Ankara'da outlet, pasaj, pazar,avm ??

sdktm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2010
2.223
611
Merhaba arkadaşlar

Ankara'da öğrenciyim
Okul dönemi pek dışarıya çıkamadığım için Ankara'yı pek tanıyamadım
Alışverişe düşkünüm fakat belli başlı mağazaları tanıyorum onlarda bütçemi aşıyor
böyle bir konu açmayı düşündüm
Ankara'yı iyi bilenler
kaliteli marka,ihraç fazlası,outlet, farklı ürünleri bulabileceğim pasaj, pazar,avm gibi yerlerin adreslerini cebeciden nasıl gidebileceğimi söylerseniz sevinirim

henüz bir cevap gelmemiş ama ben güncelleyeyim eminim çoğu kişi buradaki bilgilerden fazlasıyla yararlanacaktır

a city outlet var hergün belirli markalarda indirim oluyor internet sitesinden bakıp nerede oturuyorsan saat başı servisler nerelerden geçip diye bakabilirsin ücretsizdir servisler.maltepe pazarı oluyor da gününü unuttum:KK70: ankamall var ben genelde ordan yaparım alışverişimi bütün markalar var iyi oluyor başın çok dönmüo:)cumartesi günleri etlikte nişantaşı pazarı var.forum ankara var ordada outler mango polo garage batik koton gibi markalar var özellkle mangoda çok işe yarar şeyler oluyor:)

kız ucuz olsun çarşı pazar demiş ankamall yazmışsınız kızzzz:KK1:bebeğim acity var optimum var bunlar outlet adil ışıkta çok ucuz şeyler bulursun ama giyer misin bilmem:KK52:mangoda öyle mango biraz daha iyi durumda, koton var sonra daha sonraa tunalı hilmide gümüşsoy pasajı var benide arkadaşım götürmüştü ama ben pek beğenmedim orayı ama sen git, nata vega mı ne alışveriş merkezi varmış birde oraya da uygun diyorlar:KK34:

kız ucuz olsun çarşı pazar demiş ankamall yazmışsınız kızzzz:KK1:bebeğim acity var optimum var bunlar outlet adil ışıkta çok ucuz şeyler bulursun ama giyer misin bilmem:KK52:mangoda öyle mango biraz daha iyi durumda, koton var sonra daha sonraa tunalı hilmide gümüşsoy pasajı var benide arkadaşım götürmüştü ama ben pek beğenmedim orayı ama sen git, nata vega mı ne alışveriş merkezi varmış birde oraya da uygun diyorlar:KK34:

aman ne biliyim kızz ankara da pazar varda ben mi yazmadım:KK1::KK1: öle pek biyer yokki ya bizde mağduruz valla:KK1::KK1:

salı pazarıda mı yok körolmayasıca:KK37:birde perşembe günleri sosyete pazarı oluyodu abdi ipekçi parkında hala va rmı bilmiyooruum

teşekkür ederim arkadaşlar sanırım en çok işimi forum ankara görecek tek sorunum nasıl gideceğim oraya

teşekkür ederim arkadaşlar sanırım en çok işimi forum ankara görecek tek sorunum nasıl gideceğim oraya
kızılaydan üzerinde forum ankara yazan paralı otobüsler gidiyo
Bunlar da giden egolar
261 Etlik-Kasalar-Bakanlık
263 Etlik-Aşağı Eğlence-Bakanlık
265 Etlik-Aşağı Eğlence-Bakanlık
284 Etlik-Esertepe-Bakanlık
262 Etlik-Atakule
267 Etlik-Beşevler
264 Etlik-Kızılay (ekspres)
260 Esertepe-Beşevler
:KK42::KK42:

kızılaydan üzerinde forum ankara yazan paralı otobüsler gidiyo
Bunlar da giden egolar
261 Etlik-Kasalar-Bakanlık
263 Etlik-Aşağı Eğlence-Bakanlık
265 Etlik-Aşağı Eğlence-Bakanlık
284 Etlik-Esertepe-Bakanlık
262 Etlik-Atakule
267 Etlik-Beşevler
264 Etlik-Kızılay (ekspres)
260 Esertepe-Beşevler
:KK42::KK42:

teşekkür ederim :KK54:

perşembe günleri abdi ipekci parkının ordan pazara dogru yürüüüü ..alcak bişilr bulursun mutlaka.bende 1 senedir gtmiorm farklı biyerde ögrenciyim aama aklıma gelmşken bi gidim belki haftaya bakınırım ..alışverişim geldi sanırım :KK23:

natavegaya bir kere gittim çok iyi indirimler var ama gitmesi zor biraz ancak özel araç acity iyi bence sıhhiyeden minibüs kalkıyor perşembeleri sıhhıye sosyete pazarı var belki biliyorsundur candır o tunalıda ben de çelikler pasajını biliyorum ora da iyi bir de bahçelide mango var baya iyi fiyatlar outlet orası aynı yerde ipekyol outlet var ama mango kadar da uygun değil metronun altı var gezer vs tercih edersen tabii

acity avm yi hiç beğenmedim ya da benim tarzıma hitap etmiyor, outlet olmasına rağmen fiyatlar bana yüksek geldi, çeşit azdı mağazalarda herhalde outlet olmasından kaynaklanıyor.

ankamall in mağazaları çok güzel ancak oraya indirim zamanlarında gidebilirim

anatolium (nata vega) ya yakın olduğum için gidişim kolay oldu, beğendim güzel ve ucuz şeyler vardı

X