Ankara Şehir Hastanesi Hsg çektirenler

Gecekusum999

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2022
1.264
1.346
25
Kızlar eşimin değerleri ve kan değerlerimde herşey normal.Ankara Şehir hastanesindeki doktor adetin 3.günü kan testi vermemi ve hsg rahim filmi çektirmemi istedi.Sekreter adetin 2.gunu gel randevu verelim vs dedi.Anlamadığım forumda adet bittikten sonra 3.gün gidenler vs olmuş .Adet başladıktan sonraki 3.gün mü yoksa bittikten sonraki 3.gün mü ? Bir de şehir Hastanesi'nde yaptıranlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.

Kızlar eşimin değerleri ve kan değerlerimde herşey normal.Ankara Şehir hastanesindeki doktor adetin 3.günü kan testi vermemi ve hsg rahim filmi çektirmemi istedi.Sekreter adetin 2.gunu gel randevu verelim vs dedi.Anlamadığım forumda adet bittikten sonra 3.gün gidenler vs olmuş .Adet başladıktan sonraki 3.gün mü yoksa bittikten sonraki 3.gün mü ? Bir de şehir Hastanesi'nde yaptıranlar varsa tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim.
Bu ayin 7sinde ankara sehir hastanesinde hsg cektirdim bende. 2.gunu gittim adetimin bitiminden 4.gune denk gelecek sekilde randevu verdiler ve recete yazdilar. Daha sonra hsgden bigun oncesine kan vermemi istediler. Kagidigini ekleyim belki yardimci olur.

Eklentiler

• 20220922_134758.jpg
    20220922_134758.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 581
Bu ayin 7sinde ankara sehir hastanesinde hsg cektirdim bende. 2.gunu gittim adetimin bitiminden 4.gune denk gelecek sekilde randevu verdiler ve recete yazdilar. Daha sonra hsgden bigun oncesine kan vermemi istediler. Kagidigini ekleyim belki yardimci olur.
Teşekkür ederim peki muayene nasıldı çok ağrı sızı oluyor mu ?

Bende o hastanede çekildim cuma günü adetimin 1.günü gittim bana randevu verdiler randevudan bir gun oncede beta hcg testi verdim ama sakın unutma ilaç yazıcakmisiniz diye sormayi beta hcg yi vermeye gittigin gun cunku unutuyorlar ben hatirlattim şuanda da saten ilaçlarin cogu kaldirilmiş eczanelerde ben zor buldum ankaradaki butun nobetci eczaneleri aramak zorunda kaldim bulamasaydim randevum yanmıştı yani

Birde canım doktorun yanina gideceksin randevu günü saat 11 de orda ol dediler ya kapidan girince sağ taraf dipteki sekreterlikten kagit imzalatiyorlar ve eczaneden aldigin o sivi ilaci senden teslim aliyorlar birde filmden yarim saat 1 saat once agri kesici icmeyi unutma

Birde canım doktorun yanina gideceksin randevu günü saat 11 de orda ol dediler ya kapidan girince sağ taraf dipteki sekreterlikten kagit imzalatiyorlar ve eczaneden aldigin o sivi ilaci senden teslim aliyorlar birde filmden yarim saat 1 saat once agri kesici icmeyi unutma
Çok teşekkür ederim inşallah kolay geçer..

Insallah gecmis olsun. Tez zamanda bebisler gelir insallah
Gebe kalabildiniz mi acaba

Ben kalamadim ilk ay malesef. Cekimden sonra bata 19 gun vardi ama yinede olmadi. Suanda 12 gun var yine beklemedeyim. Bu ayda ve 2 kere daha adet olursam hsgnin suresi bitmeden hastaneye gidicem. Esimle bekleme ve deneme karari aldik.
Hayırlısı olsun inşallah, bende duphaston kullanıyorum adet olamiyorum bebek istiyorum diye söyleyince en son bunu verdiler adet olursam hsg icin randevu alacağım

Yok hayır hsg günü beta 11 çıktı cekilemedim o yüzden şimdi beta düştü kimyasal olmuş önümüzdeki ay ravdevu al hsg ye dediler
Yaaa cok üzüldüm canım çok geçmiş olsun bunda da bir hayır vardır. İnşallah önümüzdeki ay hsgye gerek kalmadan sağlıklı hamile kalırsın

Hayırlısı olsun inşallah, bende duphaston kullanıyorum adet olamiyorum bebek istiyorum diye söyleyince en son bunu verdiler adet olursam hsg icin randevu alacağım
Evet cogu konunuzu okudum diye hatirliyorum. Adet olamama sonucu ertelenmisti galiba. Gecikmelerin veya farkli olmalarin sebebine bakilmadimi

X