Ankara / Demetevlerde A(Rh)+ Acil Kan Lazım :(

kan grubum benimde uymuyor ,kan bankasından temin edilebilir ama taze kan olmaz.. yine de etrafımdakilere haber veririm çok geçmiş olsun

nevcim öncelikle çok geçmiş olsun ,inanki hastaydım kaç gündür görmedim bugün baktım mail gelmiş hemen girdim, devekuşuda söyledi bana hemen iş yerindeki arkadaşların kan gurubu listesine baktık herkese tek tek sorduk ,nerdeyse 20 kişiden herkeste ilaç kullanmış malum kış olunca ..ama şubemdeki iki arkadaşa söyledim onlar tutuyorlar şimdi arayıp isimlerini vereceğim..ayrıca hemen verilecek tarzda olsa bulmak daha kolay olurdu ama şartlar biraz zor olunca kan tutsada şartlar tutmuyor ..neyse gene araştırıyorum allah acil şifalar versin ..

aradım nevcim ismimi verdim telimi verdim normal kanada ihtiyaç duyuyorlarmış ozamanda arayacaklar ozamanda yardım ederim merak etme,şu aşamada ihtiyaçları yokmuş sonraki aşamalarda ihtiyaç olabilirmiş o zaman arayacaklar..elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz ..merak etme

Canım çok teşekkür ederim, geçen günlerde lazım oldu zar zor bulundu evet işte ne zaman lazım olacağı belli olmadığı için maalesef zorluyor bu bizleri ama hepinizden Allah razı olsun kk dan arkadaşlar aramışlar isimlerini telefonlarını yazdırmışlar, sanırım ihtiyaç olduğunda artık zorda kalmayacağız hepinize sonsuz teşekkürler.

keşke kan grubum uysaydı.yenimahallede oturuyorum.üstelik abimin hanımıda demet onkoloji cocuk servisinde hemşire.ama ne onun nede benim uymuyor.acil şifalar diliyorum.....

çok geçmiş olsun kan grubum tutmuyor allah acil şifa versin çok zor.. 1 yıl onkoloji hastanesine gidip geldim teyzemden dolayı o yüzden nasıl bişeydir bilirim ..

çok üzüldüm canım fakat kan grubum uymuyo o kan grubunda tanıdığım var ama ankara dışında allah acil şifalar versin işallah bulursunuz çok geçmiş olsun

Merhaba, öncelikle çok teşekkür ediyorum, durumumuz şu kan lazım olduğu an isim yazdıranların aranıp hemen gelip kan vermeleri istenecek bir terslik olursa kimse müsait olmaz ise işte ozaman durum kötü olacak.

Doktorların dediği yani listeye ne kadar kişi yazabilirse o kadar iyiymiş.

Sağolsunlar bugünde dün akşamda KK'dan bir çok kişi Ali abiyi aramış, onlarında bir nebze moralleri düzeldi çünkü tek korkutları ya kan lazım olurda bulamazsak idi.

Hepinize çok çok teşekkürler.

Ve bu konuyu Tüm Ankaralı üyelerimize duyuran Kazen abime tekrar çok teşekkür ediyorum onun sayesinde sizler öğrendiniz ve bize yardımcı oldunuz.

Son düzenleme:
Kan grubum tutuyor ama ankarada değilim maalesef adaş :çok üzgünüm:
allah tüm hastalara acil şifalar versin işallah :Saruboceq:çok geçmiş olsun

Keşke yardımcı olabilseydim ancak kan grubum tutmuyor ne yazıkki :1no2: Allah yardımcıları olsun :çok üzgünüm:

öncelikle acil şifalar diliyorum.neler hissettiğinizi gerçekten iyi biliyorum..fakat kendi kan grubum uymuyor,ama okuldan arkadaşlarıma tek tek belirticem..umarım birşeyler bulabilirim..
Allah yardımcınız olsun..

Çok geçmiş olsun.Ben Ankara'dayım ama kan grubum ARh -. Keşke uysaydı. Hiçbir engelim yok. Seve seve verirdim.A Rh negatif lazım olanlarada verebilirim. Yinede aklınızda olsun.Kan değişimi olbiliyor.Bazen başkasına lazım oluyor. Değiş tokuş yapılıyor. Allah acil şifalar versin.

kan grubum tutuyor ama malesef tiroid den dolayı sürekli ilaç alıyorum
umarım bir an önce yardım edebilecek birileri olur

cok üzgünüm
hepatit b hastasıyım.
demetevlerde oturuyorum ama kan vermem mumkun değil.

Su an turkiye'de degilim ama Ankara'da bulunn arkadaslarima mail gonderiyorum. yardim edeceklerinden eminim. Cok gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…