Ankara'daki Falcılar

Bence de bir duralım. Kime süper desek elimizde patlıyor çünkü. Bir süresi dolsun, söyler pikacık. Bende İstanbul damlalar barış patladı bu arada. Gerçi İstanbul, ama olsun. :KK70: Özlem, Tuğçe ve Kerem henüz vadesi dolmayanlar. Bakacağuk.

Bence de bir duralım. Kime süper desek elimizde patlıyor çünkü. Bir süresi dolsun, söyler pikacık. Bende İstanbul damlalar barış patladı bu arada. Gerçi İstanbul, ama olsun. :KK70: Özlem, Tuğçe ve Kerem henüz vadesi dolmayanlar. Bakacağuk.

Aynen tatlım çıkarsa hemen yazarım tuğçe nin zamanı var da kerem de bu ismini vermediğim falcı aynı zamanları söyledi. Daha doğrusu bu falcının tarihi kerem in verdiği süreden kalan süre ile aynı ama aşırı imkansız mümkünatı yok 5 gün sonra haber almam. O yüzden de isterseniz söyleyeyim ama sonra beğenmezseniz karışmam :KK70:

Alita cafedeki esmer bayanın Temmuzda dediği bişey çıkmıştı üstelik imkansızdı. Bu yüzden yine gitmek istedim ama ayrılmış. Adını hatırlamıyorum bilen gören varsa lütfen yazsın arkadaşlar Karanfil sokakta Alite cafedeydi. Esmer, kilolu, değişik değişik yüzükler takan bi kadındı. Bulmam lazım ya :KK45:

Alita cafedeki esmer bayanın Temmuzda dediği bişey çıkmıştı üstelik imkansızdı. Bu yüzden yine gitmek istedim ama ayrılmış. Adını hatırlamıyorum bilen gören varsa lütfen yazsın arkadaşlar Karanfil sokakta Alite cafedeydi. Esmer, kilolu, değişik değişik yüzükler takan bi kadındı. Bulmam lazım ya :KK45:

Tüühhh tam iyi birini bulduk dedik :KK43:(( ismini söylemiyorlar mı oradan?

Tüühhh tam iyi birini bulduk dedik :KK43:(( ismini söylemiyorlar mı oradan?
İsmini sormak aklıma gelmedi. "nereye gittiğini sorsam söylemezsiniz dimi" dedim, "yok" dedi kadın ve çıktım :KK43: Onun ısrarla olacak, benim olmayacak dediğim şey çıktıği için beğenmiştim. Adını hatırlasam ya da dur fal kayıtlarını bi dinleyim, adını sormuşumdur umarım. Anam benim fal kayıtları da saatler boyu yani :KK70:

X