Göz Makyajı Ankara'da Kaş Tasarım Yapan Kuaför

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

AkarGider

❤ bin şükür Allah'ım..
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2011
13.790
13.670
Kızlar kaşlarımı saldım çayıra :KK53:
çünkü düzelttirmek istiyorum
Ankara da benim kaşlarımı aldırdım muhteşem oldu dediğiniz bir kuaför var mıdır? Ücret önemsiz yeter ki güzel olsunlar artık :KK54:

muhtesem asla deıl ama sakın gıtme dedıgımız yer var canım:
onunda gecen gun kasimi aldirdim ama sonuc tam HUSRAN :KK43: tam salon bianco ya gidecektim buradaki ovguler sonucunda, ama tesadufen baska bir yer duydum, yeri iyi biryerde, sadece kas dizayn yapiyolar dediler, iyi dedim o kadar kasi uzattim, oraya gideyim. Ankara da Nenehatun caddesinde AYCA SEN kas tasarim guzellik salonu diye bir yer. Kas alan kiz, gayet ozensiz, kaba, 5 dakikada, ne dizayn ne bir sey, iki kasimi BAMBASKA aldi. ikisininde farkli oldugunu soyleyincede zaten senin kasin soyle boyle , boyle olmasi mucize gibi asalayici soyler soyledi, resmen yapamayinca asagiladi... ustura ile alacagini soyledi ama sonradan bi dahaki sefere ustura yapacam dedi, ne alaka anlamadim. Ve ankarada 5 dakikada cimbizla kas alimina odenebilecek en fazla parayi odedim sanirim, 40 tl istedi. halbuki burayi duydugum kisi 30 tl demisti, yani kafasina gore fiyat verdi. ben magdur oldum, baska kimse olmaz umarim, kasimi o kadar uzattim uzun suredir kimseye gitmedim, iyi bir sey olsun diye ama sonuc husran, uzuntum buyuk :KK43:

Keçiören de irem kuaför var
Etlik de HELENA güzellik salonu var
Tavsiye ederim hem.cok uygun hem de güzel alıyorlar Kaş bıyık toplam

20 tl Ye alıyor lar

X