Ankara'daki Falcılar

Kızlar bende sizler gibi, yana yakıla falcı arıyordum , bir ton yere para kaptırıp durdum ama sonunda içim rahat rahat gidebileceğim bir fal cafe keşfettim . Sizlerede şiddetle tavsiye ediyorum. Konur 1'de Turuncu cafe var. Orada Selim bey ve Zeynep hanıma fal baktırıyorum. İkiside alanında uzman insanlar hem fiyatlarda çok iyi.

Arkadaşlar sıla meryem Eylül esin hatta astro bloom daki Zeynep hepsihenüz tanışmadığım birisinin geleceğini söylediler esin abla burcunu karakter yapısını, Eylül ve Meryem baş harfini, sıla neredeyse Adının tamamını, Zeynep göz rengini bildi. Ve beklenen kişiyle tanıştım ve hoşlanıyorum ama bi türlü ilerlemiyo. ( bu arada unuttum Özge de bilmişti bu Kişiyi ve yaşam tarzını karakterini henüz tanışmadan)
Sıla Özge Zeynep Eylül esin hepsi olumlu ve gayet iddalı konuşuyorlar kaderin diyen var uzun Süreli ilişki diyen var evliliğe gider diyen var. Sadece meryem olumsuz konuştu hangisinin dediği doğru ? Diğerleri boş umut mu veriyo da Meryem doğruyu mu söylüyo acaba ?

kızlar Kaan diye biri varmış karanfil sokakta, yıldız yörüngesine bakıyomuş sanırım. daha önce deneyen oldu mu? Bir fikriniz var mı?

Arkadaşlar sıla meryem Eylül esin hatta astro bloom daki Zeynep hepsihenüz tanışmadığım birisinin geleceğini söylediler esin abla burcunu karakter yapısını, Eylül ve Meryem baş harfini, sıla neredeyse Adının tamamını, Zeynep göz rengini bildi. Ve beklenen kişiyle tanıştım ve hoşlanıyorum ama bi türlü ilerlemiyo. ( bu arada unuttum Özge de bilmişti bu Kişiyi ve yaşam tarzını karakterini henüz tanışmadan)
Sıla Özge Zeynep Eylül esin hepsi olumlu ve gayet iddalı konuşuyorlar kaderin diyen var uzun Süreli ilişki diyen var evliliğe gider diyen var. Sadece meryem olumsuz konuştu hangisinin dediği doğru ? Diğerleri boş umut mu veriyo da Meryem doğruyu mu söylüyo acaba ?
valla arkadaşım zeynep hariç hepsini denedim. ama bana söyledikleri kişi ile hiçbirşey olmadı . işin ilginç olan tarafı ise havada asılı kaldı. yani ne olumlu nede olumsuz diyemem . ama nacizane tavsiyem fala çok kaptırma çocuğu kendin dene. şartlanma derim. (bu arada ilk defe sılanın direk ortada olmayan birinden bahsederek isim verdiğini duydum.) hadi bakalım. inşallah.

Kızlar bilginiz olsun, Turuncudaki falcıların hepsi aynı şeyleri söylüyor. Babam öldü, babanla yüzyüze görüşmem var diyorlar. Evliyim, eşimin adı Cumali, adının içinde srktn olan biriyle evleneceksin diyorlar. Üçüz bebeklere hamileyim, Nur topu gibi bir tane oğlun olacak, ikinci çocuğu yapmayacaksın diyorlar. Üniversiteyi Ankara'da Bilkent gibi, başkent gibi özel bir üniversitede okuyacaksın diyorlar, zaten seneler önce yüksek lisansımı yaptım, paşalar gibi de mimarım. Turuncuya ne gidin, ne de birilerini yollayın kızlar. Hepsini belirli aralıklarla denedim. Zaten fal bölümüne yakın yere oturursanız bütün falcıların ne dediğini rahatça duyarsınız. Kahve falı diye gidersiniz, sonra su, tarot, yıldızname, bir de kurşun dayarız bu dangalağa diyerek 200 300 500 Allah ne verdiyse yapıştırırız enayiye diye kendi aralarında konuşuyorlar. Eşim de duydu, iş arkadaşlarım da. Rezalet bir yer. Sokakta on lira isteyen çingeneye baktırın daha iyi. Turuncu kesinlikle rezalet. Allah belasını versin hepsinin.

Kızlar bilginiz olsun, Turuncudaki falcıların hepsi aynı şeyleri söylüyor. Babam öldü, babanla yüzyüze görüşmem var diyorlar. Evliyim, eşimin adı Cumali, adının içinde srktn olan biriyle evleneceksin diyorlar. Üçüz bebeklere hamileyim, Nur topu gibi bir tane oğlun olacak, ikinci çocuğu yapmayacaksın diyorlar. Üniversiteyi Ankara'da Bilkent gibi, başkent gibi özel bir üniversitede okuyacaksın diyorlar, zaten seneler önce yüksek lisansımı yaptım, paşalar gibi de mimarım. Turuncuya ne gidin, ne de birilerini yollayın kızlar. Hepsini belirli aralıklarla denedim. Zaten fal bölümüne yakın yere oturursanız bütün falcıların ne dediğini rahatça duyarsınız. Kahve falı diye gidersiniz, sonra su, tarot, yıldızname, bir de kurşun dayarız bu dangalağa diyerek 200 300 500 Allah ne verdiyse yapıştırırız enayiye diye kendi aralarında konuşuyorlar. Eşim de duydu, iş arkadaşlarım da. Rezalet bir yer. Sokakta on lira isteyen çingeneye baktırın daha iyi. Turuncu kesinlikle rezalet. Allah belasını versin hepsinin.

Ben böyle olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Cengiz bey var mesela, 11 yıldan beri oranın falcısıymış. Eğer öyle olsa adam durabilir mi canım?

Ben böyle olduğunu düşünmüyorum. Çünkü Cengiz bey var mesela, 11 yıldan beri oranın falcısıymış. Eğer öyle olsa adam durabilir mi canım?
bir defa bende turuncuda yıldız hanıma baktırdım. tam bir fiyaskoydu. kadın inanılmaz pembe tablocu. hiçbir dediği çıkmadı. buradakilerde hiç memnun değil ama yinede iş yapıyorlar.

sen muhtemelen falcı falcı gezen ve akıl sağlığından mahrum kalmış olmalısınki kahve fincanın içinde mutluluk arıyor sen ve senin gibiler bence seni kovmuşlar turuncudan :) genelde orda böyle fincanın içinde koca arayanları ve cindir büyüdür muskacıdır falan filan çok barındırmıyorlar hemen kovuyorlar :) turuncu sadece bi fal la kötülemek haksızlık olur dünya mutfa ile çalışan zengin bi menüsüsü olan içinde bilardodan oyun salonuna tatto piercing vs barındıran canlı müziği olan iki tane geniş terası olan içerisinde neredeyse 30-40 tane garsonun çalıştığı avm gibi bir mekan bence. Hem niye bela okuyorsun ki bence belki gelir seni bulur. Tahmin edemeyeceğin bir büyüklükte bir bela. Sana ucu yanık mektup yollamıyorlar ya, kırmızı kurdelalı davetiye yada. Gitme güzelim , Gitmessin olur biter.

Karanfilde dostun karsisinda kybelede baktiran oldu mu birkaç falci varmis bugun gozume carpti da gitmedim bilgisi olan varsa paylasabilir mi

bizim sayfayı (istanbul falcıları :KK70: ) bırakıp sizin sayfaya gelmiş reklamcılar :KK70::KK70::KK70: sayfa sayfa geziyorlar hahahaha :KK70:

Bayadır yorum yazmıyorum ama bunu yazmak istedim. Ben falcı olarak artık sadece gülcan ablaya gidiyorum enerjisini seviyorum dediklerinin çıkmasıda bi artı tabi. Geçenlerde bi iki arkadaşım sılaya gitmişler ve memnun kalmışlar sonra sıla onlara gülcan ablayı önermiş onu bi denemenizi tavsiye ediyorum demiş neden bilmiyorum ama duyunca biraz şaşırdım açıkcası :))

Bayadır yorum yazmıyorum ama bunu yazmak istedim. Ben falcı olarak artık sadece gülcan ablaya gidiyorum enerjisini seviyorum dediklerinin çıkmasıda bi artı tabi. Geçenlerde bi iki arkadaşım sılaya gitmişler ve memnun kalmışlar sonra sıla onlara gülcan ablayı önermiş onu bi denemenizi tavsiye ediyorum demiş neden bilmiyorum ama duyunca biraz şaşırdım açıkcası :))
bu gülcan eskiden evimdeki gülcan mı? bir de şu an nerede bakıyor. fena bakmıyor aslında.

ayrıca sıladan da bin kat iyi. en zından beyin okuma yok. vede falları hatırladğım kadarıyla bana da çıkmıştı.

Bu gulcan nerede acaba?ben silayi da begendim ya verdigi sureye daha var ama bi falcinin baska bi falciyi onermesi enteresan geldi.

bu gülcan eskiden evimdeki gülcan mı? bir de şu an nerede bakıyor. fena bakmıyor aslında.
Evet evimdeki gülcan. O da sılanın biraz ilerisine kendi yerini açmış yani çok falcı denememe rağmen niye bilmiyorum ama o kadına verdiğim paraya değiyomuş gibi geliyor.

Evet evimdeki gülcan. O da sılanın biraz ilerisine kendi yerini açmış yani çok falcı denememe rağmen niye bilmiyorum ama o kadına verdiğim paraya değiyomuş gibi geliyor.
canım tam yerini söyleyebilr misin?

X