Ankarada Botoks Dolgu Yaptırıp Doktor Tavsiye Edebilecek Arkadaşlar Buraya....

Teknolog

ŞÜPHECİİ.....
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
7.737
19

Arkadaşlar btün konular taradım ama Koca Ankara gibi bir yerde botoks dolgu yaptırıp tavsiye edebilecek bir kişiye bile rastlamadım..

herkes yaptırıp geri çekiliyor snaırım...Bizim gibi araştırma yapanların araştırmalarıda sonuçsuz kalııyor..

Lütfen botoks ve dolgu yaptıranlarr

Ne kadara yaptırdıklarını?

Kime nerede yaptırdıklarını?

Mümkünse öncesi sonrası fotolarını

tavsiyelerini bizden eksik etmesinler...

Şimdiden teşekürler..

kız fıstık nasıl rastlamazsın yav bana sorsana cıtırım benim kuzenim oldu zühtü demire hem yanak hem dudakların yanındaki cizgilere dolgu,alnına göz kenarlarına botoks oldu 6 ayda bir yenilemeye geliyor istanbuldan .hemde canım cok memnun yağ dolgusu oldu o ama yağ bir kısmı eriyor..kolejen dolguda var zühtü beyde biz daha doğal kendinden diye öyle yaptırdık ona özelden sana fiyatlaarınıda söylerim ne arayıp duruyosun fıstık.dd

Son düzenleme:

sordum gitti ne kadar yapıyor zühtü bey....
kendi vcudundan alınma yağımı koydu....şişlikler ne zman indi...
botoks 6 ayda bir yapılabilir doğrudurdaaa...

kendinden alınma yağla yapılan dolgu ne akdar gidiyorr.
send eyaptırmıştın deilmi baya bir şiş gezdin diye hatılıyorum şimdi:))))

ben bu soruna yanıt yazmıştım ama günlecemeden gitmemiş sanırım..başa sarayım:)) istersen kendi yağından istersen kolojen yapıyor.. o sana kalmış yağ tabi cabuk eriyor hücrelerin bir kısmı tutyor onu devamlı seans olarak yaptırcaksın tutma oranına göre kolejende 1 yıl kalıcı, yağın alıp yüze enjektini 1.500 yapıyordu yalan olmasın artmadıysa botoskda tam yüz en son 700 yapmıştı kuzene fiyatlara zam gelmediyse şekerim ..bende yanakların kenarınındaki cizgilere ve dudak yaptırmıştım o zaman ama hepsi eridi zaten dudaktaki iyiki eridi hiç sevmiyordum cok komik oldum ördek gibi ama cizgiler için iyi bişey ben begenmiştim hatta 1.5 yıl oldu benim tabi hiç kalmadı tekarar yaptırmayı düşünüyorum gel beraber gidelim zühtü beye :))

aaa benim için süper bir şey oldu bu yorumu görmek! o çizgiler tamamen yok oluyor mu? ben de istiyorum ben deeeee:) 1500 biraz pahalı ama sanki

ben ankarada aslı eralp e yaptırdum 2 seans güzel oldu aslında fazla doğallığını kaybetmedi kırırşılıklar bir nebze gitti ama yinede farkılı yöntem arıyorum şu aralar endopeel tekniğini araştırıyorum btotksa rakip olan yeni bi yöntem onu deneyeceğim.endopeel araştırdığım kadarıyla mimikleri yok etmeden kırışıklık gideriyormuş.onu denemek istiyorum ama bi de radyofrekansda denemek isitiyorum bakalım karar veremedim daha

endopeel hakkında doktorla konuştum o sarkmalar içinmiş.kırışıklık tedavisi için PRP önerdi ama onu daha ileriki yaşlarda 40 larda düşünürüm sanırım ben yinede radyofrekansı denicem

sarex aslı hanım başka ne gibi işlemler yapıyor ?bioexpander uygulaması yapıyor mu mesela?ve fiyat nedir?
ürünün fiyatı 900 tl civarı
bazı doktorlar 1500 tl istiyor, uygulama için 600 tl bence çok...
uygun bir kara razı olan doktor olursa yaptırırız, dimi arkadaşlar?

Ankara ' da en güvenilir doktorlardan biri Nedim SARIFAKIOĞLU

canım ben prp yaptırdım ama botox dolgu hepsini yapıyor doç. dr. nedim sarıfakıoğlu. yaptırmayı düşünürsen bence yüzyüze görüş ve benim yönlendirdiğimi söylersen uygun birşeyler söyler sende biraz indirim yaptırırsın. hekimler plaza çukurambar da. cep numarası nı da verebilirim.özelden msj gönderemedim 50 msj. dolmamış diyor. sen mail atabilirsin bana blaze_ankara@hotmail.com

Ben kısa bır sure once Tunalı´da Dr.Servet Karayune botox ve dolgu yaptırdım.Cok dogal oldu.Kımse aanlamıyor.Tavsıye ederım

kızlar doktorlarınız dolgu ve botox için ne kadar aldı?

ve ne marka ürün kullanıyorlar?

Kızlar ben işlemimi Bahçelşevler 7. caddedeki Minerva Polikliniğinde Dr Mehmet Akgün'e yaptırdım. Zaten gittiğinizde görürsünüz yıllardır gelen hastaları mevcut. Çok farklı dolgu maddeleri var ama genel bilgi verdikten sonra size soruyor. Fiyat ve ihtiyacınıza göre birini seçiyorsunuz. Size ipucu olarak: Yüze dudağa yaptıracaksanız hyaluronik asit içeren dolgular ama göğüse, bacağa , buruna yaptıracaksanız aqualift gibi dolguları tercih etmenizi öneririm. Botoks olarak da direk olarak üzerinde Botox yazan Allergan firmasının botoksunu kullanıyor. Zaten genelde kendi malzemenizi siz açıyorsunuz. Fiyatlar da piyasaya göre çok daha uygun bu aralar kampanyaları var zira. Benim etrafımda en az 8-9 kişi var buraya giden. Hatta bu siteden dahi en az 10 kişi bulursunuz Mehmet beye işlem yaptıran ve mutlu olan. İsim ile aratırsanız bulursunuz. Reklam gibi oldu ama gayet memnunum ve memnuniyetimi paylaşayım istedim. Siz sorunca. Detay isteyen bana mail atabilir. cansusahin1984@yahoo.com

Arkadaşlar, Ankara'da Aslı Eralp'e botoks ve gözaltı dolgusu yaptırdım.

Sonuç süper oldu. Arkadaşımın tavsiyesi ile gittim. Gözaltıma juvederm volume kullandı.

Çok doğal oldu Sıra da dudak dolgusu var

gözlatında morarman cok oldumu fiyat bılgısıde verırsen sevınırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…