Ankarada GÖKÇEN ERDOĞAN'A KALICI FLEP YÖNTEMIYLE KIZLIK ZARI DIKTIRENLER BURAYA?

FairyTale7

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
346
444
Arkadaşlar 3 ay öncesinde talihsiz bir sekilde 1 iliski gecti başımdan; (ilk ve son benim icin evlilik dışında) cok cok kanamam oldu ve haliyle kızlık zarım bozuldu... kendimi hic iyi hissetmemekle birlikte hala toparlayamadim kafamı 3 bucuk yıllık erkek arkadasım yanımda her seye ragmen benimle ama ben kendimi hic iyi hissedemiyorum o sebepten kalıcı olarak diktirmek istiyorum kızlık zarımı. Bu sürectne gecenler neler yaptınız nasıl yollardan gectiniz ve sonucundan memnun musunuz.
Bugun gokcen erdoğanın muayenehanesini aradı erkek arkadasım ve fiyat aldık gercekten kadın işinin ehli onu anladm 15 dakka boyunca sektereteri bile olsa cok ikna edici konustu ve işi asla ticaret olarak yapmadıklarını belirtti. Kafam allak bullak ama yaptıranlar yazarsa belki daha iyi fikir sahibi olabilirim...

çok üzüldüm okurken mesajını. Acıma kaynaklı değil ! olan durum ve erkek arkadaşınla kalkıştığınız trajı ilginç durum.
amaç çözüm bulmaksa evlilik yapmak ihtimaller de dahi yok galiba...
ne olacak diktirince kime neyi kanıtlayacaksın ?
her neyse çok şey yazmak istiyor insan, anlatmak,öğretmek ama zor şuan. Hayatın karşınıza çıkaracağı gerçek zorluklar ve sıkıntılar da bol şans.

Daha yaşım genc ve su an o yasandı diye evlilige kesin gözle bakacak halim yok, önümüzde gelecek neler getirir bilemeyiz. Bir hata yapıldı diye devamını getirecek halimde yok. Yargılar gibi konusmanız cok sacma. Mümkünse dusuncelerinizi kendinize saklayın.

yaşın genç ve önünde neler olacağını bilmiyorsun... işte bu nokta da kalırsan eğer doğru karar vereceksin.
gerek yok böyle bir işleme. yaşın genç ve neler olur bilemesin. senin yargılamıyorum. istediğini yaşabilmeli herkez.
benim sana tebki verdiğim nokta olayı ört pas etme noktası. yaşandı ve bitti, olan oldu. bundan sonra yaşadıklarına dikkat et yeter. seni bacak arandaki zar için seçmeyecek insanlarla karşılasırsın merak etme. senin karakterin, duruşun ve içinde ki sen bundan daha önemli.

Cok haklısınız ama yeri zamanı olmadan salak sacma bisekilde yasanan biseyi ört bas edip unutmak istiyorum hatalı bir davranıs ama elimde degil. Ne olur bilinmez evet...
dedikleriniz icin gercekten tesekkur ederim

Canim onun videolarini izledim ben baya ikna edici bizi anlayan bi kadin gibi geldi ama niye bilmiyorum ona gitmeyi dusunmedim su ana kadar. Fiyat ne kadar dedi belki bende giderim. Ulasim fln sıkıntı olmamasi daha iyi tabi
. Son kontrole cagiriyomuymus 3 gun once fln? Öyleyse gitmem su an sisli medle turgay bey arasindayim harun özkan iyi ama cok pahali bilmiyorum ya bi an ömcr kurtulsm :KK43: :KK43:

Tatlım ben aradm konustum 15 yıldır bu isle ugrasıyormus kadinin halinden cok iyi anlayan biri emin ol 10 yıllık sekreteriyle konustum 2500 dedi ve iliskiye girene kadae garantili denildi yani cok ikna edici konustu hem kadin terapistte. Ve oyle reklam yapılmasını vs sevmeyen biri o sebepten cok duyulmuyor. Ama gunde 5 6 hastası varms bu seyden kaynaklı. Hatta o kadar iyilerki terapistlik yapıp ticareti düşünmüyorlar yıllardır aynı fiyat uyguluyormuş.

Tatlım ben aradm konustum 15 yıldır bu isle ugrasıyormus kadinin halinden cok iyi anlayan biri emin ol 10 yıllık sekreteriyle konustum 2500 dedi ve iliskiye girene kadae garantili denildi yani cok ikna edici konustu hem kadin terapistte. Ve oyle reklam yapılmasını vs sevmeyen biri o sebepten cok duyulmuyor. Ama gunde 5 6 hastası varms bu seyden kaynaklı. Hatta o kadar iyilerki terapistlik yapıp ticareti düşünmüyorlar yıllardır aynı fiyat uyguluyormuş.
hmm ulaşım nasıl acaba? son kontrole çağırmıyo yani dimi? düşünülebilir evet

çukurambar mı? internetten baktım çankayda göürünyo hatta aştiye çok yakın die sevinmiştim :KK43:
tamam çankayadaymış zaten çukurambarda.. çok yakın 15 dk taksiyle dönüş kolay olur diye düşündüm son kontrle çğırmıyosa düşüncem bu doktoru.. biri yaptırıp olumlu sonuç almıştı sanki ama. sen ne zaman yaptırmayı dşünüyosun

Bende gideceğim vajina daraltma için Gökçen Erdoğana neden memnun kalmadınız msjla yazar mısınız Durutzehra11

Ya bende de kızlık bozulmasını isterdım benım ilk gece kanamam olmadı esnek zarmış eşim neden dıye sormadı bile bıkac ay sonra kontrol ıcın doktora gıttıgımde sordum doktora esnek zar bozulmamış demıstı ama isterdım bende öyle bozulan yapıda olmasını normal Doğumda yapmadım sezaryen oldum muhtemelen hala duruyor ne ilginç

X