi çaldın. Sen bilirmisin ümitleri çalınan insan neler hisseder. Evinin perdeleri siyaha döner ve o eve bir daha asla güneş girmez. Kulakları hiçbir şarkıyı duymaz. Kalbi sadece görevi gereği atar. Nefesi alan ruhu değil ciğerleridir. Bakan sadece gözleridir ama gördükleri hiçbir şeydir. Koca bir hiç... Ümitleri çalınan insan artık o eski kişi değildir. Ruhu bitkisel hayata girmiş zavallı bir beden yığınıdır. İşte ben o beden yığınını tekrar canlandırmak için hayatımda 1000. Kez birine güvenmeyi tercih ettim ve 1000. Kez yanıldım. Sizi yanlış yönlendirdiğim için üzgünüm. Özür dilerim. O yüzden artık isim vermeyeceğim ve foruma girmeyeceğim. Sadece eğer bir gün hayalim gerçekleşirse düğünümden bir gece önce size tekrar yazarım. Yazmazsam bilin ki hiçbir hayali gerçekleşememiş zavallı bir beden yığını olarak yaşamaya devam ediyorumdur. Ben sadece gerçekten huzurlu ve mutlu olmak istedim. Neyse ya inanın kimseyle kavga edip kötü olamayacak kadar yorgunum. İnşaallah hepinizin istekleri olur, hayalleri gerçekleşir. Hepiniz çok mutlu olur, çok mutlu eder, çok sever ve çok sevilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…