Ankarada ikiz gebelik için doktor ve hastane önerisi?

mmwriter

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2023
4
2
28
Merhabalar herkese,

Umarım hayatınızda her şey yoludadır. İkiz gebeliğimde 3. ayıma yaklaşıyorum. Ankarada yaşıyorum. Ankarada çoğul doğum yapmış arkadaşlarımdan tavsiyeye ihtiyacım var. Şehir hastanesi mi özel hastane mi? Hangi hastane, hangi dokor? bir türlü karar veremiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim bu konu beni strese sokmaya başladı çünkü:)

Merhabalar herkese,

Umarım hayatınızda her şey yoludadır. İkiz gebeliğimde 3. ayıma yaklaşıyorum. Ankarada yaşıyorum. Ankarada çoğul doğum yapmış arkadaşlarımdan tavsiyeye ihtiyacım var. Şehir hastanesi mi özel hastane mi? Hangi hastane, hangi dokor? bir türlü karar veremiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim bu konu beni strese sokmaya başladı çünkü:)
Merhaba bulabildiniz mi acaba bende bakıyorum karar veremedim

Merhabalar herkese,

Prof Dr. Çağrı Gülümser’i öneririm. Bende ikiz bebek bekliyorum. O nedenle epey araştırdım. Sağlıcakla kavuşun insallah 🌸🌸

X