Ankara'daki Falcılar

Kızlar mustafanın verdiği zamanları yaşayanlar varmı? Söylediklerimi günü gününe yaşarsınız iddialıyım bu konuda demişti

Kaca bakiyor? Tavsiye eder misin peki bildi mi?
Kahvesi 50 tl, bildimi bekleyip göreceğiz :) bana verdiği süreler çok uzun temmuz gibi, sürekli geçmişinden bahseden biri deil daha cok gelecek odaklı konuşuyor ben o yüzden sevdim, çünkü geçmişimi zaten biliyorum bana geleceğim lazım, geleceğide allahtan başkası tabiki bilemez, ama sohbet esnasında güzel yönlendirmelerde bulunuyor, güzel durum tespiti yapıyor. Ben kendini, sohbetini sevdim yani. Ama daha kısa süre verdiği arkadaşlar vardı diye hatırlıyorum burada, onlara sormak lazım bildi mi :) haa birde akıl okuduğunu düşünüyorum çünkü birini tarif ediyordu bana bende aklımdan o tarife uygun bir arkadasımı düşünürken o kafanda düşündüğün kişi deil bu başkası dedi

Canım bana 12 Şubat dedi mustafa bey d olmak üzere birde 65 almak istediğin olun sınavından 75 alacaksın dedi vede o tutarlıydı ama baya iddialı evet ve akıl okuma yönü de var hem benim hem karşı tarafın da aklını okuyor gibi

Ha birde o an aklımdan geçen sözleri bile okudu birde karşısındaki aynaya bakıyor gibi geldi sürekli ama yinede bence içlerinde en iyiysiydi geçmişte merak ettiğim şeyler de vardı onlarda çok başarılıydı eğer bakalım 12 Şubat da dediği olacak mı dediği olay olacak gibi ama tarih tutarmi bilmem

Canım banada 65 alsam geçer dediğin bir sınava gireceksin ama bir tık üstünde alıcaksın 75 alıcaksın dedi :)) acaba herkesemi aynı şeyler söylüyo diye düşünmeden edemedim şimdi. Ben sınava 30 nisanda gircem, mayıs yada temmuz gibi bir sınava gireceksin dedi

Ya kızlar bence en şey tugce hanim geldi hem samimi hemde mantıklı geldi baya bana bu adamın kendinden yüzde eyuz emin tavrı ne bileyim tuhaf geldi

kızlar yurtdışındaydım uzun zamandır uğrayamıyorum buralara bu hafta geldim Çinden.
sözüm vardı zehra hanımın dediklerinden yine çıkan olursa yazarım diye.
en önemli dediği şey dün akşam oldu!! :):)
o kadar mutluyum ki anlatamam size
evlilik teklifimi aldıım ve 14 şubatta nişanlanıyorum tamda zehra hanımın dediği gibi:)
zaten yurtdışına gideceğimide zehra hanım söylemişti.
bende bu saatten sonra fal defterini maziye gömer giderim
arada bir zehra hanıma baktırırım o da bana yeter zaten dediği her şey çıktı hemen hemen

Hayırlı olsun canım,mutluluklar:)
Darısı bize insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…