Ankara'da iyi burun estetiği yapan Doktor araştırmam-Tolga Eryılmaz

Evet bu ameliyat geç iyileşiyor ne yazık ki :KK43: Ama önemli olan nihai sonuç. :)
Anladığım kadarıyla çok zor bir süreç olmamış sizin ameliyat sonrası süreciniz, morluklarınız oldu mu? Ve rica etsem ameliyatın ne kadara mal olduğunu bana özelden yazabilir misiniz? Elbette herkese verilen fiyat değişir ama aklımda genel bir fikir olsun istiyorum. :)

ben sonuçtan baya memnunum önden çok doğal görünüyo ve fazla ödemim olmadı burun ucum da 9 günlük olmasına rağmen güzel duruyo. dediğim gibi tek gıcık yanı kalkık olması şu an. morluğum soğ gözümde sağdan daha çok oldu ama göz altı torbalarımdan ileri gitmedi. doktorum bi jel verdi o baya etkili oldu bence. benim bence de çok kolay geçti :KK70:

kızlar merhaba. ben tolga beye ameliyat oldum su an 6. günümdeyim :halay: yarın alçım çıkıcak o yuzden şimdilik resim atamıyorum. ama süreç umdugumdan iyi geçti tek sıkıntı nefes alamamak oldu :olamaz: hocamın ameliyat sonrası çektiğ bi resmim var onu paylaşıcam sizlerle kendi instagramında da paylaşmış zaten. ben resimden cok memnun kaldım tam istediğim gibi olmuş. :dondurma: ameliyat sonrası boyunca her gün yazdıgım bi günlüğüm var kısa kısa notlar aldıgım. onu burnum resim çekilebilcek hale gelince resimlerle birlikte sizlerle paylaşırım. hepinize iyi günler
Eki Görüntüle 2110060

Merhaba ben de ankara dayım estetik düşünüyorum ve burnum sizin eski burnunuzun aynısı herkes gerek yok diyor ama çok takıntı oldu ve sizin burnunuz çok güzel olmuş Bna fiyat ve doktor hakkında bilgi verirseniz çok sevinirim

kızlar merhaba. ben tolga beye ameliyat oldum su an 6. günümdeyim :halay: yarın alçım çıkıcak o yuzden şimdilik resim atamıyorum. ama süreç umdugumdan iyi geçti tek sıkıntı nefes alamamak oldu :olamaz: hocamın ameliyat sonrası çektiğ bi resmim var onu paylaşıcam sizlerle kendi instagramında da paylaşmış zaten. ben resimden cok memnun kaldım tam istediğim gibi olmuş. :dondurma: ameliyat sonrası boyunca her gün yazdıgım bi günlüğüm var kısa kısa notlar aldıgım. onu burnum resim çekilebilcek hale gelince resimlerle birlikte sizlerle paylaşırım. hepinize iyi günler :KK16:

Eki Görüntüle 2110060
Merhaba bende ankara da yaşıyorum ve estetik düşünüyorum bu konuda Bna yardımcı olursanız çok sevinirim

ben sonuçtan baya memnunum önden çok doğal görünüyo ve fazla ödemim olmadı burun ucum da 9 günlük olmasına rağmen güzel duruyo. dediğim gibi tek gıcık yanı kalkık olması şu an. morluğum soğ gözümde sağdan daha çok oldu ama göz altı torbalarımdan ileri gitmedi. doktorum bi jel verdi o baya etkili oldu bence. benim bence de çok kolay geçti :KK70:
fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz?

Önden ve dogal haliyle de atabilir misin? Bu arada ben günlügu bekliyorum hala:KK45:

Merhabalar ,bende aynı doktora burun ameliyatı oldum sormak istediğim bazı şeyler yardımcı olabilir misiniz.

X