Ankara buluşması

iyi seneler ve de iyi haftalarkaydirigubbakcemilehihoyyytŞenizŞenizkaydirigubbakcemile5a.s.:teytey::dance:

BİRİ BANA BİRŞEY DEDİ

HİİÇÇÇÇ ZANNETMİYORUM BANA DİYEMEZSİN naniknanikZATEN ÇÜNKÜ GERÇEKLERİ SÖYLÜYORUM (SAHTE MIKTARRRR ASLI BENDE SAKLI):dilcikar:

HADİ BAKALIM 1 HAFTAN KALDI SONRA GÖRÜŞECEĞİZ:jeyyar:

Sizleri görmek ne güzel canlarım benim.Sizi çok seviyorum,dostluğumuz,neşemiz daim olsun,gülümsememiz eksik olmasın.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5:dance::teytey:ŞenizŞeniza.s.

oy oy yaşayan ölüler dönmüşmü ne nam hoş gelidn sıçak suyun hazır dur ayaklarına dökeyim bizleri çok ihmal etmiştin

Sizleri görmek ne güzel canlarım benim.Sizi çok seviyorum,dostluğumuz,neşemiz daim olsun,gülümsememiz eksik olmasın.kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile5:dance::teytey:ŞenizŞeniza.s.
AMİN ABLACIM CÜMLEMİZİN GÜLEN YÜZLERİ SOLMASIN
oy oy yaşayan ölüler dönmüşmü ne nam hoş gelidn sıçak suyun hazır dur ayaklarına dökeyim bizleri çok ihmal etmiştin

EYLÜL TATLIM SU SICAK OLMASIN, MALUM DAMAR TIKANIKLIĞIYLA UĞRAŞIYORUM MÜMKÜNSE BUZ GİBİ SU TERCİHİMDİR

BU ARADA CADI EYLÜL SENİ ÇOK ÖZLEDİM BEN

Köşemiz neşelenmeye başlamış şükürler olsun.Hepinizi özlemle kocaman öptüm,sizleri çokkkkkkkkkkkk seviyorum:iyi gecelerŞenizŞenizŞeniza.s.a.s.

hıh özleyen insan arar bir tel uzaklığındayım kaydirigubbakcemile5lülülülülülü şaka bir yana bende namı değer namı özledim kalişimide senden daha çok özledim

GÜNAYDIN GÜNÜNÜZ ŞEN OLSUN ANKARILILAR KIRŞEHİRDEN SELAMLAR
--------------------------۞Hadis-i Şerif۞
Üç Dua Vardır ki , Bunlar Şüphesiz Kabul Edilir.
Mazlumun Duası , Misafirin Duası Ve
Anne ,Babanın Evladına Duası.

Evet ya şenlensin ankara köşesiiii
nam ve kali abla gelmenezle şenlenyor ankara koşesi
nurşen ablam fanadiğin yesin seniiiiii iyiki varsın

CAN DOSTUM SENDE İYİKİ VARSIN

SENİ TANIDIĞIMA ÇOK AMA ÇOK MENUNUM ESMERİM GÜZELİM Şeniz

hıh özleyen insan arar bir tel uzaklığındayım kaydirigubbakcemile5lülülülülülü şaka bir yana bende namı değer namı özledim kalişimide senden daha çok özledim

ÖZLEMEYECEK İNSANLARMIZ KIZZZ EYLÜL:dilcikar:

KALİŞİMİ BENDEN DAHA ÇOK ÖZLEMENE BOZULACAĞIMISANIYORYOSAN PIŞIKKK
CANIM ARKADAŞIM BENDE ONU ÇOK ÖZLEDİM

YAAA:çok üzgünüm:BEN HEPİNİZİ ÇOK ÖZLEDİM

ŞU SAHTE MIKTARA SÖYLEYELİMDE GELSİN GÖREVİNİN BAŞINA OCAK AYI BİTMEDEN TEKRAR BULUŞALIM:1hug:

miktarım izinde hayırlısı ile dönçek i
nşallh bunları okuyaçakmı bakalım
miktarım miktarım şeker parem

miktarım izinde hayırlısı ile dönçek i
nşallh bunları okuyaçakmı bakalım
miktarım miktarım şeker parem

OKUSUN BACIM
SAHTE MIKTARDAN KORKUMMU VAR SANKİ:dilcikar:

BU BİR GERÇEK O SAHTE MIKTARRRRRRRRR

sende iyi ki varsın esmerim güzelim benim,öptüm,sağlık yolladım çabuk iyileşşşşşşşşşşşkaydirigubbakcemile5Şeniza.s.

Her ay toplanıyoruz,tabii ki Ocak'ta da toplanacağız,öptüm sizleri...iyi gecelerŞenizŞenizŞeniza.s.

GÜNAYDIN KIZLAR

NASILSINIZ BAKALIM

OOOOOOOOO UYUYORMUSNUZ YOKSA ÇOK AYIPPPsositososito

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…