Ankara'da ameliyat olmak isteyenler ve ayrıca korkuları olan tüm arkadaşlar okusun!!!

• Konu Sahibi tatishka
yaa bilmiorum yanılıomuyum ama dr.un muayene yerine görede değişioo fiyatlar gibi gelio bana yani bu bahsedilen dr.uun muayennesi arjantin cad.sndeymiş dediiğine göre ve oradaki sadce estetık diil tum dr.ların muayene ucretleri baya pahalı oluoo belki bununda katkısı wardır die düşünuorum.. nesse geçmiş olsun sana umarım veridğin paraya değer ve istediiğin bir buruna kawusursun... bnde resimlerini mrk edenlerdenimmmmmmmmm..

• Konu Sahibi tatishka
Ben illaki pahalı doktora gidin demiyorum tabiki gitmeden önce araştırın Çok ucuz'a yapan doktorlardanda uzak durcaksın benim bildiğim ameliyatlarlda kullanılan malzeme vs gibi şeylerin de kalite farkı var 10 bin tl istiyo diyo doktoru araştırmadan yaptırın demiyorum zaten ama o kadar yüksek fiyat isteyen doktorların tecrübeside vardır zaten.
umarım yanlış anlaşılmam yine

• Konu Sahibi tatishka

resimlerini koysanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???????????????????????????????????

• Konu Sahibi tatishka
Selm arkadaşlar..Yakup Avşar diye bir doktor vardı ıstanbulda,onun tekniği ile ameliyat yapan Ankarada bir doktor bulmak istiyorum(tamponsuz dogal burun yapıyormuş,sitede ameliyat olan arkadasların fotoları gayet başarılı)Ankarada ameliyat ne zormuş,doktorlar var ama haklarında yorum bulmakta güçlük çekiyorum..Bir bilginiz var mı? Nedim Sarıfakıoğlunu biliyor musunuz acaba?

• Konu Sahibi tatishka
bildigim kadarıyla yakup beyin teknigini sadece yakup bey kullanıyor cünkü patentini almıs sanırsam
ankarada da bi sürü doktor var ve sitede adını bulabilirsin, mesela benm doktorum reha yavuzer, sonra ünal şahin, zühtü demir, hıfzı velidedeoğlu, tunç şafak, nebil bozdogan, sonracıgımaaa ferruh bingül, kutlu sevin vs. aklıma simdilik gelenler bunlar arastırırsan bulursun cnm

• Konu Sahibi tatishka
bence doktorun yeteneğiyle şekilleniyo burun ...parayla ücretle felan hiç alakası yok...kızlar.

• Konu Sahibi tatishka
bence de doktorun yeteneği önemli paradan ziyade,ancak doktora güvenmişsinizdir başarılı bir doktordur istediği ücrette fazladır ve sizinde bu ücreti ödemeye olanağınız vardır karar verir ameliyatınızı olursunuz.bi kısıma çok yüksek gelen para bu arkadaşın maddi durumuna göre çok normaldir.sonuçta bu arkadaşta herkes gibi ameliyat tecrübesini paylaşmış.yanlış bir şey yazdığını zannetmiyorum.yoksa benim kaçırdığım bir noktamı var.her zaman buranın bir paylaşım yeri olduğunu yazmıyor muyuz.bu nedenle ameliyat olacak arkadaşlar adına teşekkür ederim tatishka.

• Konu Sahibi tatishka
bugün ben de görüştün kenan beyle gayet güven verdi iyi olduğu zaten artık herkes tarafından kabuıl edildi, bu yüzde bir ameliyat, zor bir ameliyat ve geri dönüşü yok.parasının hesabını yapmayıp kime güveniyorsan kimin iyi yapacağına en çok inanıyorsan ona yaptırmak lazım 3 milyar kısıcam derken aynada halinizi görüp bunalıma girmeye değmez derim.sırf parasından dolayı isim yapmış bir doktor değil sonuçta kenan bey.
kızlar kenan beyden amelyat olduysanız bana resimlerinizi gönderebilir misiniz veya albümünüz varsa burda beni ekler misiniz özellikle nilo????

• Konu Sahibi tatishka
ozelden kımseye msj atamıyorum ve burdan yazdıklarıma kımse cvp vermıyo ... bır bucuk ay sınra burun ameliyatı olucam kenan atabay a ameliyat olan varsa bana ulassın lutfennnnnnnnnn

• Konu Sahibi tatishka
ozelden kımseye msj atamıyorum ve burdan yazdıklarıma kımse cvp vermıyo ... bır bucuk ay sınra burun ameliyatı olucam kenan atabay a ameliyat olan varsa bana ulassın lutfennnnnnnnnn

Eşimin kuzeni oldu. Güvende ve çok memnun

• Konu Sahibi tatishka
Eşimin kuzeni oldu. Güvende ve çok memnun

Merhaba ben de kuzenim için fiyat araştırması yapıyorum da Kenan bey için 2009'da 7.200TL demişler ancak şuanki fiyatı kaç TL biliyor musunuz? Eşinizin kuzeni ameliyat için ne kadar vermiş acaba öğrenebilirsem çok sevinirim?

Telefonla aradım ancak değişik bir sekreter muayene parasının 400TL olduğunu ve muayeneye gitmeden fiyat söylemediklerini uzuuunca bir hikaye anlatarak bildirdi. Bu yüzden cevap verirseniz çok sevinirim.

• Konu Sahibi tatishka

Merhaba ameliyatınız nasıl geçti acaba? Memnun kaldınız mı? Bir de fiyat ne kadardı söyleyebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

• Konu Sahibi tatishka
2009da 7.200 cokmus gercekten bir de refakatci ucreti odenmis. Bir de muayene ücreti var. Bu kadar masrafa gerek var mi bilemedim.. ben de 2 hafta once dokuz eylulden bir profa yaptirdim ameliyatimi, anlasmali olduğu ozel hastanede oldum hiçbir ekstra ucret odemedim. Tahlillerim de hastanede oldu refakatci ücreti de vermedim. Kardesimin hocasi oldugu icin ve ameliyatlarinin birkacini gordugum icin hiçbir arastirma yapmadan kendisine gittim. Morarikligim 1 gun surdu. Ilk gunun gecesi uyudum uyandim gozlerim mosmordu ama 2.gun sararmaya başladı ki benim burnumda 4-5 islem yapildi.
Allaha Şükür problem cikmadi. Umarim herkesin gonlune gore olur herkes diledigi buruna ve sağlığa kavusur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…