Ankara'daki Falcılar

Özge 10 gündür yoktu Çarşamba geliyormuş geçen de gittik randevusuz almıyo haberiniz olsun

bende Gülcan'a gittim, anda iyiydi ama gelecek söyledikleri çıkmadı.
bende astrobloom Meryem'i merak ediyorum, tavsiye edermisiniz?

Meryem denemeye değer bende yüzde 60 başarılı oldu ama çok kişiden duydum her dediğini yaşayan fazla. Bide boşuna umut vermez ne görüyorsa onu söyler genelde

Numarasını özelden atıyorum ben bakıyo diye biliyorum ama kendisiyle konuşursan daha sağlıklı Cvp alırsın

Bugun gittim ozgeye,gelecekle ilgili soyledikleri cikmadan bir sey diyemiyorum ama hayatimin en mantikli faliydi sanirim cok degisik tespitleri var tarzi ve enerjisi cok farkli benim hosuma gitti acikcasi ama bekleyip gorecegiz

özge ye baktıran başka var mı? yeni yorumları da merak ediyorum da.. ona göre yarın gidip gitmeme konusunda karar vericem kızlar. bi de hangi cafede bakıyor tam olarak ve nasıl randevu alınıyor?

özge ye baktıran başka var mı? yeni yorumları da merak ediyorum da.. ona göre yarın gidip gitmeme konusunda karar vericem kızlar. bi de hangi cafede bakıyor tam olarak ve nasıl randevu alınıyor?
Astro bloom yazip google da aratirsan cafenin numarasina ulasirsin onlar ozgenin numarasini verirler zaten kendisinden randevu alirsin

Neslihana geçenlerde gittim benim için fiyaskoydu kendiside karıştırdı ben bilemedim ya çok karışık dedi :)

bana da neslihan ın dediği bir şey çıktı yine umarım diğerleri de çıkar. sizin enerjiniz tutmamış o zaman bana da özge hiç çıkmıyor mesela bakalım ya hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…