ankara dr gurcan aslan i bilen var mi ??

bigunmutlaka

;)
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2015
3.494
2.753
35
1 aydan az kaldi ameliyat gunume ankara hastanesi gurcan aslan a karar verdim baya arastirdim hastalarin tavsiyesi ve deneyimlerini goz onunde bulundurarak karar verdim burdan gurcan aslana varmi ameliyat olan bilen duyan??
Kafama en cok takilan ameliyattan sonra kucuk cocugum var kaldirmak ilgilenmek kac gun zor olur yatmak mi gerekiyor

1 aydan az kaldi ameliyat gunume ankara hastanesi gurcan aslan a karar verdim baya arastirdim hastalarin tavsiyesi ve deneyimlerini goz onunde bulundurarak karar verdim burdan gurcan aslana varmi ameliyat olan bilen duyan??
Kafama en cok takilan ameliyattan sonra kucuk cocugum var kaldirmak ilgilenmek kac gun zor olur yatmak mi gerekiyor
En kötü ihtimalle 1 hafta yatarsınız..

Merhaba Gürcan bey gerçekten çok iyi bir doktor. Yengem 2 operasyon oldu. Yakın zamanda da abim göz kapağı ameliyatı oldu. Bende burun ve göz kapağı estetiği düşünüyorum. Maddi olanakları denkleştirirsem gideceğim inşallah yaz gelmeden. Burundan sonra 1 hafta sonra bandajlar çıkıyor bildiğim kadarıyla. O süreçte dikkat etmelisin. Facebook sayfasında yaptığı ameliyat resimlerini paylaşıyor Gürcan bey oradan da fikir edinebilirsin.

Merhaba Gürcan bey gerçekten çok iyi bir doktor. Yengem 2 operasyon oldu. Yakın zamanda da abim göz kapağı ameliyatı oldu. Bende burun ve göz kapağı estetiği düşünüyorum. Maddi olanakları denkleştirirsem gideceğim inşallah yaz gelmeden. Burundan sonra 1 hafta sonra bandajlar çıkıyor bildiğim kadarıyla. O süreçte dikkat etmelisin. Facebook sayfasında yaptığı ameliyat resimlerini paylaşıyor Gürcan bey oradan da fikir edinebilirsin.
Hicc güzel deil burunlari

Yok baska saglik sorunlari girdi araya olamadim gunu gecti aciliyeti olan saglik sorunlarimi halledersem ggidicem tekrar

Merhabalar ;
Ben 18 Nisan da ameliyat oldum .Şu an gayet iyiyim be burun şeklimi gayette beğendim. Kemikli bir burnum olduğu için normal düzeyde şişlik ve morluğum oldu ama çok çabuk iyileşti.Gürcan bey oldukça güler yüzlü ve ilgili bir doktor.Ayrıca sizin isteklerinize kulak veriyor ve yapay bir burun yapmıyor. Ben sonuçtan memnunum gayet güzel nefes alıyorum ve gayet güzel şekli olan bir burnum var şu an . Gidip görüşmenizi tavsiye ederim .

Ben bu konuyu cok eskiden acmistim sonra baska bi doktora ameliyat oldum (esabil eker) iyikide oyle yapmisim suan 3.5 ay oldu memnunum hemde gurcan beyin dedigi fiyatin yarisina oldum

ben Gürcan beye ameliyat oldum hemde çok sorunlu bir burunla ameliyat oldum şuan tam 9 ay geçti benimde ve ben gayet memnunum doktorumdan. resimleri konularimda da var. kendisi şuan muayenehane açtı ve operasyonları farklı hastanelerde yapacaktır muhtemelen bu sebepten de ücrete bunun bir yansıması olacaktır öncesinde ankara hastanesindeydi ama artık değil.

X