Ankara'daki Falcılar

O Bi gecelik ben mi oluyorum ben uzun zamandır girmediğim için kullanıcı adım ve şifremi unuttum dün tekrar yeniden üye oldum çok falcı gezdiğim ve Nazlı hanımı bildiğim için yorum yaptım bakarsanız Bi tane yorum yaptımkomiksiniz
o Bi gece üyelik alan arkadaş ben oluyorum galiba ben üç sene önce üyeydim girmiyodum kullanıcı adım ve şifremi hatırlamadığım için tekrar üye oldum açıklayıcı olmuştur sanırım ben çok falcı gezerim bu yüzden Nazlı hanım tesadüf gördüm doğal olarak yorum yaptım sizden izin alınacağını bilmiyodum sürekli derkende iyi inceleyin tek yorumum var buda iki oldu okey Can'ım byeeee

O salak dediginiz kadın size doğruları söylediğiniz için begenmemissinizdir diğer falcilar gibi duymak istediğinizi söylemiş olsaydı severdiniz bir acayipsiniz ya ben devamlı gidiyorum beğenmeyen gitmez bu kadar basit

NİYE BU KADAR ALINDINIZ ACABA? DOĞRU OLAN O KADININ TAM BİR DOLANDIRICI OLUP .İNSANLARI UĞURSUZLUK , LANET GİBİ ŞEYLERLE KANDIRMASIDIR.

AYRICA BİR DAHA DA GİTMEM. VEDE ZATEN AYLARDIR FALADA GİTMİYORDUM. ÇOK TA UMURUMDA DEĞİL. GİT .DEVAM ET. O KİŞİ DEĞİLSEN TABİ.

NİYE BU KADAR ALINDINIZ ACABA? DOĞRU OLAN O KADININ TAM BİR DOLANDIRICI OLUP .İNSANLARI UĞURSUZLUK , LANET GİBİ ŞEYLERLE KANDIRMASIDIR.
Yooo alınmadım sadece size ne demesini bekledinizde duyamadiniz ayrıca ben devamlı gidiyorum çakralarimi açti değil kurşun döküyor en fazla büyü falan yapmaz asıl ben sizin bu nefretini zi anlamadım çakra ve kurşunun bilimselligini araştır görürsün canım

AYRICA BİR DAHA DA GİTMEM. VEDE ZATEN AYLARDIR FALADA GİTMİYORDUM. ÇOK TA UMURUMDA DEĞİL. GİT .DEVAM ET. O KİŞİ DEĞİLSEN TABİ.
Biliyormusun çok komiksin Nazlı ablanin burda kendini anlatmaya ihtiyacı yok bir sürü müşterisi var zaten

HİÇ KORKMA BU KONUDA KİTAP YAZACAK KADAR BİLGİM VAR. YALNIZCA NEFRET DEĞİL DE İNSANLARIN PARA TUZAĞINA DÜŞÜRÜLMESİ VE O ANKİ ZAAFLARINDAN FAYDALANILMASINA KIZIYORUM.

İYİ O ZAMAN NEDEN SİNEK AVLIYOR DU ACABA?
Bence sen tahminen sıkıntılı bir kadınsın kimseyi beğendiğini sanmıyorum şahsi egon için insanları karalama bu arada zaman ayırıp haber izle Kızılaya bomba korkusundan insanlar gelemiyor gittiğin yer kafe değil buna dikkat çekerim kadın randevu ile çalışıyor sen nasıl beğenmediysen senin görüşün ben devamlı gidiyorum bana çok iyi geliyor en azından para kazanacağım diye yalanlarla beni kandırmiyor içimi acitsa bile doğruyu söylüyor

beğenmediğimi kim söyledi. ayrıca sen madem sıkıntılı değilsin neden hayatını yönlendirmesi için bu insanlara ihtiyaç duyuyorsun.
senin aklın yok mu?
bana kötü birşey söylemedi. yalnızca tuzak hazırlamaya çalıştı. para için. ayrıca onun demesiyle mi hayatım şekillenecek. sen inanıyorsan devam et bana ne.

ya bugün yorum yapmak için girmiştim ama şu kadınlar klübününce cılkı çıktı. burada insanlar yorum yapmakta özgür.zaten amaç bu . doğru kişileri bulmak. o zaman kimse yorum yapmasın. dolaşmaya vede kandırılmaya devam edin. çok ta tın.

ayrıca üyeliğimi iptal ediyorum.birşey yazsanızda cvp veremem. yeniden girmek hataydı zaten.ne haliniz varsa görün.

niye senin aklın yokmuydu sen neden gittin
Emin ol benim aklım senden fazla gittiğinde gormussundur duvardaki sertifikalarını ben kimsenin avukatı değilim sadece müşterisiyim ve ben her seferinde memmun kaliyorum sen hem memnun kaldığını söylüyorsun hem para tuzağı diyorsun bu nasıl bir tezattir en kisa zamanda gidip seni ona anlatacağım merak ettim ne kadar memnuniyetsiz ayrıldın oradan ayıp ya

ben ondan memnun kaldım demedim .diğer falcılar için dedim. anlat bir de selam söyle tehtit mi ediyorsun ya

BU ARADA HUKUK BÜROSUNDA ÇALIŞIYORUM. HAKKIMDA EN UFAK BİR DEDİKODU ŞİKAYET OLURSA HEPİNİZİ SÜRÜNDÜRÜRÜM BENİ TEHTİT EDEMEZSİN

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…