Gelin Makyajı Ankarada gelin makyajı yaptıranlar/yaptıracaklar yardım ltf

bu arada makyajdan memnun kalmamış, saçı bilmiyorum

aa ciddi misin çok şaşırdım :) demek ki karşısına iyi bir eleman denk gelmemiş, benim ablam, kuzenim hepsi çok menun kaldılar hatta bende orada yaptırmayı düşünüyorum ama doğrudur :)

Slm Miyanse ve Patbir,

Öncelikle Miyanse Paris kuaförden saç için kimi öneriyorsunuz? Ayrıca saç yaptırlanlar önceden prova yaptırmışlar mı?

Patbir; kuzenin Paris kuaförde saçını kime yaptırdığı ve begenmediğini ögrenebilir misin?
Ben de hala kafamda netleştiremedim kızlar. Bazı kuaförler prova yapmak istemiyor. Siz olsanız provasız direk düğün günü gidip saç yaptırmayı kuaförün iyi oldugunu düşünseniz de kabul eder misin?
Artık bir kuaför ayarlamam lazım vakit çok daraldı:KK43:(

aa ciddi misin çok şaşırdım :) demek ki karşısına iyi bir eleman denk gelmemiş, benim ablam, kuzenim hepsi çok menun kaldılar hatta bende orada yaptırmayı düşünüyorum ama doğrudur :)

Slm Miyanse ve Patbir,

Öncelikle Miyanse Paris kuaförden saç için kimi öneriyorsunuz? Ayrıca saç yaptırlanlar önceden prova yaptırmışlar mı?

Patbir; kuzenin Paris kuaförde saçını kime yaptırdığı ve begenmediğini ögrenebilir misin?
Ben de hala kafamda netleştiremedim kızlar. Bazı kuaförler prova yapmak istemiyor. Siz olsanız provasız direk düğün günü gidip saç yaptırmayı kuaförün iyi oldugunu düşünseniz de kabul eder misin?
Artık bir kuaför ayarlamam lazım vakit çok daraldı:KK43:(

cnm ben 2. mesajımda makyajdan memnun kalmamış, saçı bilmiyorum yazmıştım...

Ben de sevilay hanımla anlaştım makyaj konusunda. saç için de hilton otelin kuaförü ile görüştürdü beni ve anlaştık. inşallah iyi olur, bana öyle olacak gibi geliyo :KK31:

Ben de sevilay hanımla anlaştım makyaj konusunda. saç için de hilton otelin kuaförü ile görüştürdü beni ve anlaştık. inşallah iyi olur, bana öyle olacak gibi geliyo :KK31:

süper ayarlamışsın ikisinide:)) kuaför ücreti nedir acaba? bir de kuaförde sadece senin saçın yapılacak değil mi?

süper ayarlamışsın ikisinide:)) kuaför ücreti nedir acaba? bir de kuaförde sadece senin saçın yapılacak değil mi?

Sağol canım evet ayarladım çok şükür:) Kuaför ücreti 300 tl canım. evet sadece benm saçım için geçerli bu fiyat.

pembeli çok sevindim ben de sevilay hanım ve murat bey kombinasyonu ile hazırlanıcam o güne :KK1:
bu arada bugün cilt bakımına gidiyorum sevilay hanıma, kullandığım tüm kremleri görmek istedi doldurdum bi poşete :KK1:

pembeli çok sevindim ben de sevilay hanım ve murat bey kombinasyonu ile hazırlanıcam o güne :KK1:
bu arada bugün cilt bakımına gidiyorum sevilay hanıma, kullandığım tüm kremleri görmek istedi doldurdum bi poşete :KK1:

hadi bakalım:)) Bana da düğünden bi gün önce cilt bakımı yapılcak, cildimde pek bi şey yok şimdilik ama o zamana stresten ne olur bilemiyorum:)
Ben saçımızın da makyajımızın da güzel olacağına inanıyorum, inşallah iyi tercihler yapmışızdır:)

hadi bakalım:)) Bana da düğünden bi gün önce cilt bakımı yapılcak, cildimde pek bi şey yok şimdilik ama o zamana stresten ne olur bilemiyorum:)
Ben saçımızın da makyajımızın da güzel olacağına inanıyorum, inşallah iyi tercihler yapmışızdır:)

canım şimdiden kendinde haftada bir mini cilt bakımı yap duşta falan, birçok internet sitesi öneriyor düğünden bir kaç ay önce bakıma başlamayı:) ben haftada bir peeling ve kil maskesi uyguluyorum...günlükte tonikle silip nemlendiriyorum.

benim cildimde deri altı sivilcemsi şeyler var böyle pütürcük mü diyim ne diyim anlatabilmişimdir umarım, alerjik olabilir dedi sevilay hanım bugün detaylıca bakıcak, belki kullandığım bi ürünün içeriğine alerjik tepki veriyorum ve farkında değilim, ilk kez profesyonel ellere emanet edicem kendimi :KK1:

canım şimdiden kendinde haftada bir mini cilt bakımı yap duşta falan, birçok internet sitesi öneriyor düğünden bir kaç ay önce bakıma başlamayı:) ben haftada bir peeling ve kil maskesi uyguluyorum...günlükte tonikle silip nemlendiriyorum.

Canım ben de duşta her zaman cildime bakım yaparım zaten. Onun dışında pek bi şey yapmıyorum ama şimdilik bi sorun yok umarım o zamana da stresten olmaz :)
Bakımlı cilt, iyi makyöz bulmak kadar önemli tabiki canım:KK34:

benim cildimde deri altı sivilcemsi şeyler var böyle pütürcük mü diyim ne diyim anlatabilmişimdir umarım, alerjik olabilir dedi sevilay hanım bugün detaylıca bakıcak, belki kullandığım bi ürünün içeriğine alerjik tepki veriyorum ve farkında değilim, ilk kez profesyonel ellere emanet edicem kendimi :KK1:

Emanet et bakalım canım sonucu bize de bildir merak ederiz :KK9:

18.30-19-45 arası Sevilay Hanım beni iyice bi mıncıkladı :KK1:
gerçekten iyi geldi, yarım saat falan buhar verdi yüzüme, bi dolu şey sürdü temizledi falan filan, gözlerim kapalıydı bilemiyorum neler sürdü :) cildim kullandığım ürünlerden birine alerjik reaksiyon veriyomuş, olası ürünlerimi eledi, kalanları kullanabilirsin dedi, önümüzdeki 3 gün eczaneden alacağım bi ürün kullanıcam makyajda yapmıcam, bugün 2 gelin daha randevu aldı, doğru yerdeyim diyorum ama umarım yanılmam Sevilay Hanımı sevdim

makyaj için yardımcı olabilirim . bobbi brown, krylon, mac,ve ofra kombini kullanmaktayım

kızlar ben sezar sak ta yaptırdım biliyorsunuz ve harikaydı, herkes çok beğendi...herkese şiddetle tavsiye ederim.

Emanet et bakalım canım sonucu bize de bildir merak ederiz :KK9:

canım kuaförle 300 anlaştın sevilay hanımla ne kadar peki? kuaför sana gelicek mi sen mi gidiceksin? ben de ankara geliniyim ağustosta nikahım var ve gelinlikten başka hiçbişeyi ayarlamadım. dış çekim yaptırıyomusunuz nereyle kaça anlaştınız lütfen lütfen yardımcı olun?:KK5:

Kızlar bi yakınımdan aldığım bilgiye göre Panora Paris Kuaför ve Birlik mahallesinde Taci varmış bunlar iimiş size fikir veriyim dedim

selamlar....bu senede ankarada makyaj arayanlar bu konuyu okuyabilirler...biz epey yazışmıştık....ben düğünde Sezar Sak ta yaptırmıştım ve çok çok memnun kaldım...hatta prova makyajını kına gecemin olduğu güne denk getirdim böylece kına makyajını da o yapmış oldu...diğer arkadaşlarda nerede yaptırdıklarını ve memnuniyetlerini yazarlarsa yeni gelinlere faydamız olur diye düşünüyorum...

X