Ankara'da 19 Nisan buluşması, hem de tca'lı!

Krokileri koydum,bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemileyerimsenibena.s:1hug:a.s.

çok güzel ya ne güzel dostluklar kurmuşsunuz ki sanaldan gerçeğe taşıyorsunuz ankaralı olarak gurur duydum

GÜNAYDIIIN CANLARIM :1hug:hihoyyyt

TAMAM CANIM EKLİYORUM LİSTEYE a.s

yaşasın yaşasın geçen sene doğru düzgün kutlamadı kimsehihoyyyta.s.:1hug: bu sene hepiniz beni öpceksinizdelikafadulden
BU SENE ÇIKARACAĞIZ ACISINI ŞEKERCİM :1hug:a.s.

taze geline benden selam soyleyin : ) olmaz mi ?:jeyyar:

TAMAM ZEPCİĞİM, TAZE GELİNE ÖZZEL BİR NOTUN VARSA ÖZELDEN YAZ BANA İLETİVEREM :jeyyar::lepi:

maalesef o tarihte ankara da değilim....
sizlerle buluşmayı çok isterdim...

CANIN SAĞ OLSUN TATLIM, SENDE MAYIS AYININ BULUŞMASINA KATILIRSIN ÜZÜLME :1hug:

Krokileri koydum,bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemileyerimsenibena.s:1hug:a.s.

ABLALARIN EN HASIIIIII Şeniz SEN BİRTANESİN VALLA, KOYMUŞSUN GENE KROKİLERİ, SÜPERSİN CANIM ABLAM :1hug:a.s.

çok güzel ya ne güzel dostluklar kurmuşsunuz ki sanaldan gerçeğe taşıyorsunuz ankaralı olarak gurur duydum

SENDE GEL CANIM, TANIŞMIŞ OLURUZa.s:1rolleyes::enbuyukkk:

[B]ben Etimesgut ta oturuyorum cnm.
gelmeyi isterim,ama kesin değil.
[/B]
CANIM ETİMESGUT İÇİNDEN SİNCAN DOLMUŞLARI GEÇİYOR YA, ONALARA BİN AŞTİ DEN SONRAKİ KAVŞAK ÖĞRETMEN EVİ ORADA İN
YANİ TATLIM SENİN İÇİN ÇOK BASİT OLACAKyerimseniben

ABLACIM HİÇ KROKİ YOKKİ:sm_confused: NASIL BULSUN ARKADAŞLAR İNSAN ŞURAYA AYRINTILI BİR KROKİ YAPIŞTIRIRDI DİMİ AMA:roflol::roflol:

YAAA HİÇ SORMA NURSEN APLAMDA KROKİ KOYDUM DİYO, HANİ NİRDE BEN GÖRMÜYORUUMM sengözlerimebaksanab

Kalişim inşallah geleceğim,gelmeme gibi de bi lüksüm yok, şekerim bana görevlerin en ağırını yüklemişsinyerimseniben.Taze gelinle gel demişsin,hemde pazar gününe ayarlamışsın.a.s.:1hug:
Stresli günlerden sonra buluşma iyi gelecek bana.yerimseniben
Görüşmek üzere hoşcakalın.

AMAN BACIM SAKIN GELMİYCEM NEYİM DEME BANA, SONRA CADI KAYBOLUR FALAN ALLAH KORUSUN ERKULA BİDE CADI HESABI VERMEYELİM DEMİİİ AMAAA

OLEEEYYYY GÜLSERDE GELİYOR :sm_cool::teytey::dance: 12 KİŞ OLDUK ŞİMDİDEN :enbuyukkk:

Tarih :19 nisan 2009
saat 30-17:00 arası
yer :başkent öğretmen evi b katı (en üst kat)

[sıze="2"]katılanlar:

1-kalimera (mıktar ama gerçek)
2-nam (mıktarın yerinde gözü olan vatandaş)
3-nurşen aplam (aplaların bidenesi)
4-dilek52 (apla dişlerin yapıldımıı?? Yeni dişleriyle bizi ısıracak)
5-girdap ablam (ablaların en mankeniiii )
6-asena66 (kızım sen gelmek zorundasın çünküm tca'yı sen getirecen, bahane kabul etmiyorum)
7-tatlıcadı (canım benim bekliyoruz senii)
8-sanat (senin için deniştirdim kıs, öptüm en kocamanından gelinim)
9-manolyam (epeydir görmemiştik kendisini iyi olacak bu)
10-sütlü gayfe (ilk kez katılacak arkadaşımız)
11-gamzeee (nam'ın kankası )
12-gulser (özlemiştim seni canım)
13-
14-
15-
16-
17-
18-
19-
20-
[/sıze]

Kalimere çok büyük bir aksilik olmazsa misafir sanatçı olarak ben geleceğim çok istiyorum çünkü inşallah gelirim.

Kırmızı halı istiyom ona göre ağır misafirim ben.. :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…