ANKARADA dogum için devlet hastanesi öneri.

adyas

zihin fukara ise,fikir ukala olur..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2015
959
1.830
38
arkadalar mrb ilk doğumumu zekai tahirde yaptım 2017de berbat bi yer sancı odasına giren ilaç getiren erkekmi koridorda bekleyen erkek güvenlikmi dersin her saçmalık var üstelik küçüçük bi önlük giydiriyorlar heryerin açık doğumdan sonra yarı çıplak herkesin oldugu koridordan geçiriyorlar dogum sonrası 18 saatlik aclık sonrası baygınlık gecırıyorsun bi bardak su yok hemen refakatçi almıyorlar gelende 10d fazla kalamıyor..burası şehir hastanesine taşınmış ama durum aynıymış şimdi gercekten mahremiyete dikkat eden refakatçi alan bi devlet hastanesi varmı önerilerinizi beklıyorum

gazi universitesi hastanesinde kontrollerim ve dogumum oldu.prof a gidersen 200 lira civari veriyorsun muayeneye.prof olmazsa da 60-70 civari veriliyo.2-3-4 kisilik odalar var.bayan refakatci kaliyor.dogumhanede bayan guvenlik var her onune gelen giremiyor.9. kat zaten zile basip iceri aliyorlar hasta yakinini.prof un takipli hastasi olursan tek kisilik icinde banyo tuvaletin oldugu odada kaliyorsun.o acidan cok rahatti.2018de 500 tl ye zorunlu sezaryan oldum.2 gece de hastanede kaldim.memnun kaldim.tek kotu tarafi her muayeneye gittiginde uzunca beklemek zorunda kaliyorsun.onun disinda memnundum.

gazi universitesi hastanesinde kontrollerim ve dogumum oldu.prof a gidersen 200 lira civari veriyorsun muayeneye.prof olmazsa da 60-70 civari veriliyo.2-3-4 kisilik odalar var.bayan refakatci kaliyor.dogumhanede bayan guvenlik var her onune gelen giremiyor.9. kat zaten zile basip iceri aliyorlar hasta yakinini.prof un takipli hastasi olursan tek kisilik icinde banyo tuvaletin oldugu odada kaliyorsun.o acidan cok rahatti.2018de 500 tl ye zorunlu sezaryan oldum.2 gece de hastanede kaldim.memnun kaldim.tek kotu tarafi her muayeneye gittiginde uzunca beklemek zorunda kaliyorsun.onun disinda memnundum.
teşekkür ederim kulağa hoş geliyo

X