Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası Ankara etimesgut sincan elvankent eryaman semtleri civarı bebek bakıcısı arayan anneler...

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

zehra yoruk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2017
5
0
29
Ankarada eryaman etimesgut elvankent sincan civarı bebek bakıcısı arayan anneler... merhaba bu ilanı ihtiyacı olan bir tanıdıgım adına açıyorum kendisi bebek bakımında uzun yıllar tecrubeli ve referansı var..güler yüzlü bebek ve çocuk bakımından çok iyi anlayor ayrıca çocuklarla iletişimi çok iyi sizde çocuğunuzu gönlünuz rahat şekilde teslim edebileceğiniz bir yardımcı arıyorsanız bana ulaşabilirsiniz...teşekkürler...

bizim yeni doğan ikiz bebeğimiz var bi bakıcı arıyoruz

Merhabalar,
Bende eryaman Ata mahallesinde yarım gün bakıcı arıyorum. ilgilenenler özelde yazarsa telefon iletirim.

Sincan yenikentte 1 yaşındaki oğluma hafta içi 6.30-5.30 arası dürüst oğlumla güzel ilgilenebilecek bakıcı arıyorum.

Merhaba, eryaman 1. etap sutek bloklarında 26 kasım 2017 doğumlu ikizlerimize 08:30 - 19:00 saatleri arası hafta içi annemle beraber bakacak, dürüst güvenilir şevkatli bakıcı arıyorum. İlgilenenler eşimin numarasından ulaşabilir. 0.532.238 49 94

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…