ANKARA kadınlar kulübü buluşuyoooooooor

nrsnkma39

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
3.556
10
ankara kadınlar kulübü üyeleri olarak En Büyük KK 29 ocak pazar günü 13:00-17:00 arası "FLZ cafe&restaurant ta (YKM üstü) "buluşuyoruz. :emir_bebek:hepinizi bekliyoruuuuuuuuuuz.
:KK52:
katılacak arkadaşlar isimlerini bildirsinler
şimdilik 16 kişinin üzerinde bir katılım bekliyoruz arkadaşlar
katılacaklar
----------------------
-nrsnkma39 ve kızı
-d@ğçiçeği
-turuka
-asena66
-serpil
-okyanus39
- pelincan

belki katılacaklar
----------------------
-nurank

:nazar:

Eklentiler

• $flz.JPG
    $flz.JPG
    26,8 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:
merhaba, ben buluşmaya katılmayı çok istiyorum ama pazar günü olması benim için sıkıntı. eşimi bırakamam. :KK43:

merhaba, ben buluşmaya katılmayı çok istiyorum ama pazar günü olması benim için sıkıntı. eşimi bırakamam. :KK43:
bir buluşmamız cumartesi bir buluşmamız pazar günü oluyor.. sizi de aramızda görmek isteriz. eğer bu buluşmamıza gelemzseniz bir dahaki buluşmamız cumartesi olur o zaman görüşürüz. sevgilerimle:KK19:

hepinizi sevgiyle bekliyoruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuz.. duyanlar duymayanlara duyursun :KK1::KK1::KK1::KK52::KK52::KK19::KK19::KK19::KK19:

Eklentiler

• $karisik_cicek_buketi.jpg
    $karisik_cicek_buketi.jpg
    113,9 KB · Görüntüleme: 100
Ankara da bulunan tüm kk üyesi arkadaşları buluşmaya bekliyoruzEn Büyük KK lütfen arkadaşlarımıza duyuralım:KK52: bekliyoruz:KK16: sevgiler:KK19::nazar::nazar::nazar:

katılacak arkadaşlar lütfen isimlerini yazdırsınlar,sevgiyle kalınnnnnnnnnnnnnn:119:

bu tür organizasyonların haftasonu olması çok sıkıntılı aslında.evliler daha ağırlıklı. ben şahsen bekar olup çalışmamama rağmen haftasonu dışarı çıkamıyorum. biz de bi kaç kişi olarak daha önce buluştuk ankaralı kk üyeleri olarak ama haftaiçiydi. neyse size iyi eğlenceler diliyorum ben :))

bu tür organizasyonların haftasonu olması çok sıkıntılı aslında.evliler daha ağırlıklı. ben şahsen bekar olup çalışmamama rağmen haftasonu dışarı çıkamıyorum. biz de bi kaç kişi olarak daha önce buluştuk ankaralı kk üyeleri olarak ama haftaiçiydi. neyse size iyi eğlenceler diliyorum ben :))

bizim daha önceki buluşmalarımızda evlilerde bekarlarda oluyordu.genelde hafta sonu buluşmaları yapıyoruz..bir ay cumartesi bir ay pazar. hafta içi isteği olursa sonraki buluşmalarımıza onu da değerlendiririz sevgiler :KK19:

merhaba hafta sonu olması evliler için sıkıntı cıkartabilir. mesela ben eşimi bırakıp gelemem hafta sonları. size iyieğlenceler. ama takip ederim burayı hafta içi olursa saykopatla geliriz :KK1:

merhaba hafta sonu olması evliler için sıkıntı cıkartabilir. mesela ben eşimi bırakıp gelemem hafta sonları. size iyieğlenceler. ama takip ederim burayı hafta içi olursa saykopatla geliriz :KK1:

selam hafta içi buluşma isteyenler içinde istek olursa etkinlik düzenleriz:KK19:

bu soğuk günlerde içinizi ısıtacak sıcacık bir buluşma için hepinizi gekliyoruz :KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

Eklentiler

• $kardan dan.jpg
    $kardan dan.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 81

Buluşmaya katılmayı planlıyorum..Hafta sonu olmasının nedeninin evli yada bekar olmakla bir ilgisi yok.Genelde çalışıldığı için öyle oluyor.
Gurbumuzda her türlü medeni halden kişi var..katılmak tanışmak isteyenleri aramızda görmek isteriz :KK34:

selam kızlarrrr etkinlik güzelll inş uluşma olurr konuyu açan üyemiz nereli ve kaç yaşında

X