Ankara / Demetevlerde A(Rh)+ Acil Kan Lazım :(

Kanın bol bulunmasının bir önemi kalmıyor zira bu zamanda ilaç almamış birini bulmak çok zor.

Son 15 gün ilaç alınmamış olması gerekiyor ve dediğim gibi kanın önceden alınması değil lazım olduğu an verilmesi gerekiyor.

Zaten bir kardeşi var oda yanında Ali bey, hastamızın bir kızı var oda maalesef yatalak, ve babalarıda lenfomadan dolayı vefat etmiş.

Ama KK'dan sağolsunlar bir çok kişi arayıp listeuye isimlerini yazdırmışlar artık kan lazım olduğunda sanıyorum çok zorlanmayacaklar inşallah.

çok geçmiş olsun batıkentte oturuyorum ama kan grubum aileminde tutmuyor tanıdıklarıma sordum ama yok Allah şifa versin yardımcınız olsun

bugün sabah yine ali bey aradı acil kan bulmamız gerek,tel.ini aldığım kişilerden gelecek durumda olanını bulamadım dedi ve yeniden belediyeye anons ettirdim ve 2 kişi gönderdim,şimdi görüştüm ali beyle hasta iimiş hafta sonu kan bankası kapalı olduğundan dolayı bugünden alınması gerekiyormuş.kan vermeye giden 2kişide uygun görülüp trombositleri alınmış,sizi haberdar ediyim dedim,sabah hasta biraz ii değildi ama şimdi gayet sağlıklıymış.iyi geceler

Merhaba,
Mailinizi dün aldım ve aradım Ali Bey'i bugün aradılar ve bi arkadaşımla beraber trombosit verdik. Haftasonu idare edermiş. Gerçekten çok zor durumdalar. O kadar minnettar oldularki.... Bende sizlere çok teşekkür ederim ki gerçekten bu kadar zor durumda insanlara yardım etmeme vesile oldunuz. Allah herkese şifa versin....

Merhaba evet haberimiz var sabah kan lazım olduğundan sonrasında ise bulduklarını belirttiler bizde burada çok sevindik.

Size tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum

Sizden Allah razı olsun çok teşekkürler.

Evet Ali bey 2 kişinin geldiğini söylemişti ve kan verdiğini söylemişti bizde o haberi alınca rahatlamıştık.

Allah razı olsun binlerce kez sizler gibi yardımseverlerden umarım biran önce sağlığına kavuşur.

Kan grubum uyuyor ama maalesef Ankara da değilim. zor bulunan bir kan değil. inşaallah zorlanmazlar.
Alah'tan acil şifalar diliyorum

Ben kadınlar kulübünden( editor@kadinlarkulubu.com) gelen maille aradım li Bey'i. Bugunde Ali Bey aradı ve acil trombosit ihtiyaçları olduğunu söyledi. Anonstan yada belediyeden haberim yok. Adım Emine arkadaşımınki Tayfun. Yanlış anlaşıldı galiba.

Yok yok doğrusunuz, Sağolsun Kazen abi Ankarada yaşayan üyelere mail attı bu konuyu.

Anons ve belediye konusunda başka bir arkadaşımız bize yardımcı oldu.

Tekrar tekrar çok sağolsun iyiki varsınız.

canım yeni baktım maillerime kan gurubumuz uynuyoo ama arkadaşlarıma sorıcam canım allah yardımcısı olsun acil şifalarr

allah acil şifa versin,benim kan gurubum uyuyor fakat bende 9 aylık hamileyim,keşke elimden birşey gelse.rabbim şifa versin,geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun. kan gurubum tutmuyor ne yazık! Allah yardımcın olsun... İyi insanlar var ve mutlak vereceklerdir, inanıyorum...

merhaba.kan bulundumu acaba bulunmadıysa vermek ısterım hayata bı katkım olsun.

Merhaba öncelikle çok ama çok teşekkürler.

Konuda da yazdığım gibi kan lazım olduğu an verilmesi gerekiyor bu nedenle ali beyi arayıp isminizi ve telefonunuzu yazdırırsanız kan lazım olduğunda aranırsınız.

Geçen gün lazım olduğunda da KK'dan arkadaşlar sağolsunlar gidip verdiler.

Allah razı olsun hepinizden.

canım geçmiş olsun vermeyi çok istiyorum ama bebeğim var ve bırakacak kimsem yok ankarada ama yinede eşimi arayıp konuşacağım allah nasip ederse eğer seve seve kan veririm

tamam arkadaş elimizden geldiğince ulaştırırız ancak hangi kan grubu olduğunuda yazsaydın direk o kişileri de bulmaya çalışırdık....

Hastanın mide kanaması başlamış ondan kan gerekiyo ve durana kadar vercekler. Hala ihtiyaç var yani. Eğer müsaitsen mutlaka git, cok sevaba girersin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…