Ankara'da outlet, pasaj, pazar,avm ??

be sana 24 yıllık ankara yaşamımda alışveriş canavarı olarak hemen cevap vermeyi kendimde hak görüyorum :KK1:
şimdiye kadar yazılanların hiçbirine gitmeyi sevmiyorum daha doğrusu avmlerden nefret ediyorum zara bershka ipekyol falan indirime girdiğinde uğruyorum sadece
onun haricinde bi tek nişantaşı pazarları hakkında fikrim yok, hiç gitmedim ama gidenler arasında uygun fiyata güzel şeyler bulabileceğini söyleyen arkadaşlarım oldu,
sıhıyede ki sosyete pazarının da bi numarası kalmadı, bi kaç yıl öncesine kadar iyi markaların ihraç fazlası ürünleri hem satılırdı h&m new look zara falan ama artık beğenmiyorum uüramıyorum da
şimdi başlayalım ihraç fazlası satılan ucuz ürünlere,
öncelikle tunalıya gitmelisin, yol boyunca tunalı pasajı gümüşsoy pasajına uğra tunalın pasajının altında ddt ve lazy var çok değişik parçalar bulabilrsin
gümüşsoy pasajında da zaranın topshopun h&min mangonu sezon ürünlerini bulabilrsin, ama sık sık gitmen gerek herzaman olmuyor, ama yinede bişiler bulursun
2, el kıyafet giyermisn bilmiyorum ertuğ pasajı var sanıyorm 2. katındavintage kıyafetler ve çantalar bulabilrsin, aynı zamanda güzel kullanılmamış ürünleri de satıyor,
bahçelide nabu var 3. caddede ordan bakabilrsin bişiler,
avmden de forumda mangoya arada uğra güzel şeyler çıkıyor, arkasında da yeni bi yer açıldı ilgini çekermi bilmem ama guess çantalar falan uygun fiyata satılıyor sezona göre
şimdilik böyle aklıma gelenleri söylerim yinede :KK52::KK52:

X