Ankara / Demetevlerde A(Rh)+ Acil Kan Lazım :(

Merhaba.. Geçmiş olsun.. Maalesef kan grubumuz uymuyor ama yerel medyada anons edileceğinden emin olabilirsiniz..Acil şifalar diliyorum

geçmiş olsun..
ankaradayım ama hepatitliyim bulabilrsem yönlendiririm umarım bulunur:Saruboceq:

annem ve kardeşimin kanı uyuyor ama hepapit we ilaç sebebiyle kan veremesler ama mail listemdeki herkese ilettim açılan konuyu sabah tanıdıklarımada söyleyeceğim ayrıca hastaneye çok yakın oturuyorum herhangi bi ihtiyaçta sewe sewe yardımcı olabilirim

mevlam acil şifalar versin
kan grubum maalesef uymuyor
çevremdeki insanlarıda haberdar eder elimden geldigince yardımcı olmaya çalışırım

rabbim şifa versin ailesine yrdım etsin dua etmekten başka elimzden bişy gelmyo eş dost tanıdıklara demekten başka ama şu şartlarda hiç ilaç almayan sapa sağlam olabilen kimse yok galba:S ankaradayım ama kilo yetersizliğinden almazlar kanımı malesf elimzden bişy gelebilse keşke

merhaba...annemin kan grubu a+ ama hem sehir dısında hemde antipsikotik ilac kullanıyor devamlı....aklıma facebooka eklemek geldi... bilmiyorum ekleyen oldu mu...maille yollasam arkdslar yine öylesine yollanmıs bi mail sanabilirler diye düsünüp facebooktaki üyeliğimde yazdım not şeklinde...umarım oradan bisi çıkar... ben yardımcı olmak isterdim ama 0+im ve demir hapı kullanıyorum geçmiş olsun....

Geçmiş olsun.. Maalesef eşimin de benimde kan grubumuz uymuyor.Allah acil şifalar versin...

çok geçmiş olsun biran önce sağlığına kavuşur inşallah.Hem kan grubum uymuyor hemde devamlı ilaç kullanıyorum.Ama o tarafta oturan tanıdıklarıma mutlaka soracağım.Ve bulursam sizleri mutlaka bilgilendiririm.

canım günaydın,

mesajı yeni okudum, çok geçmişolsun,
benim kanım uyuyor ama benden kan almıyorlar, hem troid hemde şeker var sanırım o yüzden ama tüm tanıdıklara mail attım inşallah birileri çıkar, acil şifalar diliyorum...

allah acil şifalar versin cnm inan ne benim nede eşimin kanı uymuyo başka kan olsa değişim yapmıyolarmı?

geçmiş olsun canım benim ben tiroit hastasıyım ve hergün ilaç almam lazım yoksa veriridim

çok geçmiş cnm benim kan grubum Arh(+) uyuyor ben batıkentte oturuyorum eşim arayıp numarasını vericek lazım olduğunda ben gidip kan verebilirim .

ne yazık ki benim kan grubumda tutmuyor
ama bildiklerime ileticem ....
çok geçmiş olsun

çok geçmiş olsun çok uzuldum( ama malesef kan grubum 0 rh+
yakın cevremde bu konuda duyarlı ve kan grubu uyan ablam var ama oda rahatsiz ve gunde 4 tane ilaç kullanıyo. inşallah bulunabilir genede aklımda. (

Allahım bir an önce şifasını verir inşallah lütfen arkadaşlar kanı uyan gidip versin ben mutlaka kan vericem.tekrardan çok geçmiş olsun.

geçmiş olsun canım ben de de kansızlık var. zatürre geçirdim ve de yakın bi zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…