Ankara'da iyi bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanı

Waiting for a miracle

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2023
100
58
25
Merhabalar! Ankara'ya yeni taşındım. İyi bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına ihtiyacım var. Tavsiye edebileceğiniz devlet hastanesinde çalışan doktor veya ücreti uygun olan özel muayenehane var mı? Şimdiden teşekkür ederim!

Merhaba ne için gideceğine bağlı olarak tavsiyede bulunabilirim. Rutin muayene mi, kadın hastalığı mı, gebelik süreci mi 😄

Merhabalar! Ankara'ya yeni taşındım. İyi bir kadın hastalıkları ve doğum uzmanına ihtiyacım var. Tavsiye edebileceğiniz devlet hastanesinde çalışan doktor veya ücreti uygun olan özel muayenehane var mı? Şimdiden teşekkür ederim!
Hacettepede sezcan mümüşoğluna gidebilirsin canım gebe kalma süreci ile ilgili sorunlarda iyi bir doktor kendisi. Özelde doktor öneremiyorum malesef. Bende gebe kalma sürecinde hacettepede zafer selcuk Tuncere gitmiştim her türlü tetkikim orada yapıldı memnun kalmıştım tavsiye ederim ikisinide

Ben ümmü gülsüm soytürk'e vajinismus tedavisi için gitmiştim tedaviden sonra da normal muayeneler için gittim. Kendisi çok ilgili sabırlı uzun uzun dinleyen ilgilenen bir doktor. Ama artık gidemiyorum malum ekonomik kriz beni de vurdu. Maddi durumun varsa önerebilirim.

Sincan size uzak mı bilmiyorum ama Sincan devlet hastanesinde Rahime Serap alkan diye kadın Doğum Dr var çok iyi onu önerebilirim

X