Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara'da kreş....

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

buna

Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2015
926
838
37
Merhaba Arkadaşlar,

Ben Ankara'da ikamet ediyorum. Yazın çalışmaya başlayacağım. O yüzden kreş arayışlarına şimdiden başladım. Çünkü evimi ona göre taşımayı düşünüyorum. Kızım 15 aylık olacak işe başladığımda. Önerebileceğiniz kreşler var mı? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

merhaba çankayada çocuklar şehri anaokulu var önerebilirim size düzgün ve güvenilir bir yer.

merhaba çankayada çocuklar şehri anaokulu var önerebilirim size düzgün ve güvenilir bir yer.

Merhaba, bahsettiğiniz kreşe internet üzerinden baktım. 2 yaş üstü yazıyor ama 0-6 yaş arası önerebileceğiniz bir kreş var mı?

Arkadaşlar konum günceldir. Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

ben de kreş arıyorum ankarada. yakında işe başlayacagım. kreşler konusunda tereddütlerim var. bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi lütfen...

siz cocuklar şehrinin sahibiyle görüşün mutlaka size yardımcı olacaktır.gidip mutlaka gezip görmeniz lazım samimiyetini anlıycaksınız.şehri hanım çok güler yüzlü ve iyi kalpli bir insan.ben çok kreş gezdim ama ordaki sıcaklığı alamadım hiç bir yerde.inanın tüm samimiyetimle yazıyorum çünkü böyle vicdanlı insan bulmak zor bu devirde.sizzde görünce anlıycaksınız ne demek istediğimi.insan kendini evinde gibi hissediyor.

Arkadaşlar konum günceldir. Yardımcı olabilecek kimse yok mu?
Merhaba Çayyolu park caddesinde butik bir kreş var, arkadaşım 10 aylık kızını bıraktı. Meyvesini bile cam rendeden geçiriyorlar demişti. Adını unuttum ama park caddesinde bir yer, yabancı bir adı vardı

Merhaba Çayyolu park caddesinde butik bir kreş var, arkadaşım 10 aylık kızını bıraktı. Meyvesini bile cam rendeden geçiriyorlar demişti. Adını unuttum ama park caddesinde bir yer, yabancı bir adı vardı

Orası kapandı demişlerdi ama joy.. bir şey di adı değil mi tam hatırlayamadım, oradan mı bahsediyorsunuz acaba?

hosderede oyun Akademisi var. sahibi meryem hanim cok iyi biridir. bi gidip gorusun. bebek evi var. ben cok memnunum

mrblar bende kızımı (15 aylık) kreşe vereceğim eryaman da ataç diye bir kres var 1000 tl demslerdi tam güne.cankaya da da var siz nerede oturuyorsunuz benmde bilgiye ihtyacımm var bu konuda deneyimi olanlar vs. güvenlr mi bakım nasıl kameradan izleme sansımız var mı bilgisi olan varsa ya da daha önce cocugnu gönderms olanlar deneymlerinizi paylasırsanız cok mutlu olurum

kır cicekleri var altındagda arastırrken gördm tam gün 650 yarım 450 cok güzelms ama bana uzak :KK43:

Ben Etimesgut ta otuyorum minik Dahiler kreş temiz ve güvenilir kamera sistemi var diye biliyorum 900 ile 1000 tl arası dediler tavsiye ederim

kamera sistemi nasıl calısıyor ? dün bikac tane aradım görstüm sadece gelip buradan izleyebilirsinz dediler.siz cocugunuzu gönderdinz mi bakım nasıl temiz mi nasıl davranıyorlar ? birde bu fiyat tam gün icin mi ben yarım gün düsünüyorm ins?

Sevgili anneler
Dün eryaman 3. Etapta yeni açılmış olan ilgi kreş diye bir kurum ile görüştüm.... Kesinlikle tavsiye ederim alısılmısın hakkaten dısında olmus okul.
Kendine ait bir bina kum havuzu organikbyarım alanı
7 brans dersi sunuyorlarmıs
Ayrıca özel bir sınıfları var tamamen coklu zeka kuramına göre dizayn edilmiş.
Acıkcası benim içime sindi fiyatlarıda piyasaya göre makul geldi bana
İstersenz bi bakın derim
Sınıf dizaynları dln harika

Ben yaklaşık 2 yıldır çocuğumu Fertelli Çocuk Akademisine gönderiyorum. Okul öncesi eğitiminin önemini bildiğim için kreş seçerken verdikleri eğitimler benim için çok önemliydi ve çok yer gidip gördüm. Çocukları sıkmadan eğlendirerek bir şeyler öğretiyorlar ve İngilizce eğitimleri de var. Oğlumun yemekle ilgili problemleri vardı o da çözüldü gibi şimdilik. Ücret konusunda da çok uçuk değiller.

X