Aile Planlaması ankarada kürtaj icin bilgi verebilecek varmı lutfen ?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

siratuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2012
275
0
slm arkadaslar 1 yıllık evlıyım hamile kaldıgımı ogrendım ama hastalıgım sebebıyle bebegi aldırmak istiyorum özel yerler 750 tl istiyor cok fazla benım sorum ıstege baglı kurtaj yapan devlet hastanesı varmı bıldıgınız ankarada? yada özel hastaneler de bu kadar pahalımı ? yardımcı olursanız sevınırım cok ıhtıyacım var cunlu

Akıl vermek gıbı olmasın ama kurtaj yaptırmadan once bı doğum doktoruyla görüşseydınız.

ılk gebelıklerını kurtajla sonlandıran kadınların ılerde gebe olma ıhtımallerı düşüyor dıye bılıyorum.

ayrıca gecmıs olsun

görüstüm ilac bebege zararlı diyor.

yokmu bilen bi kisi ankarayı hic bilmiyorum esimde umursamıyor yardımcı olursanız sevınırım

bulamadıgım ıcın buraya yazdım bir kiside cevap vermemıs kimsenin basına gelmiyormu tek basımayım sankı bu koca ankarada

google'a ankara kürtaj yazdığınızda dahi pek çok doktor adı adresi çıkıyor. yavaş yavaş arayın bakalım hepsini, hangisi aklınıza yatarsa ona muayeneye gidersiniz.

Arkadaslar evliyim ancak bu cocuğu doğuramam çünkü evliliğim çok kötü esimE söylemeden kürtaj olabileceğim bir yer biliyorsanız yardım edin lutfen

Arkadaslar evliyim ancak bu cocuğu doğuramam çünkü evliliğim çok kötü esimE söylemeden kürtaj olabileceğim bir yer biliyorsanız yardım edin lutfen

burada kimsenin yardımcı olabileceğini sanmıyorum. ayriyeten evli çiftlerin ikisinin de rızası gereklidir kürtaj için bildiğim kadarıyla... sorunlarınızı halletme yönünde çaba harcasanız eşinizle.. (bu arada bu başkasının konusu, kendinize yeni konu açmanızı tavsiye ederim)

google'a ankara kürtaj yazdığınızda dahi pek çok doktor adı adresi çıkıyor. yavaş yavaş arayın bakalım hepsini, hangisi aklınıza yatarsa ona muayeneye gidersiniz.

hep özel cıkıyor ve 900 tl cıvarı cok fazla benım ogrenmek ıstedıgım devlet hastanelerı sanırım kımse yasal hakkını kullanamıyor bu ulkede 10 haftaya kadar devlet hastanelerındede kurtaj olması lazım

seni cok ıyı anlıyorum benımde evliligim zehir oldu cunku evlendıkten 4 ay sonra hasta oldum özel yerler var ama 750 den baslıyor oda 6 haftalıksa 8 haftalık olunca 900 falan oluyor allah yardımcımız olsun

kürtaj yapmakda yaptırmakda hem dınen hem yasal olarakda şuç ve bırde yasak ılıskıden olan bır cocuksa bunun vebalıde buyuk arkadaslar ben bır avukat olarak evlı oldugum halde zorda olsa dogum yoluna gıttım ve cocugum saglıklı bır sekılde dunyaya geldı olmaz dedıler olur dedıler eger olacaksa rabbım bır menıden olusturmazdı onu kesesınde demekkı dunyaya gelmesı gerekıyor rabbımın ol dedıgını can verdıgıne bızler nasıl kıyarız ve bu iş üzerınden yasa dısı nemalanan ınsanlar bu paraları nasıl yıyecekler hadı yedıler ahirette ne yapacaklar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…