Ankara'daki Falcılar

Ayy bu mesajı yeni anladım;:)
Tunalı hilmi de Tılsım cafe bi pasaj içinde giriş katta hemen bi adam bakıyor cafe dediğime bakma adı cafe ama cafeyle alakası yok hemen cafe girişinde 2 koltuk bir sandalye var koltuğun birinde köpeği uzanıyor rahatına düşkün köpek :) küçük bir mutfak gibi birer birde fal baktığı iç odası var minicik :)
İnternetten vaktim Önal pasajiymus bulunduğu pasaj Önal Pasajı tılsım cafe

Kim baktı, ne kadara bakti, neye baktı:eğlence::dondurma:

HERKESE tekrar dan selamlar. burdaki tartışmalardan kavgalardan dolayı hesabımı bi süre dondurmuştum. Tabi bu sırada fal baktırmaya kaldıgım yerden devam ediyordum. son deneyimlerimi yazacagım. Bi süre turuncu venüs güzel bakıyor diye bi kaç kez gittim ama söyledikleri çıkmadı. sıla abla bazen çıkıyor bazen çıkmıyor ilk başlarda tek favorim sıla ablaydı. meryem özge 3. göz sibel cidan figen gülcan hepsi berbat ötesi. o kadar kötü patladılarki. ama sadece kendime sakladıgım biri vardı defalarca test ettim ve en son olayımıda bilirse k.k ya yazacagıma söz verdim ben bi falcıya en fazla 2 kez giderim 3. olmaz ama bu kişiye haftanın 4 günü gidiyorum. ezber yapmıyor her saat gidin size her saat farklı birşey söyler asla digerleri gibi aynı şeyleri söyleyip durmaz beni burdan çogu arkadaş reel olarak ta tanıyor. umut nedir çok iyi bilirim bi deneyin ve ses kaydı yapıp test edin derim. evim cafede huriye abla hafta içi 17 .30 da geliyor hafta sonları ise hep orda lütfen giderseniz yorumlarınızıda bana yazın. %85 dediklerini yaşadım. Geçmiş zaman mesajlarıma bakın begenimi sunmuşumdur ama asla bu kadar iddialı olmadım. huriye ala der gecerim.

HERKESE tekrar dan selamlar. burdaki tartışmalardan kavgalardan dolayı hesabımı bi süre dondurmuştum. Tabi bu sırada fal baktırmaya kaldıgım yerden devam ediyordum. son deneyimlerimi yazacagım. Bi süre turuncu venüs güzel bakıyor diye bi kaç kez gittim ama söyledikleri çıkmadı. sıla abla bazen çıkıyor bazen çıkmıyor ilk başlarda tek favorim sıla ablaydı. meryem özge 3. göz sibel cidan figen gülcan hepsi berbat ötesi. o kadar kötü patladılarki. ama sadece kendime sakladıgım biri vardı defalarca test ettim ve en son olayımıda bilirse k.k ya yazacagıma söz verdim ben bi falcıya en fazla 2 kez giderim 3. olmaz ama bu kişiye haftanın 4 günü gidiyorum. ezber yapmıyor her saat gidin size her saat farklı birşey söyler asla digerleri gibi aynı şeyleri söyleyip durmaz beni burdan çogu arkadaş reel olarak ta tanıyor. umut nedir çok iyi bilirim bi deneyin ve ses kaydı yapıp test edin derim. evim cafede huriye abla hafta içi 17 .30 da geliyor hafta sonları ise hep orda lütfen giderseniz yorumlarınızıda bana yazın. %85 dediklerini yaşadım. Geçmiş zaman mesajlarıma bakın begenimi sunmuşumdur ama asla bu kadar iddialı olmadım. huriye ala der gecerim.

Hosgeldin papatya kendini ozlettin :KK66:

Ne baktirdin, kaca baktirdin?

Hosgeldin papatya kendini ozlettin :KK66:

Ne baktirdin, kaca baktirdin?

hoşbulduk kuzum çok şükür fallık bi durumumda kalmadı. darısı hepiminize herşey gönlünüzce olsun. Haftanın 4 günü gittigim için bütceme kahve uygun oluyordu. arada tarotta baktırıyordum. ama kahveyi çok süper yorumluyor. 15 tl kahve falı evim cafede.

hoşbulduk kuzum çok şükür fallık bi durumumda kalmadı. darısı hepiminize herşey gönlünüzce olsun. Haftanın 4 günü gittigim için bütceme kahve uygun oluyordu. arada tarotta baktırıyordum. ama kahveyi çok süper yorumluyor. 15 tl kahve falı evim cafede.
Peki bu cafe nerde acaba tam olarak?

aaayyy o hangisi ki ya gizeme gidip sallamasyon baktırıp çıkıyodum ben meğer böyle bişey var bende gitmeliyim hemen :KK49:

Burda okuduklarımdan yola çıkıp Eylül'ün olduğu binaya gittim. Aradığım falcı yoktu Abdullah isimli birine baktırdım. Enteresan şeyler bildi ve gelecekle ilgili olarak bu hafta içinde sevdiğim insanla görüşmemiz olacağını söyledi, çıkarsa buraya yazarım. Bu kişinin gelecekle ilgili bildikleri var mı, deneyimi olanlardan cevap bekliyorum.

İNŞALLAH memnun kalırsınız inanın çok bekledim yazmak için bi çok şeyi çıktı ama ben esas olayı bekliyodum oda dün itibari ile tam hurişcigimin dedigi gibi oldu o yüzden inş iyi birini bulduk diye düşünüyorum. darısı herkese inşallah. hepinizi öpüyorum.

İNŞALLAH memnun kalırsınız inanın çok bekledim yazmak için bi çok şeyi çıktı ama ben esas olayı bekliyodum oda dün itibari ile tam hurişcigimin dedigi gibi oldu o yüzden inş iyi birini bulduk diye düşünüyorum. darısı herkese inşallah. hepinizi öpüyorum.

ay inşallah bulmuşuzdur en kısa zamanda deneyip bende yorum yazarım. gönlünce olsun herşey senin adına çok sevindim darısı bizlerin başına :)

karanfil de dost kitapevini bilirsiniz ordan doğru gidiyosunuz 18 numara altında saat çanta vs satılan yer var aradan giriyosunuz binaya dışarda da yazıyor evim cafe diye bina duvarında tabelası görünüyor :KK66:
Teşekkür ederim 1 saattir cafe yi arıyordum aynı yerleri dolaşıp durdum bulamadım şimdi bulurum

Söylediklerinize harfiyen katılıyorum sıla ablanın dediklerinin çıktığı bende de oldu çıkmadığı da Meryem Nazlı berbat ötesiydi Neslihan Özge dedikleri olmadı.. Huriyeye bdnde bu hafta gittim fiyatı uygun memnun kaldım dediğinden bi tanesini yaşadım diğerleri de çıkarsa yazarım bence denenebilir

An itibariyle Bahçeli Çadır Cafe Suheyla hanıma baktırıp çıkmış bulunuyorum. Nerdeyse hiç bişey bilmedi diyebilirim. "3 kız kardeş misiniz" dedi, yok dedim. "2 kız mısınız" diye sordu, yok 4 kızız dedim. "Zaten 3 veya 4 diyecektim" dedi. El falıma bakarken "burcun Yengeç, Kova, Yay, Teraziden biri mi" dedi. Yok dedim. "İkizler mi" dedi, yok dedim zaten geriye pek bişey de kalmamıştı sonunda ben söyledim Başak diye :halay:40 dakika boyunca böyle geçti bu fal ve sevdiğim adamın bana döneceğini söyledi artık sevdiğim adamın gelmesinden tamamen umudu kestim yani bu da burç tahminine dönerse yandık. 20 liraya bakan 3. Göz deki Abdullahın bir söylediği dahi yanlış çıkmamıştı cidden 50 lirama yazık oldu bu kadın yüzünden. Ben hiç tavsiye etmiyorum hiç..

ne yazık ki sıla dahil hepsi patladı ele sıla abla hayretler içerisindeyim ak dediği kara oldu.

Huriye ye de bekleyin derim acele etmeyin çıkarsa yazarım önce nisan dedi sonra mayıs tık yok

Sıla konusunda da eğer olur da çıkarsa dedikleri gider özür dilerim ama imkansız gözüküyor sıla abla son ümidim di o da bitti o yüzden temkinli olmanızı tavsiye ederim. Hoşçakalın

X