Ankara'da Labioplasti

Seeelen

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
25
4
34
Herkese merhaba. Ankara da labioplasti ameliyatı araştırıyorum. Esra Demir Yüzer hakkında bilgisi veya tecrübesi olan var mı acaba?

Merhaba kendisi doktorum olur. Yeni ameliyat oldum. İyileşme dönemindeyim henüz bişey söyleyemem ama doktorumdan çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye ederim

Kaç gün oldu ameliyat olalı. Süreciniz nasıl geçiyor acaba bir de ameliyat sonrası doktorun ilgisi hakkında bilgi verir misiniz? Kontrol sıklığı ne aralıklarda oluyor?

Merhabalar. Iyileşme süreciniz nasıldı acaba? Bir de kontrol dönemlerini ben de merak ediyorum.

Kaç gün oldu ameliyat olalı. Süreciniz nasıl geçiyor acaba bir de ameliyat sonrası doktorun ilgisi hakkında bilgi verir misiniz? Kontrol sıklığı ne aralıklarda oluyor?
İki gün oldu henüz her geçen gün daha iyi oluyorum. İki gün biraz zor geçti. Doktorumda söylemişti. 15 gün sonra kontrole gideceğim daha sonra ne zaman giderim bilemiyorum

Nolur biri artik labioplasti ameliyatinin fiyatini soylesin. Ortalama ne kadar tutuyor? Arastiriyorum hcbir kimse hicbir yerde bulamiyorumm

Nolur biri artik labioplasti ameliyatinin fiyatini soylesin. Ortalama ne kadar tutuyor? Arastiriyorum hcbir kimse hicbir yerde bulamiyorumm
Ben ameliyatımı bu ay içinde Ankara da oldum. Farklı yerlerle görüşmüştüm, genellikle kişiye göre 4000-6000 arasında değişiyor. En yüksek 7000 tl, En düşük 3800 tl fiyat ile karşılaştım.

ben de 3500 TL ile 6500 TL arası fiyat aldım. iki yere muayene oldum. duruma göre biraz indirim yapabiliyorlar.

Merhaba Esra çabuk cömerte ameliyat olan var mı yakın zamanda? Memnun kaldınız mı şeklinden?
Esra Hanima ameliyat oldum ve memnun kaldim. 7 8 ay oldu sekil tamamen oturdu ve sikayetlerim gitti.Sormak istediginizi sorabilirsiniz.

Herkese merhaba. Ankara da labioplasti ameliyatı araştırıyorum. Esra Demir Yüzer hakkında bilgisi veya tecrübesi olan var mı acaba?
Merhaba Esra çabuk cömerte ameliyat olan var mı yakın zamanda? Memnun kaldınız mı şeklinden?
Yakin zaman degil 2 yil once ameliyat oldum ben.Esra hanimdan ve ekibinden memnun kaldim sorularin varsa cevaplayabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…