Ankara için Tüp Bebek Merkezi önerisine ihtiyacım var.

Beyazyasemin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2024
23
2
Merhaba arkadaşlar. Sebepsiz infertilite nedeniyle iki kere aşılama oldum. Birini Bilkent Şehir Hastanesinde diğerini ise Özel bir Tüp Bebek merkezinde. Aşılama şansı düşük olduğu için artık vakit kaybetmek istemiyorum.
Tüp Bebek Merkezinden memnun kalmadığım için yeni bir merkez arayışı içindeyim.
Önerilerinizi benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Sebepsiz infertilite nedeniyle iki kere aşılama oldum. Birini Bilkent Şehir Hastanesinde diğerini ise Anatolia Tüp Bebek merkezinde. Aşılama şansı düşük olduğu için artık vakit kaybetmek istemiyorum.
Anatolia Tüp Bebek Merkezinden memnun kalmadığım için yeni bir merkez arayışı içindeyim.
Merkez değil klinik önerebilirim tekte tuttu benim meltem aksu sönmez veya prof murat sönmezer ikisindede muayne oldum ikiside çok ilgili ve alakalılar

Merhaba arkadaşlar. Sebepsiz infertilite nedeniyle iki kere aşılama oldum. Birini Bilkent Şehir Hastanesinde diğerini ise Anatolia Tüp Bebek merkezinde. Aşılama şansı düşük olduğu için artık vakit kaybetmek istemiyorum.
Anatolia Tüp Bebek Merkezinden memnun kalmadığım için yeni bir merkez arayışı içindeyim.
Fiyat olarak da ilgi olarak da Baskent hastanesi Göğşen Önalan'ı önerebilirim. Pgt tüp bebek sürecimi tamamladık doğuma gün sayıyoruz inşallah sizinde ilk seferde tutar o mutluluğu yaşarsınız 🤲

Tüp bebek merkezinde laboratuar ve doktor çok önemli, Bahçeci Ankaranın laboratuarı iyi, doktor olarakta ilgisi, süreç sırasında rahatlatması, güleryüzü ve bilgisi için Yusuf Aytaç Tohma hocayı öneririm🤲

X