ankara burun estetiği

esmirna

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2023
18
2
Arkadaşlar merhaba. Ben burun estetiği olmadan önce biraz araştırdım ve bazı şeyler kafama takıldı sormak istiyorum. Öncelikle ankara da burun estetiği için önerebileceğiniz doktor var mı, ben araştırmama rağmen bulamadım. Bir de kalın ciltlerde burun ucu düşmesi falan oluyormuş onun hakkında bilgi sahibi olan, estetik yaptıranlar yardım edebilir mi? Doktor ne kadar iyi olursa olsun burun ucu düşüyor mu, istenilen gibi olmuyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhabalar💞6 Eylül’de ameliyat oldum.Daha çok olmadı elbette fakat 19 yaşında olmama rağmen yıllardır doktor arayışındayım.Size şöyle söyleyim ben Ankara’da yaşamıyorum fakat yaşadığım şehirde iyi doktorlar olmadığı için şehrime yakın yerlerde doktor arayışındaydım.Etlerim büyük olduğu için nefes alma problemim vardı.Burnum da orta kalın derili sanırım.Çok şükür nefes problemimde düzeldi.Şöyle ki düşme her burunda oluyor yerçekimi denilen bir şey var mutlaka düşüyor.Yani araştırmalarıma göre dünyanın en iyi cerrahı da olsa düşme meydana geliyor fakat önemli olan belli bir miktar var o miktarı geçmemesi...Ama işini bilen bir doktor zaten düşme payı bırakıyor.Ameliyattan çıktım ayıldığımda doktorum geldi.Direkt fotoğraflarımı gösterdi.”Düşme payını bıraktım.” Dedi.İlk gerçekten kalkık gelmişti tamponlar iyice kalkık gösteriyordu zaten ama işte bilemedim kendime zehir etmiştim o 1 haftayı...Canım doktorum gerçekten her dediği çıktı.Burnum şu an aşırı aşırı güzel oldu şu an bile bir sürü iltifat alıyorum siz düşünün.Doktorumdan son derece memnunum.Burun ucu düştüğüne dair 1-1.5 yıl öncesinde birisi bu siteye yorum atmış fakat neye göre?İlk haline oranla elbette düşüyor ve doktorum ona göre ayarladı zaten.Doktorum da Op dr Erol Tunç.Şu an her şey çok garip geliyor daha Birkaç ay öncesine kadar ben de böyle araştırıp ediyordum ama iyi ki de Erol bey 💞

Arkadaşlar merhaba. Ben burun estetiği olmadan önce biraz araştırdım ve bazı şeyler kafama takıldı sormak istiyorum. Öncelikle ankara da burun estetiği için önerebileceğiniz doktor var mı, ben araştırmama rağmen bulamadım. Bir de kalın ciltlerde burun ucu düşmesi falan oluyormuş onun hakkında bilgi sahibi olan, estetik yaptıranlar yardım edebilir mi? Doktor ne kadar iyi olursa olsun burun ucu düşüyor mu, istenilen gibi olmuyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
İnce derili burunlarda da düşme meydana gelebiliyor merak etmeyin kalın derililer de belki bu biraz daha fazla olabilir fakat yine söylüyorum düşme payıyla hallediliyor.İçiniz rahat olsun.Ben birçok hastasıyla da iletişime geçtim hepsi içimi çok rahatlattı.Çok memnunlardı onlar da aynı şekilde.Ben de size içim rahat bir şekilde doktorumu önerebilirim.Kesinlikle işini biliyor.

Op veya doçent doktora olma bence olacaksan prof Dr a ol

Ben ameliyat olalı 4 buçuk ay olacak şu an çok memnunum ztn de doğal bı burun istemiştim tam istediğim gibi oldu Ankara da ramazan erkin ünlü ye oldum

Haldun kanburoğlu çok iyidir

Merhaba Ankara'da burun estetiği yaptırmak istiyorum bu hafta Dr Ferhat Şimşek'le görüşmeye gideceğim aranızda daha önce Dr Ferhat Şimşek'e ameliyat olan varmı?

Op veya doçent doktora olma bence olacaksan prof Dr a ol
Merhaba sizle daha öncede konuştuk başka yerden ama bunun pek önemi olduğunu düşünmüyorum bizzat kendim Erol Bey’e olarak görmüş oldum bunu tabii siz arkadaşınızı falan anlatmıştınız bana ama

Merhaba sizle daha öncede konuştuk başka yerden ama bunun pek önemi olduğunu düşünmüyorum bizzat kendim Erol Bey’e olarak görmüş oldum bunu tabii siz arkadaşınızı falan anlatmıştınız bana

Merhaba sizle daha öncede konuştuk başka yerden ama bunun pek önemi olduğunu düşünmüyorum bizzat kendim Erol Bey’e olarak görmüş oldum bunu tabii siz arkadaşınızı falan anlatmıştınız bana ama
Hatirladim sizi ben çok önemli olduğunu düşünüyorum. Siz ameliyat olmuş olabilirsiniz memnunsunuzda ama her ameliyat olan memnun kalacak diye bişey yok bence

Söylemiştim ya o doktora tanıdığım ve arkadaşım ameliyat oldu diye mesela memnun değil yani memnun kalmamış tekrar hastaneye gitmiş burun kanatlari için doktor yeniden ameliyat yaparım ama DUZELECEGİNE GARANTİ VERMEM DEMİS

Söylemiştim ya o doktora tanıdığım ve arkadaşım ameliyat oldu diye mesela memnun değil yani memnun kalmamış tekrar hastaneye gitmiş burun kanatlari için doktor yeniden ameliyat yaparım ama DUZELECEGİNE GARANTİ VERMEM DEMİS
O yüzden her ameliyat olanin burnu güzel olacak istediği gibi olacak diye bir şey yok bence bana göre de doçent ve yardımcı değil üst kademe olan profosor ve uzman bı doktora ameliyat olmak. Prof e ameliyat olmuş biri olarak soyluyorum

Bence sizinde şu an daha çok yeni ameliyat olmuşsunuz 1 2 sene sonra burun tam halini aliyo yeni oturmus oluyo. İlk olduğu gibi mukkemel kalmiyo tabi ki ucunda düşme oluyo şişlikler iniyo

Bence sizinde şu an daha çok yeni ameliyat olmuşsunuz 1 2 sene sonra burun tam halini aliyo yeni oturmus oluyo. İlk olduğu gibi mukkemel kalmiyo tabi ki ucunda düşme oluyo şişlikler iniyo
Evet evet daha yeni ama dediğim gibi birçok hastasıyla arkadaş oldum.O yüzden memnun olduklarını da biliyorum.Prof da şöyle ne profesörler gördüm ama burnu yapamayan da çok selçukta vs. çoğu burnu kötü yapıyor bu yüzden önemli değil dedim.

Normalde herkes sonradan hayranı oluyor ama ben de çok şişlik olmadı (şişliğe neden olanda ödem zaten)o yüzden burnumpa şu an aşk yaşıyorum

Evet evet daha yeni ama dediğim gibi birçok hastasıyla arkadaş oldum.O yüzden memnun olduklarını da biliyorum.Prof da şöyle ne profesörler gördüm ama burnu yapamayan da çok selçukta vs. çoğu burnu kötü yapıyor bu yüzden önemli değil dedim.
Ya işte ne olursa olsun doktor önemli çok iyi araştırmak gerek

Normalde herkes sonradan hayranı oluyor ama ben de çok şişlik olmadı (şişliğe neden olanda ödem zaten)o yüzden burnumpa şu an aşk yaşıyorum
Yani tabi ki odem ztn de. yeni ameliyat olanla 1 sene 2 sene sonrasinda çok fark var benimde ameliyat olduğumda herkes gibi çok sisligim asla olmadı ağrı açıda yaşamadım ilk gün gibi kalmiyo kesinlike. Ödem az da olsa sonuçta yeni ameliyat oluyosun burnun sis oluyo.
Zaman geçtikçe burun ucu bı tık iner şişlikler tamamen iner burun oturur.

X