Gebeliğe Hazırlık Ankara da devlet hastanesi kadın doğum doktor önerisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

saglikcibayan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2018
7
0
28
Merhaba 1 yıldır bebek istiyoruz olmadı Ankarada devlet hastanesi veya üniversite hastanesinde kadın doğum doktoru önerecek olan var mıı

Canım bende arıyorum ama devlet biraz zor ama özel bak istersen erteleme bende araştırıyorum
İlk etapta devlet düşünüyorum çünkü muhakkak çok iyi hekimler var ama fiyatlar çok yüksek biraz ticaret haline geldi bir isim buldum ondan randevu almaya çalışıcam.Sizin nedir durum?

B on
İlk etapta devlet düşünüyorum çünkü muhakkak çok iyi hekimler var ama fiyatlar çok yüksek biraz ticaret haline geldi bir isim buldum ondan randevu almaya çalışıcam.Sizin nedir durum?
Bende 1 yıldır evliyi gebelik oluşmadı kadın doğuma gittim hormon testi yaptrdm sonuca birşey demedi tekrar kan verdirdi 6 gün sonra sonucu almaya gidicem şehir dışında yaşıyorum Ankara'da iyi bir doktor olursa niye olmuyorsa ilerlemeden hamile kalmak istiyorum 4 aydır devlette rezillik çekiyorum burda sen hangi doktoru buldun

B on

Bende 1 yıldır evliyi gebelik oluşmadı kadın doğuma gittim hormon testi yaptrdm sonuca birşey demedi tekrar kan verdirdi 6 gün sonra sonucu almaya gidicem şehir dışında yaşıyorum Ankara'da iyi bir doktor olursa niye olmuyorsa ilerlemeden hamile kalmak istiyorum 4 aydır devlette rezillik çekiyorum burda sen hangi doktoru buldun
İnşallah sizinde benimde sağlıklı hayırlı evladımız olur en kısa yoldan ben gazi hastanesinde buldum ama henüz randevu bulamadım

Kusura bakma bu arada birşey sorucam Ankara'da Keçiören de etlik zübeyde hanım Hastanesi'nde randevu alırken hangi bölümü seçeceğiz bir çok bölüm vardır infirlite jinokolji kadın doğum kafam karıştı bir hastanede kadın üzerine bu kadar bölüm ilk defa görüyorum
İnşallah amin canım Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın

X