Ankara'daki Falcılar

gecenlerde bir falcıya gittim uzerimde yazı olduğunu söyledi ve bir hoca tafsiye etti bu bildiğiniz medyumlardan değil ne sitesi var ne reklamı nede ofisi allah rızası için işlem yapan biri ne verirseniz onu alıyor ve yaptıklarıda tutuyor menzilde kalmış uzun zaman bir arayın ister ben 2 hafta kadar görüştüm işlerimle ilgili cözümledik sorunumu şimdilik iyiyim

Son düzenleyen: Moderatör:
gecenlerde bir falcıya gittim uzerimde yazı olduğunu söyledi ve bir hoca tafsiye etti bu bildiğiniz medyumlardan değil ne sitesi var ne reklamı nede ofisi allah rızası için işlem yapan biri ne verirseniz onu alıyor ve yaptıklarıda tutuyor menzilde kalmış uzun zaman bir arayın ister ben 2 hafta kadar görüştüm işlerimle ilgili cözümledik sorunumu şimdilik iyiyim

iyi tanırım o hocaysa bende hacıyım ! itin tekidir !

çok mu geçti sürenin üzerinden? gerçi güzel bir sonuçsa er ya da geç olur inşallah
Yani 3-4 hafta gecti ama aslinda sure vermeyecekti ben zorladim sure ver diye zoraki vermis gibi oldu :) guzel guzel insallah dedigi gibi olur,hepimiz icin iyi olan bekledigimiz seyler avcumuza dussun bir an once :)

ahh inşallah:)))) aslında burada arkadaşlar uyarmıştı, zaman istemeyin, görünce kendisi veriyor diye.
demek ki kendi haline bırakmak lazım sılayı:)

Yaa ne güzel bir iki ara verilmişti sila mevzusuna... ben baktirmadim. Bilir mi bilmez mi fikrim yok. Ama surekli ayni isimden de bıktım açıkçası. Sayfa sila biliyor bilmiyor sayfasina döndü. Uzun zamandir uyeyim eskiden tecrubelerimi de yazardim artik sayfaya bile girmeyecegim sanirim....neslihanin fallarinin çıkmadığı da binlerce kez yazıldı....ben de iki kere gittim ikisi de rezalet. Param çok diyen gitdin ne diyeyim

ben sılaya baktırdım ve verdiği zamanı bekliyorum. zaman vermediği şeyler de var. haliyle merak ediyorum çıkan çıkmayan var mı diye. siz rahatsız oluyorsunuz diye sormayacak mıyım

Estağfurullah rahatsızlık ne demek. ... sadece kac aydir merak ediyor birkaç kisi bir türlü de netlesemedi... üzüldüm sizin adınıza! !!

Bugun aklima geldi seneler evvel keciorende yasli bi kadin evinde su fali bakiyordu.Kendime dediklerini inanij hatirlamiyorum da kuzene senin bir ayrilik surecin var ardindan evleniyorsun demisti erkek arkadasindan aynen de oyle oldu bi sene ayri kaldilar simdi mayista dugun.Hatirlayaniniz var mi?

X