Ankara'daki Falcılar

Bugün de toplam 3 falcıya gittim.
Selanik caddesi 8/3 te Ayşin hanım, genellikle salladı, sadece yaptığım işi bildi ve bir kaç harf saydıktan sonra sevdiğim adamın baş harfini söyledi. Önce onu unut dedi, sonra "dönecek ama evlenecek misiniz bilmem, tarot açayım" diye iki kez ısrar etti :)
Burdaki yorumlara güvenip Selanik caddesindeki Ayberk beye gittim. Bi havalar, bi büyüklenmeler.. Uydurdu resmen. "Çok fena kavga ederek ayrılmışsınız, sana kızgın" dedi. Hayır kavga olmadı dedim. Israrla "Hayır kavga etmişsiniz" dedi :)
Dün gittiğim Evim Cafede sıra bekleyen bir bayan Özlem'in dediklerinin çıktığını söyleyince bu akşam da Özlem'e gittim. Enerjisi cidden iyi. Umut verdi, tarih verdi, çıkarsa muhakkak yazarım.
Evim Cafe Özlem, Turuncu Pembegül, Yasemin, Venüs, Zeynep, 3. Göz Abdullah; bunların hepsi de sevdiğim adamın eski sevgilisince aldatıldığını söylediler. Bakın Pembegül ve Yasemin anı şahane bilir. Ağzınızdan asla laf almazlar. Hatta Pembegül beni konuşturmadı bile, takır takır sıraladı ve hepsi de doğruydu. Göz kapağının hafif şişliğine kadar nokta atışı yaptı Pembegül. Fakat onun ve Yasemin'in söylediği tarih dolmak üzere, henüz tık yok. Abdullah da çok ilginç bir detayı bilerek beni hakkaten şaşırttı. Hepsi de ortalama aynı tarihleri verdiler. Çıkarsa yazmaktan mutluluk duyucam elbette :) En feci olansa Bahçeli Çadır Cafedeki Süheyla hanımdı. Hem pahalı hem tamamen uydurma. Anla ilgili herşeyi yanlış söyledi ve hepsini de tek tek çevirmeye çalıştı. Berbattı berbat..
Konur 2 de nerdeyse hiç müşterisi olmayan Arap bi kadın vardı, o da genellikle salladı.
Sonuç olarak Pembegül, Yasemin ve Abdullah mevcut olanı bilme konusunda beni cidden etkileyen üç isimdir. Bir de dedikleri çıkarsa herkese şiddetle tavsiye edicem.

Tarihleri sabırsızlıkla bekliyorum )))))

Pikacimmm sen nerelerdeydin sen gidince bende duramadim buralardabayadir fal baktirmiyorum sanirim artik adamla barismakta istemiyorum darisi basiniza hayatinizi yasayin yaa boyle daha guzelmis

Kuzuuuuu yerim seni bıktırdılar bi ara şimdi temizledim etrafı döndüm sahalara
Evet hiç karşılaşmadık ((
Hemen sana sıcaı sıcaı na bi şey sorayım chadır daki nuran şu an tarot cafe de nasıl sence?

İyi yapmissin tatliskoomm ay nuran yer mi degistirmis hic haberim yok, gecen sene 3 fali da tuttu tarihleriyle,bu seneki 2 fali da patladi yani sure acisindan patladi.yalniz soyle bir sey var istanbuldan bi arkadasim gelmisti o hic inanmaz fallara falan onu goturdum istemeye istemeye baktirdi nuran buna mehmet ali diye biriyle birlikte olacaksin gecmisi tamamen kapat artik bitmis donmez dedi kiz cidden dedigi tarihte mehmet aliyle tanisti adamin isini falan da bildi baya dolu dolu da iliski yasiyorlar haftaya ankaraya gelecek tekrar gidelim diyor,bende patladigi icin son 2 fali bir sey diyemiyorum pikacim :/

Aaaaaayyyyyyyy merveeeeeeaaaaaaa ne ısmarlıyım sanaaaaaaaaa çok sevindim yaaaaaa buna ilk falı çıksa yeter bana egsanevi şekilde sıla gibi baktı aynı şeyleri dedi inanılmaz nokta atışları vardı ben çok beğendim ama birkaç kişi çıkmaz demiş canım sıkılmıştı çok sevindim çok sevindirdin beni Allah da seni mutlu etsiiinnnnn kuzuuuuummmmm

1 dk süre açısından patladı derken olay anlamında çıkabilir mi hala? Boşver sıla nın da zamanlar çıkmıyor ama olaylar süpper umarım nuran ın da falı olayları çıksın da zamanı eksik kalsın boşver
Bi de bu nuran şişman kısa sarı saçlı dimi

Allah seni de sevindirsin kuzuscuuummm :) tabi ki sure anlaminda patladi ama nuranin dediklerini harfi harfine yasamis insanim ben gecen sene,hala cikabilir tabi ki insallah sana da cikar bitanem :)

Evet hayatim sisman sari sacli 60 yaslarinda falan

Ay o abla bana inanılmaz şeyler dedi yani dedikleri çıkarsa efsane olur cidden o patlarsa zaten sıla da patlar sıla patlarsa kıyamet kopar mübarek gecede Allah hakkımızda hayırlısını versin umarım fala gitmeyecek kadar mutlu sağlıklı aşık huzurlu başarılı oluruz

Allah seni de sevindirsin kuzuscuuummm :) tabi ki sure anlaminda patladi ama nuranin dediklerini harfi harfine yasamis insanim ben gecen sene,hala cikabilir tabi ki insallah sana da cikar bitanem :)

Sanırım o da sıla abla gibi zaman tutmuyor ama olaylar öyle ya da böyle çıkıyor beklemekte fayda var umarım her şey gönlünce istediğin gibi en hayırlı halleriyle olur

Binnaz' daki Kemal Devrime kahve falı baktırmıştım geçen hafta. Haziran ilk haftası çok güzel birşey olacağını ve yeni bir başlangıç olacağını söylemişti. Dün haziranın ilk haftası için yurt dışı tatili teklifi aldım O' ndan. Bugün pasaportları yeniledik. Şaşkınım ama. Hadi hayırlısı. Kemal Devrim' in söylediği gibi yeni bir başlangıç olursa yazarım buraya.

DÜN itibari ile çıkan bi fal haberim yine var SILA ablanın bu iş olursa kellemi keserim kesinlikle olmaz dedigi falın hemen ertesi günü huriye ablaya gittim moral bozuklugu ve hayal kırıklığı ile su falı baktırmıştım. huriş bana boşuna üzülüyon şu şekilde işin olacak dedi. 1 hafta gecikmelide olsa dün itibari ile huriye ablanın dedigi gii oldu. sılayı abla olarak çok aşırı fazla severim ama gidip kellesinide kestirecegim

Huriye ve sıla abla bana paralel şeyler söyledi fakat henüz çıkmadı zamanı bekliyorum

3. Göz Sibele de gittim bugün. Bende bişeyler bildi hatta enteresan bi detayı bildi. Beklediğim konuyla ilgili güzel şeyler söyledi. Umutla beklemeye devam artık.. Şahsen tavsiye ederim. İki gün önce Evim Cafede Huriye hanıma gitmiştim. Çok memnun kaldığımı söyleyemem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…