Ankara dikmen de evimi temizlikçi bayan arıyorum

pamuk58

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2010
8.587
48
Ankara dikmen de oturuyorum evimi temizleyecek bayana ihtiyacım var ilgilenenler özelime msj atabilirler

iyi günler ismim fatoş keçiörende oturuyorum 10 yıldır temizlik işindeyim görüşmek isterseniz telefon numaranızı özelden yazarsanız sizi arayabilirim.referans da verebilirim

arkadşalr bende ankarda oturuyorum tecrübeliyim temizlik işi arıyorum güvenilir insanlarla calışmak isterim evli 2 cocuk anesiyim temizz ve titiz biriyim ihtiyacı olnalar ban burdan ulaşırlarsa sevinirim.......... teşekkürler umarım ihtiacı olnan kişiler cıkar

iyi günler ismim fatoş keçiörende oturuyorum 10 yıldır temizlik işindeyim görüşmek isterseniz telefon numaranızı özelden yazarsanız sizi arayabilirim.referans da verebilirim

haftada 2 gün gelecek aylıkla çalışıp bütün işleri halledecek bayan arıyorum ankara dikmen

merhaba bende gündelik temizlik işlerine gidiyorum tecrubaliyim 2 günüm dolu geri günlerimi doldurmak istiyorum :KK43:

merhaba arkadaşlar. konuyu güncel tutalım. bende öveçlerde bayan temizlikçi arıyorum. ilgilenenler benimle irtibata geçebilirmi?

merhaba ankara ev temizligine gidiyorum dikmen de gittigim 2 kişi var 1 keçi ören yaşam kent 2 kişi referans vere bilirim düzenli işlerim var çalışmak isterseniz çalışabiliriz. 0545 327 53 85 den ulaşa bilir siniz.

Gündeceldir benim pek boş günüm kalmadı ama ablamın 2 günü boş arayanladan cvp bekliyorum referans verebilirim.

Gündeceldir benim pek boş günüm kalmadı ama ablamın 2 günü boş arayanladan cvp bekliyorum referans verebilirim...

İşmin biri memuriyeti dolayısıyla taşınıyor başka şehre istersiniz çalışa biliriz dikmende çok işim referans vere bilirim

Ankara dikmendede. Ev temizlihine yardimci arayanlar bende ankarada ev temizlihine gitmekteyim islerimin.cohunluhu dikmendedir tam yarim.temizlihe yardimci arayanalar bana burdan yada telden.ulsurlarsa sevinirim iyi gunler

Ankara dikmende oturuyorum ev temizligine gidiyorum düzenli işlerim var referans verebilirim 0545 327 53 85 den bana ulaşabilirsiniz

Ankara dikmendede. Ev temizlihine yardimci arayanlar bende ankarada ev temizlihine gitmekteyim islerimin.cohunluhu dikmendedir tam yarim.temizlihe yardimci arayanalar bana burdan yada telden.ulsurlarsa sevinirim iyi gunler
...
sayfam gunceldir

Son düzenleyen: Moderatör:
X