Ankarada sıcakkanlı güvenliri kadın doğum doktoru infertilite için

asern

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mart 2023
33
2
30
Merhabalar Ankara Yenimahallede ikamet ediyorum bir türlü içime sinen güvenilir sıcakkanlı sorularımı hep cevaplayan pozitif hızlı donuca götüren bir doktor bulamadım. Hep sanki tüp bebeğe yönlendiriyorlar para kazanmaya çalışıyorlar. Önerebileceğiniz bir doktor var mı o kadar ihtiyacım var ki çok duacınız olurum psikolojik olarak çok yoruldum.

Meltem Özdemir Erhan tam dediğimiz gibi bir insan. En azından bir seferlik görüşme için gitmenizi tavsiye ediyorum. Benim kendi doktorum değil ama danışmak için gitmiştim kendisine.

Yani tüp bebek öcü değil. Bence diğer yöntemlerle vakit kaybetmektense direkt tüp bebeğe gitmek en mantıklısı. Ben hiçbir doktorun da para için sağlıklı bir insana tüp bebek yapalım diyeceğini sanmıyorum. Bence ön yargınizi yıkın. 3-5 seneyi cana yakın sevecen doktorlarla boşa harcadiktan sonra paragöz diye nitelendirdiğiniz doktorlara tüp bebeğe gitmek zorunda kalmayın

zubeyde hanıma gıdın Runa hocAya bayılırsınız

Tabi ki orası çok doğru yani bana direk öyle demediler ama o şekilde hissettim istediğim o güveni bana vermemesi dediklerinin çelişmesi.

Çok teşekkür ederim Runa hocayı çok duydum ona da danışmak istiyorum randevu alınca direk ona mı muayene oluyoruz?
hayır once polıkınlıknsonra oraya yonlendırıyorlr 26 nolu klınıkten randevu alacaksınız

Bahçeci tüp bebek merkezinde Aytaç beyi tavsiye ederim

Sürece başlarken insan yüzlerce şeyi aynı anda düşünüyor. Ben tesadüfi olarak tüp bebek tedavime Zübeyde hanım eah başladım. Maddi imkanım mevcut. Bu nedenle iki üç testimi yapsınlar bakayım iyi bir doktor buludum özelde diye düşündüm. Bu arada tüm doktor arkadaşlarım devlette çalışıyorlar. Bir tanesiyle konuştuğumda işinin görülmesine bak müthiş bir muamele bekleme bunu umursama ne yapılması gerekiyorsa yap çocuğunu kucağına almaya bak. İşini profesyonel yapan kimse gerçekten sana anne baba şefkatiyle zaten yaklaşmayacak. Önemli olan tek unsur işini iyi yapması demişti. Ufak bir aydınlatma yaşattı bu bana. Şefkatli tatlı dilli instagram storyleriyle paramızı çalmaya hazırlananlara kanmayın. İşinde iyi bir doktor bulun ve tedavi olun.

Haklısınız ne zaman duygusal bağ kursam pişman oluyorum sadece ilgili olması işini iyi yapması yeterli. Siz karar verdiniz mi. En Berfu demiri düşündüm. Aytaç hocayı çok tavsiye ediyorlar. Ama berfunun ondan kalır yanı yoktır herhalde. Biraz disiplinli. Numara vermiyor. Öyle.

Ben suan zubeyde hanim egitim arastirma hastanesinde prof dr serdar dilbaza devam ediyorum. Hatta şuan hastanedeyim. Anestezi onayı öncesi dahiliye testlerimi yaptiriyorum. Dahiliyeden sonra anestezi onay verecek akabinde hocam ilaclara başlayacak. Özelde kimsenin dahiliye/anestezi onayi aldigini görmedim. Bence bir düşünün.

Teşekkür ederim. Erkek infertilitesi için iyi midir. Malum çok güzel yerlerde bile hep negatif aldım. Şuan altın vuruş yapmam lazım. Tedavi sürecinizi yazarsanız memnun olurum

Teşekkür ederim. Erkek infertilitesi için iyi midir. Malum çok güzel yerlerde bile hep negatif aldım. Şuan altın vuruş yapmam lazım. Tedavi sürecinizi yazarsanız memnun olurum
Tsh değerim 2,5 altına düşmedi tedavi onayı alamadım. İlaç kullanıyorum. Erkek infertelite sorunumuz yok bu konuda spesifik bir bilgim yok maalesef.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…