Göz Makyajı Ankara'da kalıcı kaş.

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Bihterinpekisi

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2016
8.480
28.689
41
Merhabalar.
Kalıcı kaşlar çok hoşuma gidiyor ama okuduğum kadarıyla çok şikayette var. Ankara'da yaptıran ve memnun kalanlar varsa nerede yaptırdıkları ve fiyatı konusunda yardımcı olurlarsa çok sevinirim .

Tunalida emine akkoc var faceden bulabilirsiniz ablmm yaptrdi tunali tarafında bikac tane daha var onlarda begeniliolr ama tarafmzdan denendi die isim verdm memnun kaldık hem ilgi hem iş yönünden

Tunalida emine akkoc var faceden bulabilirsiniz ablmm yaptrdi tunali tarafında bikac tane daha var onlarda begeniliolr ama tarafmzdan denendi die isim verdm memnun kaldık hem ilgi hem iş yönünden
Cevabınız için teşekkürler. Bildiğim kadariula bi dövme yapıyorlar bide kıl tekniği. Ablaniz hangisini yaptırdı acaba ve fiyat alabilir miyiz?

Tunalıda KArumun karşısında sofia vardı. Blacvk and White dı yanlış ahıtlrmaıyorsam yerin adı. Fiyatlarını hiç bilmiyorum. Ama yıllar önce yaptırn tanıdığım çok memnun kalmıştı.

Serpil Babacan.
İnstagramda sayfası var, bir araştırın isterseniz.
Bende geçen ay yaptırdım, Kıl tekniği yaptırdım.
600 TL.
Kaşımın renginde ve inanılmaz doğal.
Keşke daha önce yaptırsaymışım dedim.

Serpil Babacan.
İnstagramda sayfası var, bir araştırın isterseniz.
Bende geçen ay yaptırdım, Kıl tekniği yaptırdım.
600 TL.
Kaşımın renginde ve inanılmaz doğal.
Keşke daha önce yaptırsaymışım dedim.
Aslında atislarin koyu olması gerekioms bizimki de dogaldi ama 4 ay snr baya açıldi rutus koyu yapıldi biraz o dha uzun süre gtti gerçi ciltteki yaglanmada boyayı çıkartablioms

X