Ankara / Demetevlerde A(Rh)+ Acil Kan Lazım :(

nevbahar hanım sabah hemen işe gider gitmez belediyeyi aradım ve tüm belediye birimlerine anons yaptırdım,sekreterliğe hasta yakınında tel.ini bıraktım,daha sonrada hasta yakınını aradım görüştüm.şuan kan ihtiyaçtan fazlaymış ve hastamız iyiymiş maşallah,belediyeden irtibat kuracakcarını yinede her ihtimale karşı arayanların tel.numaralarını almalarını söyledim ali beye oda olur dedi.bilgilerinize sunulur.ayrıca da çok yardımseverin aradığını ve herkese çok teşekkür edip selamlarını söyledi.allaha şükürler olsun çok sevindim,herhangi bir ihtiyaçları olduğunda tekrar aramasınıda söyleyip 2tel.numaramıda verdim,gözünüz arkada kalmasın nevbahar hanım.uygun bir zamandada ziyaret edicem inşallah.

Çok ama çok teşekkür ediyorum size sanırım ne desem azdır.

Dün kendine geldiğini ilk kez konuştuğunu ve gülümsediğini öğrendik bizde.

Sanıyorum KK sayesinde sizlerin sayesinde artık ihtiyaç olduğunda rahatlıkla kan bulabilecekler.

Bu da hem bizler hem onları çok mutlu ediyor.

Tekrar size ilginize ve duyarlılığına çok ama çok teşekkürler.

keşke verebilseydim bu sorunları yaşadım eşimi kanserden kaybettim ..tansiyon hastasiyım ilaç alıyorum buna rağmen hala yüksek kontrol altındayım sanırım yeni bişeyler denenecek keşki faydalı olabilseydim acil şifalar dilerim .....

geçmiş olsun diyorum ama kan gurubum uymuyoki allah acil şifalar versin hastalık ve hasta olmak çok zor çok üzüldüm...

Allah rahmet eyllesin

Allah tüm hastalara acil şifalar versinn

çok geçmiş olsun kan grubum uyuyor ancak malesef benden kan alamıorlar yardım etmek isterdim. Allah acil şifalar versin. tekrar geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun ben şuan Adanadayım ve kanım tutmuyor ama orada abilerim var onlara mutlaka iletirim Allah acil şifa versin.

Sevgili Nevbahar, çok geçmiş olsun. Yazmış olduğun ilanı okuduktan sonra benim kan grubum uyduğu için beni dahil edebileceğini söylemek istiyorum. Fakat ilanı KK sitesine bir hayli zaman önce koymuşsun halen kana ihtiyaç var mı yoksa hasta olan kişi iyileşti mi diye merak ediyorum?

Eğer ki ihtiyaç varsa nereye başvurmam gerektiğini söylersen ben A+ olan birisi olarak ve Allaha şükür hasta olmayan birisi olarak hasta olan kişiye kan verebilirim.

Nevbahar afedersin ben KK'nın genelde okuyucusuyumdur ama şu tarihleri bir türlü öğrenemedim daha 5 gün olmuş yani gerekirse dediğim gibi ilaç kullanmayan biri olarakta kan vermek isterim. Tekrar geçmiş olsun...

Nevbahar afedersin ben KK'nın genelde okuyucusuyumdur ama şu tarihleri bir türlü öğrenemedim daha 5 gün olmuş yani gerekirse dediğim gibi ilaç kullanmayan biri olarakta kan vermek isterim. Tekrar geçmiş olsun...

Canım merhaba, hastamız halen yatıyor zira kemoterapiyede başlanamıyormuş böbrekleri iflas ettiği için.

Bu sabah acil kan ihtiaç olmuş Ali bey listedekileri arayacam demiş, sama sonrasında bulundumu bilemiyorum görüşemedik Ankara ile.

Eğer Ali beyi arayıp listeye adınızı ve telefonunuzu yazdırırsanız böyle acil durumlarda listeden aranırsınız.

Çok teşekkürler hepinize gerçekten arkadaşlar.

veremiyo olmak beni baya üzmüştü
bende yazılanları okudukça çook mutlu oldum yaa
nevim inşallah tez zamanda iyileşir hastanız

nevim sürekli haberlerini okuyorum buradan...
inan çevremdekilere söyledim,kimi ilaç kullanıyor,kiminin de
kanı tutmuyor,benim gibi...
Rabbim inşallah zorda bırakmasın ve acil şifalar versin...
sevdiklerine bağışlasın...
sevgilerimle...

çok geçmiş olsun umarım yakınınız çok yakın zamanda sağlığına kavuşur
benim uymuyor fakat yakınlarıma ileticeğim

kan gurubumuz 0 rh + hepimizin yardımcı olamadık kusura bakmayın ALLAH acil şifalar versin

Hastanıza acil şifalar diliyorum.
Yardım etmeyi çok isterdim inanın, hem hamileyim hemde kan grubum tutmuyor. Ankaraya yeni taşındım sayılır ve tanıdığım kimse yok İstanbulda olsaydı bulurdum mutlaka

Çok geçmiş olsun.Ben Ankara'dayım kan grubumda uyuyor ama bronşitim var onun için kan veremiyorum çok üzgünüm

hastanıza acil şifalar diliyorum.ne yazıkki benimde kanım uymuyor zaten ilaçta kullanıyorum fakat çevremdekilere ileticem

bu kan gurubu çok bulunan bir kandır...kişinin ailesinde akrabalarında bulamamışlar mı acaba..hani nadir bir kan olsa tmm diyecemde....şimdiye çoktan bulunması gerek...geçmiş olsun..
kan vermeyi inanın çok isterdim ama elimde olmayan sebeblerden dolayı sanırım yardımcı olamayacağım..sabah parmağımı kestim ve çok kan kaybettim..hastaneden geliyorum bende dikiş atıldı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…